Skocz do zawartości
DaraS

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się informacje dotyczące nowego ME. Jeśli okażą się prawdą to gra ma szansę pod względem idiotyzmów przebić ME2 i 3 razem wzięte. Szkoda bo dla mnie to najlepsze uniwersum scfi jakie wykreowano( pewnie dlatego że futrzaki, świecące miecze rozwalające pół galaktyki i Yoda mnie zupełnie nie ruszają ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

będzie oferował zupełnie nowe możliwości, pozostając jednocześnie wierny wcześniejszym odsłonom”.

 

Ohh yeah...więcej słabych DLC które łączą części między sobą i bez których ogrania nie skumasz o co chodzi na samym początku.

EA Shitting On Everything.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak po tak świetnych Dragon Age Origins i Mass Effect 1 można było się tak stoczyć  :down: Co do DLC to racja, chyba nikt nie posunął się tak daleko jak Bioware czy EA. Choć trafiały się i lepsze jak Shadow Broker czy Kasumi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli założeniem twórców (tak jak w me3)

UWAGA: Spojler z końcówki trylogii ME!

będzie zabicie głównego bohatera na koniec gry to niech tak zostanie a nie jak w Trójce ludzie się popłakali i wypuścili od razu dlc, że Shepi żyje...

Tym strasznie mnie zrazili do EA i sceptycznie podchodzę do me4.

Edytowane przez Patricko
Usunąłem spojler + wstawiłem bana ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WikFlesh banik na 3 dni za ten spojler...a raczej za brak jego ukrycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawdzony fakt, czy fan art?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 kotlety w cenie jednego? Bierę! Najem się jak nigdy, bo póki co to nadgryzłem tylko pierwsze danie na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! Gdyby to była prawda do pewnie bym kupił, chociaż wszystkie części przeszedłem po dwa razy ;) kupiłbym chociażby dla multi z ME3, które jak dla mnie było genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze jestem ZA - pod warunkiem ze daliby polskie literki do ME1 i ME2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli to prawda to biore trylogie od razu bo... Nigdy nie gralem w ME!!!

:-(

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo nowych informacji (plotek ale prawdopodobnych) na temat nowego Mass Effecta dziś się pojawiło. Odległa przyszłość, nowa galaktyka, nowa wymarła rasa. Twórcy chyba chcą koniecznie odciąć się od trylogii co jest spowodowane swoją głupotą która zaserwowali przy okazji zakończenia ME3. Nie sposób z tego wyjść tak żeby to miało ręce i nogi więc ignorują przygody Sheparda. Tak czy inaczej czekam na nowego Mass Effecta bo to uniwersum w dalszym ciągu ma potencjał i jest po Stargate moim ulubionym uniwersum ScFi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to byłoby niegłupie wyjście z sytuacji, liczę że przed premierą ME4 wyjdzie ta reedycja trylogii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął rok. Kolejne E3, kolejny trailer. Tym razem w zasadzie więcej pokazuje twórców, niż samą grę. Data premiery? Nadal ni ma.

W poszukiwaniu nowego domu ludzkość wyrusza do innej galaktyki, która jednak wygląda nadzwyczaj podobnie do tej obecnej. Materiału nie ma za wiele, gameplay wygląda tak jak w poprzedniczkach, będzie można pojeździć Mako.
Mass Effect to prawdziwa space opera i podróż do gwiazd, mało która seria wzbudzała we mnie takie emocje i mało która miała taką plejadę fantastycznych postaci. To się nie może nie udać. Mass Effect 3 było IMO grą z najlepszym systemem walki w strzelance z widokiem zza pleców, także oczekuję, że Andromeda podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej.

Swoją drogą, można przemianować temat na właściwy podtytuł? :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Dzięki moderator.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko laską będzie można pykać? W sumie z buźki fajna, szkoda tylko, że będę musiał z niej lesbe zrobić :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie brzydkie jak diabli, ciężko będzie o jedną prawidłową laskę do romansu. Jak będą ciekawe questy poboczne a nie mmo questy z inkwizycji, pomijając główne misje story, to jest szansa na spoko grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×