Skocz do zawartości
Seeichi

Brak dźwięku w PS4 !

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, otóż włączam dzisiaj PS4 i o dziwo nie ma żadnych dźwięków. Na początku myślałem, że to wina telewizora, ale w programach TV, itd. dźwięk normalnie występuje. Wczoraj jeszcze grałem, było wszystko OK. Wieczorkiem zrobiłem UpDate i po wszystkim wyłączyłem konsole (musiałem iść spać) więc najprawdopodobniej to wina tej aktualizacji. Chyba że się coś w konsoli popsuło ?

 

Macie jakieś rady jak to naprawić ? :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie pomaga restart konsoli

 

Tak jak kolega wyżej napisał,restart konsoli tylko pomaga.Osobiście  miałem taki przypadek i właśnie w/w czynność mi pomogła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba wyłączyć lub włączyć dhcp (czy jak to sie zwie), u mnie to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odp. U mnie z tego co widzę brak dźwięku występuje tylko przy włączeniu przez "guzik". Gdy właczam za pomocą pada jest OK. Pewnie to wina tej aktualizacji, bo wcześniej wszystko było dobrze.

Można zamknąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto odpala ps4 za pomoca guzika (nie licze pierwszego uruchomienia konsoli ) jak moze to padem zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przy 8 mln uzytkownikow pewnie znajdzie sie kilku takich :) u mnie nawet wlaczanie poprzez pad wywala glos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to da się odpalić poprzez pada ? :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×