Skocz do zawartości
bufu

Pad dla osób z brakiem jednej reki .

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktos z was wie lub widzial gdzie mozna dostac pad dla osob z tylka jedna reka dokladnie prawa , interesuje mnie kupno konsoli tylko ze brak jednej "wity" uniemozliwia gre na zwyklym kontrolerku moze ktos ma podobny problem i zasugeruje rozwiazanie ;p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale takie cos nie istnieje :/

Ogolnie to jedna reka mozna grac na ps move np w sport champions.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdzieś o tym czytałem (nie było podobnego tematu na forum?). Ktoś gdzieś w US&A kustomizuje/robi pady do obsługi jedną ręką, ale strasznie drogie cholerstwo.

 

Edit:

pewnie, że jest. Google i jest np. taka oto strona:

http://www.oneswitch.org.uk/1/AGS/AGS-onehand.htm

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głownie interesuje mnie granie w gta 5 i ogolnie "strzelaniny" , myslicie ze mozna grac w takie gry kontrolujac pad tylka jedna reka ?

a co do tych padow w linkach wyzej to gdzie ja tam znajde sklep :P?:P pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo nie, pozostałbym przy pc i zaopatrzył sie w razer naga. Na 99% w każdej z gier utkniesz w jakims momencie bez wyjścia.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze w gta5 zbytnio strzalki nie sa potrzebne w bieglej rozgrywce , L2 i L1 obmyslilem nad przyczepieniem do tych przycisków blaszek abym mogl prawymi palcami je klikac :P cos w takim stylu http://www.youtube.com/watch?v=sun3JYnrts4.

Zostaje problem lewego analoga ktory hyhy jest dość przydatny :P ale mysle ze to bedzie problem do obejscia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głownie interesuje mnie granie w gta 5 i ogolnie "strzelaniny" , myslicie ze mozna grac w takie gry kontrolujac pad tylka jedna reka ?

a co do tych padow w linkach wyzej to gdzie ja tam znajde sklep :P? :P pozdrawiam

 

Wystarczy nazwę interesującego Cię pada wklepać w googlach.

 

http://lmgtfy.com/?q=one+handed+ps3+controller

 

Masz np. takie coś na amazonie:

http://www.amazon.co.uk/Sony-Playstation-handed-Dragon-controller/dp/B005EQTSLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głownie interesuje mnie granie w gta 5 i ogolnie "strzelaniny" , myslicie ze mozna grac w takie gry kontrolujac pad tylka jedna reka ?

a co do tych padow w linkach wyzej to gdzie ja tam znajde sklep :P? :P pozdrawiam

 

da sie, zobacz, koles gra w przerozne rzeczy, majac tylko jedna sprawna reke, na zwyklym padzie. Kiedys przypadkiem trafilem na ten kanal. Tu pokazuje, jak to robi, filmik jest stary, moze jakos to usprawnil. Ma obie rece, ale prawej jak widac uzywa tylko jako hmm "uchwytu". Takze no, da sie, zapewne kwestia wprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na filmiku widać - można jeżeli naprawdę się chce. Wszystkiego można się nauczyć, kwestia wprawy i treningu. Facet zamiast tłumaczyć sobie, że jedną ręką nie da rady i szukać jakichś specjalnych padów (które niekoniecznie są złym rozwiązaniem) zaczął ćwiczyć, po prostu grając i mając z tego frajde. Jeżeli coś sprawia nam przyjemność, to dużo szybciej się tego uczymy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nice :P mysle ze z czystym sumieniem moge jechac kupic ;p dobrze by było jakby ten temat się jeszcze rozwinął może napłynie tu troszku ciekawych tipow i komus tak jak mi sie przyda :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bufu, ja kiedys kupiłem myszkę pod ps3 bez przewodowa, tam bylo mnostwo guzikow - mozna bylo chodzic,celowac nią etc, byl dolaczony do niej dodatkowy kontroler tez do chodzenia wygladajacy jak playstation move, co prawda szybko sprzedalem bo wole pada, ale moze ulatwi to rozrywke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za offtop, ale brak ręki nie usprawiedliwia bycia debilem. Nikt normalny nie tworzy zdania jakie stworzyłeś w tytule. Poprawnie po POLSKU powinno brzmieć PAD DLA OSÓB Z JEDNĄ RĘKĄ lub PAD DLA OSÓB BEZ RĘKI,  może Bóg tak chciał żebyś nie miał tej ręki żebyś sobie krzywdy nie zrobił.

Edytowane przez wincenty1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za offtop, ale brak ręki nie usprawiedliwia bycia debilem. Nikt normalny nie tworzy zdania jakie stworzyłeś w tytule. Poprawnie po POLSKU powinno brzmieć PAD DLA OSÓB Z JEDNĄ RĘKĄ lub PAD DLA OSÓB BEZ RĘKI, może Bóg tak chciał żebyś nie miał tej ręki żebyś sobie krzywdy nie zrobił.

Kolejna gwiazda? Wyzywanie kogoś od debili, świadczy o braku pewnej części ciała raczej u Ciebie - może Stwórca tak chciał. Jak chcesz komuś wytknąć błędy, to zrób to kulturalnie...
  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba o to mu chodzi: http://www.ultima.pl/Frag_FX_v_2_idealne_urzadzenie_do_gier_FPP_/i6651/

Ale nie wiem czy na samej myszce tylko pograsz.

 

Dokładnie o to mi chodziło : D w Bad Comapny 2 grywałem sobie na tym jak jeszcze w ogole nie umiałem pada trzymać. Z perspektywy czasu, to juz sam nie wiem, jak to by mogło pomóc.., Żeby nie było chamsko, ale do głowy przychodzi mi pomysł, by ten kontroler ruchu jakos do ziemi przybić i stopą do przodu.

Edytowane przez Reku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować jeszcze tak:

 

 

Ten joystick umożliwia remap klawiszy... 

 

Ps. Można jeszcze skorzystać z takiej fajnej zabawki o nazwie CronusMAX i do niej podpiąć jakiś kontroler (joystick albo coś pokroju Belkina Nostromo). Z PS3, sprawdzało się to całkiem przyzwoicie, a najnowsza wersja Cronusa obsługuje next geny i całkiem spora bazę sprzętu...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, świetne rozwiązanie ! Aż sam bym chętnie pograł : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym chciałem przeprosić osoby, które poczuły się obrażone moim postem, zamieszczonym w tym temacie. W swoim mniemaniu uważałem,  że nie ma różnicy pomiędzy stanem umysłu a liczbą rąk na stanie. Jednakże, nasze forum uświadomiło mnie, że liczba kończyn przekłada się na IQ. Dlatego proszę administratora i moderatorów o ustalenie tabeli błędów językowych.

Np. brak nogi uprawnia użytkownika do popełnienia 3 błędów ortograficznych i 2 stylistycznych - zakaz interpunkcyjnych.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... brak nogi uprawnia użytkownika do popełnienia 3 błędów ...

... a brak ogłady uprawnia do bana!

Planowałem 7days' a ale pewnie Patricko wsadził Ci permbanana co może nam wszystkim wyjść tylko na zdrowie :pardon:

PS Mam nadzieję że pomogłem ;)

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej usuncie te jego wywody w cholere bo niepotrzebnie zaniza poziom forum w oczach innych

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×