Skocz do zawartości
MichalEEEk

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Demo na PS3 jest w PSS USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera mam nadzieje, ze do północy będzie na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tylko czy w wersji na PS3 będą takie rzeczy jak to całe inteligentne zachowanie bramkarzy, emocje na boisku i trybunach, czy taka pierdoła jak brudzenie się strojów podczas meczu. Chodzi mi o te rzeczy bez których można się obejść ale gra się przyjemniej.

Albo ta lepsza bramka, fizyka siatki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie udogodnienia będą tylko i wyłącznie na next genach czyli w naszym przypadku PS4 natomiast na PS3 FIFA15 będzie lekko podrasowana grą względem FIFY14 .Kto będzie chciał to i tak wyda 200 zł na nowa cześć a kto nie będzie chciał to nie wyda prosta sprawa prawda ? Choć wydaje mi sie że kilka z nowych opcji zostanie również dodane do FIFY15 na  konsole PS3 na pewno nie kwestie graficzne bo sprzęt ten jest już lekko wiekowy ale np "inteligentne zachowanie bramkarzy, emocje na boisku i trybunach" na pewno to poprawia chyba że dali jakieś oficjalne info no i druga sprawa trzeba po prostu zagrać w demo i zadecydować o kupnie.

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czekam na demo żeby zobaczyć co tam się zmieniło i jak wygląda w porównaniu z czternastką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz, pogralem chwilke i bylo do przewidzenia ze to kolejne odcinanie kuponu z nowa cyferka, pare jakichs tam zmian jest

+ szybsze wykonywanie autow, pilka wyleci to od razu jest ciecie i juz ma ja w rekach bez zbednego biegania jak idiota paredziesiat metrow po nia, nie wiem czy zupelnie to wywalili czy nie, ale lepiej jakby ball boye dodali.

+ tu nie jestem pewien bo zagralem raptem pare meczow, ale w powtorkach sa wszystkie akcje podbramkowe. Fifa 14 miala tak ze niektore powtorki znikaly (nawet te ze strzelonym golem), musze nastrzelac z 10 bramek i zobaczyc czy wszystkie beda na liscie, w online nie raz ladne bramki wpadaly a pozniej ich w powtorkach nie bylo...

 

+ szybkosc dzialania menu, jednak to pewnie spowodowane jest ze to demko i wszystko jest poblokowane, jesli tak bedzie dzialac w pelnej wersji to bedzie dobrze.

przy 1 meczu troche sie zdziwilem jak to wszystko zapierdziela, pilka klei sie do zawodnika az zbyt dobrze, ogolem wszyscy zapierdzielaja jak roboty. Zmienilem szybkosc czy tam tempo gry ze sredniego na najnizsze i jest w miare ok, zapewne kwestia przyzwyczajenia.

- troszke przekombinowane menu z ustawieniami zawodnikow, stare bylo lepsze i wg. mnie czytelniejsze, no i nie mozna przemieszczac sie krzyzakiem po zawodnikach tylko analogiem.

- nic nie zrobili w sprawie przenikajacych rak przez ciala w cieszynkach...

edytuje to pozniej i skrobne moze cos wiecej jak pogram dluzej. 

to czego nadal brakuje w grze

- zmienna pogoda, gramy w pochmurny dzien to by moglo np. w polowie meczu zaczac padac lub jakies przebitki slonca przez chmury.
- jak koles zostanie kontuzjowany to powinien wylatywac na noszach a nie sam wychodzi.
- pomylki sedziego w spalonych, niestety jak to w grze sedzia jest cyborgiem i gwizdze milimetrowe spalone, powinni to zmienic zeby od czasu do czasu robil pomylki lub puszczal minimalne... 

nie wiem jeszcze jak ze spalonymi ktore strasznie w 14 irytowaly, sedzia gwizdal je gdy pilka nawet nie dolatywala do pilkarza ktory na tym spalonym byl... obstawiam ze nic nie zmienili.

no i zauwazylem 2 nowe ustawienia taktyczne - autobus i super ofensywne ;p

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma konkurencji wiec jaka by nie była ta fifa i tak kupić trzeba chyba że ktoś nie lubi kopanki bo Pes jak wszyscy wiemy znowu będzie pewnie biedny

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też pograłem na ps3 chwile, wkur.. sie i kupilem ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to na PS4 jest już demo do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



cieszynka Eto'o pojdzie w ruch ;p o ile bedzie to na ps3

 

juz widze te flag kicki na zawodnikach :D

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś porównanie wersji old- new gen? Bo po gameplayu z ps3/x360 to różnic wielkich nie widzę, a nie widzi mi się kupować PS4 dla jednej gry, która i tak dupy nie urwie na nowej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w miarę możliwości- nie ma. Także może ktoś z Was już znalazł gdzieś, coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dopiero demko wyszlo wiec takie porownania beda pewnie za 2 dni, tak czy inaczej wydawac 1500 zl na ps4 dla samej fify? dla mnie totalna glupota. Ogolem imo nie oplaca sie teraz brac "next gena" bo nie ma w co na tym grac, no chyba ze w gry z pegasusa bo jest tego multum.

 

A fifa 14 i 15 na ps3 nie rozni sie praktycznie niczym, pare pierdol dodali tylko.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy głupota? Lata już nie te żeby się jarać grami, ale PS4 chciałem żeby było chociażby dla Fify 15 i kilku innych prodkucji. Jednak większość czasu, który zamierzam grać będzie poświęcone kopance, ale po tym co zobaczyłem spodziewałem się dużej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś info czy w przypadku kupna FIFY 15 najpierw na PS3 a potem na PS4, w Ultimate Teamie wszystko przejdzie na nową konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś info czy w przypadku kupna FIFY 15 najpierw na PS3 a potem na PS4, w Ultimate Teamie wszystko przejdzie na nową konsolę?

Tak, wszystko przejdzie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputer w akcji ...lol

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam

nie widze, Lewandowskiego.

Pan troche do tylu widze, chociaz bym sie nie zdziwil gdyby jeszcze w BVB byl, Torres w CFC w demku siedzi ale dobra, mniejsza z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety zapomniałem że transfer do Bayernu ale dodałem już adnotacje :) ja jestem w miarę zadowolony z tego dema ,nie spodziewałem się nie wiadomo czego ale wystarczy mi tyle by zakupić gre na premiere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×