Skocz do zawartości
xerande

WWE 2k15

Rekomendowane odpowiedzi

post-52961-0-84226300-1404237064_thumb.j

 

 

 

 

Premiera 28 października 2014 roku

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena drewniak jak zachwala xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieeee, jak ten pajac ma byc na okładce to wole kupić wersje cyfrową XD Oby coś było z drugiej strony, jak rok temu Bryan :P Ale kupić trzeba obowiązkowo, ponoć wszystkie mordy mają być skanowane, a ruchy zrobione przy użyciu mo-cap. Ale co z tego wyjdzie to zobaczymy, bo jesli grafa zostanie taka jak na PS3 to ja dziękuje. Liczę na jakiś porządny Story Mode, a nie to co było w 13 i 14. Mogliby też w końcu powiększyć liczbę wrestlerów na ekranie, bo to się miało zmienić z nadejściem nowych konsol. Jakieś nowe stypulacje, Stretcher Match albo Ambulance Match i jestem happy :biggrin:

 

1407163837-media.jpg

 

Jest pierwszy screen, który prezentuje sie świetnie! I w dodatku pojawi się normalna kariera dla caw'a ;)

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupuje ten tytuł? Widzę, że totalna cisza w temacie gry (tak samo jak na PS3). Ja tak czy inaczej, biorę grę w dniu premiery na PS4. Mam nadzieję, że wersja na tą konsolę będzie lepsza od past-genów, bo widziałem gameplay z tych ostatnich i nie robi dobrego wrażenia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś szczegóły odnośnie tego gameplay'u? Czymś się bardzo różni na niekorzyść od poprzednich części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś szczegóły odnośnie tego gameplay'u? Czymś się bardzo różni na niekorzyść od poprzednich części?

Wpisz sobie na youtube chociażby PLKDamian. Chlopak fantastycznie komentuje, gra wlasnie w wersję na X360 i wygląda to mizernie. Kupuje jednak niedługo na PS4, więc jak Ci się nie śpieszy, to możesz go potem obejrzeć i stwierdzisz czy wersja na PS4 jest warta zakupu.Polecam ten kanał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, obejrzałem jeden jego filmik i w sumie gra wygląda mniej więcej tak samo jak poprzednia część, więc czy mizernie - kwestia gustu. Graficznie na past genach nie liczyłbym na fajerwerki. Mnie bardziej ciekawi jak będzie wyglądał tryb kariery, który rzekomo miał być wzorowany na tym z NBA2K.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś kupił już grę na PS4 i może napisać kilka zdań o niej? Miałem brać, ale ostatnio kupiłem trochę rzeczy na  PS Vita i kasy brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem :)

Przed zakupem bolało mnie to, jak wiele rodzai walk zostało wyciętych, ale teraz o tym już zapomniałem, bo gra mi to bardzo dobrze zrekompensowała :)

Więc tak, graficznie jest pięknie, poza skanowanymi wrestlerami, wszystko wygląda po prostu świetnie od stage'a po fanów. Największe zmiany zaszły chyba jednak w gameplay'u. Teraz gra wygląda zupełnie inaczej. Począwszy od technicznego wrestlingu na początku walki, przez dodanie ogromnej ilości animacji, chociazby wstawanie przy użyciu lin, pin po czołganiu itd, kończąc na systemie staminy, który wnosi do gry masę realizmu. Walki mają bardzo realistyczny przebieg, niema porównania nawet do starych gier, gdzie w dowolnym momencie walki robiło się co chce, i jak się chce. Grafika wypala oczy, a gameplay jest tak cholernie płynny, że ciężko się od tej gry oderwać. W poprzednich częściach wszystkie moje walki wyglądały podobnie, tu aż chce się grać, bo starcia są niepowtarzalne. Stworzone postacie w końcu nie odstają od modeli w grze, to bardzo na plus. Warto też również odnotować że możemy teraz edytować wrestlerów którzy już się w grze znajdują, np zmienić koszulke Ceny łącznie z importowaniem loga z kompa, bądź wsadzić Undertakera w majty :D Tryb Showcase, czyli spadkobierca Attitude Era Mode i 30 Years of WrestleMania daje radę wszystkie najmniejsze detale są odwzorowane, wejście Punka na MITB 2011 i późniejszy ''pocałunek'' w stronę Vince'a to marzenie :) O karierze nie mogę sie narazie wypowiadać, bo dopiero zdobyłem tytuł NXT, a prawdziwe rywalizacje zaczną sie dopiero po dołączeniu do głównego rosteru. W Universe jeszcze nie grałem. Podsumowując, szczerze polecam, ja dostałem więcej niż się spodziewałem, bo spodziewałem się tylko gry z poprawioną grafiką, i  minigiereką na początku walk, a dostałem grę, w którą gra się zupełnie inaczej. Jeśli macie jakieś pytania to słucham. Z góry mówię, że w multi nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ tylko, że recenzje są pisane z punktu widzenia osób postronnych, niezwiązanych z tematem. I dla nich wycięcie np rodzai walk czy kreacji Divy jest oczywistym minusem, nie mówie że to zaleta, ale jednak myślę że fan patrzy na to troche z innej perspektywy. Bo my wiemy że coś kosztem czegoś, dla recenzenta to po prostu wycięcie zawartości gry i tyle. On nie dostrzeże smaczków, i nie poczuje klimatu. Także w przypadku takich gier moim zdaniem nie powinno się zwaracać zbytnio uwagi na recenzje, a na opinie osób które siedzą w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak. Jak będziesz miał czas to skrobnij coś więcej o trybie kariery, bo to mnie najbardziej interesuje. W poprzednich częściach irytowało mnie to, że tworzysz zawodnika, a potem i tak było tylko universe. Teraz wydaje się, ze jest lepiej. Gra tworzy dla Ciebie jakieś feudy itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RandyOrtonRKO dzięki za mini opis gry. Właśnie sam zamierzam grę kupić, ale jeszcze nie przeglądałem zbyt dużo opinii, gameplayów. Teraz przeczytałem recenzję na tym portalu, ale nie zniechęciło mnie to do kupna. Może przed świętami będą jakieś promocje, to z chęcią bym kupił ten tytuł za trochę mniej niż 200pln. Czy duży jest skok jakościowy między tym tytułem na poprzednie generacje, a tym na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman

Skrobnę coś o karierze jak będe miał chwilę żeby sie w nią zagłębić ;) Z tego co mi wiadomo, to gra tworzy feudy i są cutscenki jak w Universe.

 

@trick76

Wprawdzie w 2k15 na ps3 nie grałem, jednak wiem że to jest to samo co 14 z nowym rosterem. A przeskok między 2k14 na ps3 a 2k15 na ps4 jest jak już pisałem moim zdaniem ogromny. Zupełnie inne podejście do wrestlingu. Na starej konsoli to była taka nawalanka, teraz można to nazwać symulatorem, bo oddaje przebieg prawdziwych walk. W starych częsciach normal matchy praktycznie nie grałem, bo mnie nudziły, a tutaj każdy jest bardzo ciekawy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilkuletnia przerwę w grach wrestlingowych i jak wczoraj pierwszy raz odpalilem gre to wsiąkłem w tą grę. Ogólnie nawet nie wiem co się dzieje w WWE, ale dzisiaj nawet z chęcią obejrzałem w tv po ograniu wczoraj gry.

Nie ogarniam jeszcze nowych gwiazd WWE, zatrzymałem się w czasach gdzie największą rywalizację toczyli The Rock z Stone Coldem czy Vincem McMahonem i Triple H wojowal z Vincem o rękę Stephani M. :)

Dzisiaj wieczorem cisne dalej!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mamy podobnie, zdawaj relację z kariery bo to mnie najbardziej ciekawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba zacznę karierę, o ile skończę tryb gdzie opowiadają o konflikcie HBK z Triple H :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja się przełamałem i dziś kupiłem grę. Jutro/ pojutrze dostanę, więc zobaczę, czy się opłacało, czy jednak niekoniecznie. Oglądając i słuchając na Ytube niejakiego PLKD (młody chłopak, a ma fajny głos i dużą wiedzę o tej dyscyplinie), to gra jest dobra, ale dupy nie urywa. Poczekamy, zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po cichu liczę, że będzie w fajnej cenie w ofercie świątecznej, tak jak to było z zeszłoroczną edycją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po cichu liczę, że będzie w fajnej cenie w ofercie świątecznej, tak jak to było z zeszłoroczną edycją.

A jak było rok temu, jeśli można spytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem, bo już nie pamiętałem dokładnie (pamiętałem tylko jak się zdziwiłem i ucieszyłem z ceny). W tzw. "styczniowej" ofercie wyprzedaży w psstore WWE2K14 kupiłem za 59 zł. Akcja promocyjna była uruchomiona jakoś pod koniec grudnia 2013.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×