Skocz do zawartości
Patricko

Space Hussars - Klan

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo moze , czy w pelnej wersji gry , bedzie widoczny spis wszystkich klanowiczy? ( bez koniecznosci dodawania kazdego po kolei ).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie podano  jeszcze takiej informacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę zbaczając z tematu to z chęcią bym nosił koszulkę klanowa po berlinie z jakimś wypasionym logiem gry/klanu oczywiście gdyby nazwa klanu była bardziej kozacka...

jest tyle fajnych nazw Np.

Polish Screenshooters PS

Polish Screenshoters PS

Baltic Nation BN

Zulu Nation ZN

Mocher Squad MS - raczej odpada

Religious Bastards RB

Rydzyk's Kingdom RK

Tyskie Crew TC

Daj Mi Pieroga DMP

Zrobię Z Ciebie Schabowego ZZCS

Itd.. Lub jakaś kombinacja z powyższych lub innych

Ps. Post głównie do założycieli klanu , fajnie gdyby ktoś się odniósł do głosu zwykłego szeregowca, nie wiem kto tam i co i nie krytykuje obecnej nazwy, twierdzę tylko ze istnieją dużo ciekawsze i bardziej charakterystyczne, kto wie może kiedyś będzie o nas głośno i wtedy wolałbym się nazywac Polish Screenshooters czy Rydzyks Kingdom niż Kosmiczni Husarzy. No ale jeśli się w tej kwestii nic nie zmieni to pozostaje mi się kiedyś z tym pogodzić bo chciałbym pograć z wami w jednym klanie

Ps.2 Pracuje w agencji reklamowej. Studiuje informatykę medialną w Berlinie. Chcąc nie chcąc znam się troszkę na rzeczy.

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz się na rzeczy, a proponujesz tyskie crew albo rydzyk coś tam, a Husarzy Ci przeszkadzają? Mocher squad jest słabe, ale daj mi pieroga nie? No proszę Cię...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz się na rzeczy, a proponujesz tyskie crew albo rydzyk coś tam, a Husarzy Ci przeszkadzają? Mocher squad jest słabe, ale daj mi pieroga nie? No proszę Cię...

Podałem kilka nazw na szybko, zaproponowałem coś, liczę się z tym że żadna może nie być dla Ciebie dość dobra. Nie mnie to oceniać dlatego zaproponowałbym jakąś sondę. Niech członkowie wspólnie zdecydują. Możliwe że się mylę ale wydaje mi się że można to rozwiązać w jakiś sposób no chyba że jestem jedynym który uważa że nazwa mogła by być lepsza a innym odpowiada ale ciężko to zweryfikować bo wypowiada się nie wielka ilość czlonków. Pamiętajmy że jesteśmy teraz w trakcie beta testów i jest jeszcze trochę czasu na takie zmiany. Ogólnie chciałbym jakaś cool nazwę żeby ktoś pomyślał patrz jaka kozacka ekipa a Husarzy do mnie nie przemawiają mimo że znam historie i widziałem kilka dobrych filmików na ten temat na yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz się na rzeczy, a proponujesz tyskie crew albo rydzyk coś tam, a Husarzy Ci przeszkadzają? Mocher squad jest słabe, ale daj mi pieroga nie? No proszę Cię...

Musze się zgodzić z NewNickiem. Bany, te propozycje są strasznie słabe. Dość czasu dywagowaliśmy nad nazwą i obecna raczej nie zostanie już zmieniona.

Wg mnie jest klimatyczna, charakterystyczna i w dodatku kojarzy się od razu z Polską, jeśli ktoś zna historię rzecz jasna.

Jeśli uważasz, że nazwa typu "Daj mi pieroga" jest znacznie bardziej ciekawa i charakterystyczna, to chyba mamy inne spojrzenie na świat, bo dla mnie jest ona najzwyczajniej w świecie głupawa :P Oczywiście bez urazy :) Każdy ma swoje poczucie humoru.

Ja w tej gildii/klanie spędzę sporo godzin i pewnie lat (bo będzie się trzymać przez wszystkie części Destiny), więc wolałbym, żeby miała normalną nazwę, a nie coś w stylu "Idź po schaba" :) Bo wiem już z doświadczenia, że Ci co się najwięcej kłócą o sprawy klanowy/gildiowe, przeważnie po miesiącu nie ma po nich ani widu ani słychu.

Oczywiście jeśli Ci nasza nazwa nie pasuje to przecież nie ma problemu. Zawsze możesz stworzyć swój klan z wymarzoną nazwą, po to to jest w końcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic lepiej nie przemawia jak Husarzy, ale sonda może być, by rozwiać wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie w klanie jest 118 osób połowa pewnie nie kupi nawet gry a druga połowa przestanie grać po miesiącu czy przejdzie story i grę sprzeda.
Jak będzie określona ilość osób grających często to wtedy można dyskutować na takie tematy :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze się zgodzić z NewNickiem. Bany, te propozycje są strasznie słabe. Dość czasu dywagowaliśmy nad nazwą i obecna raczej nie zostanie już zmieniona.

Wg mnie jest klimatyczna, charakterystyczna i w dodatku kojarzy się od razu z Polską, jeśli ktoś zna historię rzecz jasna.

Jeśli uważasz, że nazwa typu "Daj mi pieroga" jest znacznie bardziej ciekawa i charakterystyczna, to chyba mamy inne spojrzenie na świat, bo dla mnie jest ona najzwyczajniej w świecie głupawa :P Oczywiście bez urazy :) Każdy ma swoje poczucie humoru.

Ja w tej gildii/klanie spędzę sporo godzin i pewnie lat (bo będzie się trzymać przez wszystkie części Destiny), więc wolałbym, żeby miała normalną nazwę, a nie coś w stylu "Idź po schaba" :) Bo wiem już z doświadczenia, że Ci co się najwięcej kłócą o sprawy klanowy/gildiowe, przeważnie po miesiącu nie ma po nich ani widu ani słychu.

Oczywiście jeśli Ci nasza nazwa nie pasuje to przecież nie ma problemu. Zawsze możesz stworzyć swój klan z wymarzoną nazwą, po to to jest w końcu :)

Odnośnie historii i Husarow napisałem juz wczesniej ze.ja znam. W przeciwieństwie do ciebie nienuwazam żeby nazwa podana przez ciebie była głupawa no i pisałem że nazwy wymyśliłem w 3 minuty... Uważam tylko ze Husarzy są po prostu słabi. Popatrz sobie na nazwy klanów i nicki ludzi którzy reprezentują jakiś poziom obojętnie w jaka gre i które nazwy bardziej zapadną ci w pamięć i czy będą to Kosmiczni Husarzy Czy Miedzygalagtyczna Flota Kapitana Wrony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Husarzy ;) Masz zupełnie inny tok myślenia niż ja, czy pewnie inni, którym obecna nazwa się podoba.

Nie mówię nigdzie, że to źle, jeśli Cie uraziłem poprzednim postem to sorki, nie miałem takiego zamiaru.

Po prostu nazwa się nie zmieni już raczej na 99,999999%, więc niepotrzebne są kolejne dyskusje na ten temat, wystarczyły już w poprzednim temacie :)

Dla mnie nazwa jest bardzo spoko, powiedziałbym że super. Tobie nie pasuje, ok :)

Ale nie pisz, że nazwa jest słaba, tylko dlatego że Ty tak uważasz ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klanu jest jak najbardziej w porządku. Podpis pod nickiem w Destiny wygląda OK. Takie jest moje zdanie :)

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko to tylko moje zdanie i może rzeczywiście mój tok myślenia jest troszeczkę inny niż wasz. W takim razie zostają husarzy i kropka. Mimo wszystko uważam że warto było spróbować. Ciesze się na wspólną grę. Mam nadzieje że nikogo nie urazilem ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dywagacje nad nazwą są chyba bezcelowe, skoro nazwa już została wybrana. Jedyne "ale" jest takie, że pod angielskim hussars kryją się zarówno polcy Husarze jak i węgierscy Huzarzy, najwyżej więc będą nas mylić z jakimś węgierskim klanem. Trzeba by dodać coś swojskiego do nazwy, np. Space Hussars K***a! :biggrin:

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dywagacje nad nazwą są chyba bezcelowe, skoro nazwa już została wybrana. Jedyne "ale" jest takie, że pod angielskim hussars kryją się zarówno polcy Husarze jak i węgierscy Huzarzy, najwyżej więc będą nas mylić z jakimś węgierskim klanem. Trzeba by dodać coś swojskiego do nazwy, np. Space Hussars K***a! :biggrin:

Polak Węgier dwa bratanki w końcu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę się odwalić od nazwy naszego klanu :laugh:
To ja ją wymyśliłem i jestem z niej bardzo ale to bardzo dumny :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co ta spina? Nawet jeszcze pelnej wersji na oczy nie widzielismy:)Mnie tam nazwa nie przeszkadza. Wazne , zeby w klanie byla duza aktywnosc jej czlonkow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polak Węgier dwa bratanki w końcu :P

 

Z dwojga zlego lepiej byc branym za Wegra xD

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie w klanie jest 118 osób połowa pewnie nie kupi nawet gry a druga połowa przestanie grać po miesiącu czy przejdzie story i grę sprzeda.

Jak będzie określona ilość osób grających często to wtedy można dyskutować na takie tematy :)

Tu przyznam koledze racje ale wg. Mnie Ci co sami załatwili sobie klucze kombinując jak się da to nie są graczami na tak zwany miesiąc. Ja wciągnąłem się strasznie i story obleciałem, strike 5 razy i jakoś mi się nie nudzi a pvp nie szło mi dobrze na samym początku ale jak się wkręciłem to polubiłem to. Gra wciąga i nie wierze że po miesiącu  lub dwóch się wszystkim znudzi

 

Jak by ktoś bym na bakier z historią

Husaria (z węg. huszár, serb. husar, gusar)[1]polska jazda należąca do autoramentu narodowego[2], znana z wielu zwycięstw formacja kawaleryjska Rzeczypospolitej, obecna na polach bitew od początku XVI wieku do połowy XVIII wieku. Była wykorzystywana do przełamywania sił nieprzyjaciela poprzez zadawanie rozstrzygających uderzeń w postaci szarż, które w najważniejszym okresie jej istnienia kończyły się zazwyczaj zwycięstwami.

Ze względu na nietypowe uzbrojenie i taktykę husaria jest zaliczana do najskuteczniejszych formacji wojskowych w dziejach kawalerii.

 

a co do samej nazwy to To jest Ok

a co tych propozycji:

 

Mocher Squad MS - raczej odpada

Religious Bastards RB

Rydzyk's Kingdom RK

Tyskie Crew TC

Daj Mi Pieroga DMP

Zrobię Z Ciebie Schabowego ZZCS

 

To szkoda cie wypowiadać.

Bany chyba za dużo pracujesz:)

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~Bansai - Pełna konspira :-D

~Angelus - z ta praca to trafiłeś... Work hard, play hard! jak to mówią...

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Space Hussars to kozaki. Zamierzam w przyszłości wypracować sobie w tym klanie względy i wraz z ziomkami ubiegać się o 6-cio osobowy squad w klanie - widziana nazwa "Hot Space Cowboys" zapadła mi w sercu ^_^ hah Lolz....

Edytowane przez Alison
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już bawimy się w nazwy to ja nazwałbym swój klan jedna z tych 3 nazw na dzień dzisiejszy:

1. Polish Screenshooters - bo jakoś tak kozacko brzmi moim zdaniem, wszyscy jaramy się strzelaniem w obiekty na wyświetlaczach naszych tv i aspekt narodowy jest sprzodu, moim zdaniem nie ma się czego wstydzic a do tego skrót PS robi robotę :-)

2. iKILLyou.pl - prosty przekaz i tworzy lekką otoczkę mroku. Psychika przeciwnika pracuje :-P

3. Dzielna Załoga Kapitana Wrony - może być po ang ale nie musi, brzmi wesoło wrona jest w porządku i każdy może o nim przeczytac. Poza tym znawcy historii powinni wiedzieć że zawsze mieliśmy dobrych pilotów i coś w tym jest.

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Bany

O ile się nie mylę to słyszałem gdzieś, że można tworzyć mniejsze grupy, które będą wchodziły w skład większego klanu. Zbierz zwolenników i utwórz Dzielną Załogę Kapitana Wrony, która będzie takim jakby odłamem Space Hussars.

 

Btw Space Hussars brzmi godnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×