Skocz do zawartości
Patricko

Space Hussars - Klan

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że póki co jest stagnacja jako że co można było zrobić to zrobiliśmy, a kręcenie do 320 i tak nie ma żadnego sensu, jako że przy następnym dodatku czy części i tak wszystko będzie o dupę rozbic, tak jak było przy wyjściu TTK.

Jak coś większego sie pokaże to ludzie na pewno wrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że w grze w końcu będzie Clan Roster, to przydałoby się zrobić mały porządek...

Na wstępie, kto jest w klanie i gra, albo wie że będzie grał? Chodzi mi o to, żeby w głównym klanie byli Ci najbardziej aktywni, dzięki czemu zawsze znajdzie się ktoś do gry.

Jak znajdę czas to zrobię mały porządek, jeśli kogokolwiek przez przypadek bym usunął czy coś, to od razu dajcie znać! Jeśli jesteście w klanie Alpha czy nawet Beta, a wiecie że będziecie grać to piszcie na Bungie, albo tutaj na PW.

Trzeba w końcu zrobić porządek :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem requesta na bungee, gram i bede gral po dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą czystkę zrobiłem, jak ktoś dostał rykoszetem to niech krzyczy. Wszystkich, którzy grają, a są w Alphie czy Becie to niech przeniosą się do głównego (trzeba ponownie inva wysłać), bo prawdopodobnie usunę te 2 klany. Początkowo zdawały egzamin, ale teraz nie są zbyt potrzebne. Także zapraszam do głównego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Request takze wysłany ! Gram obecnie i dodatek takze w planie :)

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba wysłana :) Dodatek również będę zamawiał więc mam nadzieje że znajdą się chętni do pogrania ( znajomi nie lubią Destiny ;X ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klany Alpha oraz Beta zostały usunięte. Jeśli jesteś aktywnym graczem i należałeś do któregoś z nich, to wyślij inva do głównego klanu.

Od teraz będziemy operować tylko i wyłącznie na jednym klanie, którym jest grupa Space Hussars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem podanie to tu też się odezwę:) Dodatek już posiadam. gram sporo ale nie bardzo mam z kim ( tylko jeden znajomy gra ). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Członki/Członkinie.

W ostatnich dniach pojawiło się wiele sugestii aby zmienić nazwę klanu Space Hussars na bardziej adekwatna dla naszej małej społeczności. Przesyłanie swoje propozycje poniżej. Koniec plebiscytu w niedzielę o 17:24. Niżej moje własne propozycje.

- Zgraja niejednego randoma

- Chcę na raid, ale mikrofon mi padł!

- Nie znam typa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to Lechu chciał powiedzieć, żebyście Panowie się odzywali :) Sporo osób jest w klanie, a tak naprawdę grałem może z kilkoma i to dopiero jak je zaprosiłem kilka razy :)

Nie bójcie się, jak widzicie że gramy to śmiało wejdzie ns imprezę. Jak ktoś chce raid, Osirisa, Iron Banner, itd to niech spyta po prostu czy ktoś ma ochotę i kiedy ewentualnie.

Zawsze dobrze mieć więcej ludzi.

Na chwilę obecną gra sporo osób. Także też nie gwarantujemy, że każdy od razu się zalapie. Zawsze staramy się z chłopakami pomóc tym co nie grali raidu czy coś, ale limit to 6 osób, więc mam nadzieję, że każdy jest tego świadomy :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na orbicie! :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunter 348 light też mógłby dołączyć.

 

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie przewietrzyć szeregi Space Hussars. nadal ograniczenie do 100 osób.

 

Starting on July 25, 2017, Clan leaders should visit their base of operations on Bungie.net and decide if they want to convert their Group to a Destiny 2 Clan. Clan Founders will be able to transfer their title and permissions to another member who will be a more faithful leader for future adventures. If you have bigger plans for the existing Group that hosts your Clan, you can leave it as is and explore your own community purpose outside of the game. This housekeeping period will last for one month. After that time, new Clan creation functionality will go live on Bungie.net to support Destiny 2. Stay tuned for more information on that deadline!
 
These Clans will retain their basic structure. To sustain the intimate family feel that makes for good tactical chatter, membership will remain capped at 100 members. Each Destiny 2 account will be able to join one Clan on each platform.
 
Clans in Destiny 2 will enjoy new features in the game. Clans will be the guides of a new community, leading solo players to embrace the endgame one mission carry at a time. You’ll be able to manage your Roster and send invitations to new members right where you play. Every Guardian who calls a Clan home will earn rewards based on the success of their teammates.
 
These new features required a measure of sacrifice. If your Clan is part of a sprawling Alliance of affiliated fighting units, this evolution in the Clan experience will break that connective tissue on Bungie.net. We know this creates challenges for the larger community entities, and we’re already thinking about new and better ways for Clans to lock arms around a common mission. For the time being, we hope you’ll agree that enhanced Clan support will be better for every player of Destiny 2.
 
Once the Destiny 2 BETA is done and dusted, the Clan leaders among us will help us all take our next steps toward the launch. We’ll tell you more about exactly how that will work when your maintenance window opens on July 25. Stay tuned for previews of the interface and a new suite of Player Support documentation about how to manage your Clan’s trek to Destiny 2.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem  requesta jako jedyny ze znajomych kupiłem destiny 2 z dodatkami a lepiej się gra w większym gronie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 23 sierpnia Bungie odseparuje grupy i klany. Nasza grupa zostanie usunięta i zostanie tylko i wyłącznie sam klan. Także każdy kto nie oznaczył grupy jako klan niech to zrobi. Później jak najbardziej można dołączyć, ale chodzi tylko i wyłącznie o sam fakt, że Bungie oddziela już te dwie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już nowe klany, także zapraszamy każdego chętnego. Już nie ma grupy tak jak kiedyś, jest tylko klan i widać, że będzie dużo profitów dla każdego z jego rozwoju.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można dołączyć do was ? Jednak się nawróciłem i będę grał na ps4

Dnia 25.08.2017 o 01:13, Patricko napisał:

Są już nowe klany, także zapraszamy każdego chętnego. Już nie ma grupy tak jak kiedyś, jest tylko klan i widać, że będzie dużo profitów dla każdego z jego rozwoju.

Wysłałem zaproszenie żeby dołączyć do klanu ; D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodane :) Pamiętaj, że jak siedzimy na chatcie to się nie krępuj tylko wbijaj, dotyczy to każdego :)
Bo nieraz widzę, że ludzie grają, a nikt nie chce dołączyć. Także śmiało, jesteśmy chorzy umysłowo, ale nie gryzie you, no może poza Leszkiem, to jego fetysz :1_grinning:

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Patricko napisał:

... jesteśmy chorzy umysłowo...

 Potwierdzam XD

 

A tak na serio to wbijać, świetni ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×