Skocz do zawartości
can5ona

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę tematu o grze, więc zakładam :biggrin:

 

Kto czeka? Ja zamówiłem pre-ordera w Ultimie licząc na kod do bety ale się przeliczyłem - nie rozsyłają.

Beta zaczyna się 17 lipca.

Zna ktoś jakiś polski sklep internetowy, w którym wysyłają kod do bety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to 10.07 wybierasz platformę na której będziesz ogrywać Beta. Klucz dostaniesz też na e-mail także możesz śledzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kto niby przyśle kod? Z tego co czytałem kody wysyłają sklepy w których składa się zamówienie. Ja zamówiłem w Ultimie a zgodnie z tym co napisali mi w mailu - kodów od Ultimy nie będzie, bo nie biorą udziału w całej akcji z betą itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok składam zamówienie w Euro - dam znać, czy rzeczywiście otrzymam kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro kodów już nie wysyła, poza tym zobacz i poczytaj temat w dziale ps4, tam wszystko zostało wyjaśnione milion razy, łącznie z tym jak zdobyć kod w 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat żyje pełną piersią ;D to kto bierze na Ps3 żebym wiedział czy warto?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie biorę. Grafika mnie odrzuciła. Najwyraźniej PS3 jest zbyt słaba na tę grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma nieużywany kod do bety (z tego co wiem dostaje się 3 po zamówieniu)? Z chęcią się nim zaopiekuję  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie biorę. Grafika mnie odrzuciła. Najwyraźniej PS3 jest zbyt słaba na tę grę.

 

AŻ taki dramat ? :D Czas na przesiadkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem u znajomego na PS3 i jak dla mnie grafika jest ok. Wiadomo że gdy porównuje się ją z PS4 to wypada to tragicznie ;)

Jednak uważam że nie jest aż tak źle bynajmiej dla mnie moja osobista opinia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest wersja beta, pełna wersja będzie wyglądała dużo inaczej. Jak dla mnie jak na bete wygląda całkiem fajnie ogólnie gra jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest wersja beta, pełna wersja będzie wyglądała dużo inaczej. Jak dla mnie jak na bete wygląda całkiem fajnie ogólnie gra jest spoko.

Boję się że graficznie to raczej nie uda im się więcej wycisnąć z czarnulki, to taka beta-finalna moim zdaniem. Nie jest źle, nic nie przycina, sporo ludzi do grania PvE i PvP, tylko łupać :)

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest wersja beta, pełna wersja będzie wyglądała dużo inaczej. Jak dla mnie jak na bete wygląda całkiem fajnie ogólnie gra jest spoko.

Chyba nie wierzysz w to co napisałeś? Wyglądem nie będzie się różnić niczym. Sprawa jest prosta, chcesz prawdziwe Destiny, kup PS4. Na PS3 dostaniesz półprodukt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze nagral jakis filmik z tej pikselozy, bo jestem ciekawy. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na youtube masz pełno gameplay z PS3, jak i porównań bezpośrednio z PS4, 5 sekund szukania i wszystko wiesz. Mi pomimo posiadania naprawdę mocnego PC, nie przeszkadza kompletnie grafika Destiny na PS3 i wiem, że ludzie będą równie dobrze się bawić jak na nowszej konsoli.

 

Pozdro.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jak ktoś ma ochotę pograć to zapraszam: arek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak gierka wypada na ps3?? nie ma tragedi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Gameplay ok, ale grafa mogłaby być lepsza.

Są gry na ps3 z dużo lepszą grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że są...ale to przeważnie kanałówki a nie takie gry jak Destiny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem. Pierwsze wrażenie jak odpaliłem to myśl że coś z monitorem się stało. Ja wiem że to gra moloch. Ale Batmany, Just Cause 2 czy AC4 jednak graficznie reprezentują jakiś poziom. Pograłem w betę i po godzinie skasowałem. Być może wrócę po zakupie PS4 ale teraz po prostu nie jestem w stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo fajna gra. Wcześniej w ogóle mnie nie interesowała w wersji na PS3, ale pograłem w betę i tak bardzo mi się spodobało, że jest to chyba pierwsza gra, którą kupiłem w okolicach premiery za pełną cenę. Grafika w ogóle mi nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo fajna gra. Wcześniej w ogóle mnie nie interesowała w wersji na PS3, ale pograłem w betę i tak bardzo mi się spodobało, że jest to chyba pierwsza gra, którą kupiłem w okolicach premiery za pełną cenę. Grafika w ogóle mi nie przeszkadza.

 

Tylko GRAĆ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×