Skocz do zawartości
xerande

WWE 2k15

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłem grę. Jako, że 3 ostatnie edycje  (kupowałem na X360) tylko "lizałem", więc nie mogę porównać nowej wersji do starszych. Jak na razie to najwięcej bawiłem się projektowaniem zawodnika, obróbką zdjęć, by później je wrzucać do gry (fajna bajka). Fajnie też projektuje się wejścia zawodników. Można to zrobić szybko, a jak ktoś chce, to może wejść w ustawienia zaawansowane i wtedy zaczyna się zabawa. Co do rozgrywki, to na razie walczyłem chyba w 2 walkach w karierze oraz kilkunastu "luzem". Jak dla mnie na razie jest troszkę zamotania, ale muszę w końcu "przysiąść" do tytułu, bo czuję, że mnie wciągnie na długo (mimo słabych opinii znajomych). Nie żałuję kasy na grę, natomiast w święta zamierzam polepszyć swoje umiejętności, bo na razie to słabo mi idzie. Nie ma lekko, ale jest wyzwanie. Fajna jest też mużyka w menu, choć trochę tego za mało. I gra ma lekkie opóźnienie jeśli chodzi o wygląd np. Deana Ambrose czy Setha Rollinsa (ubrani jak za czasów The Shield i taka też muzyka). To są drobnostki, ale jednak. Zobaczymy co czas przyniesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem WWE napalony jak królik na trawę i pierwsze wrażenie = rozczarowanie. Kompletnie nie umiałem się odnaleźć mimo tego całego samouczka, ciężko mi było przerwać liczenie,bo  nie mogłem trafić w pasek i do teraz mnie to wkurza,że pasek rywala zczyszczony do czerwonego na poziomie np. 1/3 a typ mi przerywa liczenie po czym dostaję trzy strzały i nie trafiam z przerwaniem. No i submissiony - już ogarnąłem,że żeby założyć udany submission to trzeba najpierw daną część ciała zmęczyć,ale nadal nie potrafię wychodzić z subów przeciwników - walę ten "X" jak oszalały, a i tak pasek spada czy to na pomarańczowym czy nawet na żółtym (a dla udanego suba z kolei muszę mieć czerwony). Kariera faktycznie dupy nie urywa, ba - w NXT na 4 stoczone walki z czego trzy przegrane dostałem contenders match. Ale w pewnym momencie "załapałem". To faktycznie jest gra dla fanów WWE i chyba tylko my potrafimy odnaleźć jej urok. Są braki, czasem nawet przepotężne, graficznie jest ok, liczyłem na coś lepszego, ale jednak ta atmosfera WWE jest wyczuwalna i to robi robotę :) Dałem za nówkę 170 zł i już nie uważam,że to były zmarnowane pieniądze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie z tego co tu czytam (a mało tego jest) to gra nie warta 249 zł... Myślałem, że skorzystam z promocji na gry 2K w psstore, ale Sony dało tylko promo na ps3. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×