Skocz do zawartości
MichalEEEk

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pograłem troche na demie PS3 Fifa 15 i mam mieszane uczucia a po ostatniej akcji wręcz zniechęcony jestem. poziom klasa światowa- bvb- man city , rozgrywka bardzo szybka ( nic nowego), gracze kompa wychodza na pozycję, moi stoją , przy rogach najczęściej widać gracza który bije róg i połowę karnego ( i jak tu bronić gdy nic nie widać, nic nowego- nie poprawili) i ostatnia akcja -gracz atakujący kompa dostaje piłkę do strzału przed polem karnym nie zabiera się z nią , widać jak noga jest wysunięta do tyłu by ja zagarnąć, więc fizycznie nie jest w stanie oddac strzału ale gdzie tam - idzie bomba w kierunku 2 m nad bramką i nagle obniża się i jest lewy bok prosto do siatki. Widac to dokładnie na powtórce którą obejrzałem kilka razy, dajmy spokój jak takie rzeczy będą się działy to odechciewa mi się kupować po raz kolejny to cudo reklamy bo frustracja moja i tak nie raz sięga zenitu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Zajebista opcja! Dorzucili zawodników, których bardzo trudno zdobyć w paczkach i na pojedynczych kartach. Wiadomo czy będzie to wypożyczenie na stałe czy na określoną liczbę meczów?

Wypożyczenie na stałe :D? Oksymoron :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kilka spotkań im słabszy gracz tym więcej. Ale pomysł spoko jak ktoś ma wyskoi poziom to zrobi kilka odcinków na YT. i w Fifie 15 nie będzie można się wymieniać graczami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się gdzie dorwę nową Fifę najtaniej z przesyłką? :) 

 

Niestety u mnie w mieście jedyny sklep w których można było dostać gry na PS3 - Avans, zawinął się i słuch po nim zaginął więc nie mam gdzie kupić na miejscu.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pudełko z FIFĄ 15 od wczoraj, w RTV Euro AGD jest za 199zł. Wysyłka to u nich kwestia 5zł bodajże, tam spróbuj :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pudełko z FIFĄ 15 od wczoraj, w RTV Euro AGD jest za 199zł. Wysyłka to u nich kwestia 5zł bodajże, tam spróbuj :biggrin:

A jak wrażenia z gry na Ps3? Według mnie jest dużo lepiej niż w 14, tylko tempo mogłoby być mniejsze. Ja też wczoraj zakupiłem w Ojro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO gra mniej się zawiesza niż 14, tekstury są lepiej zrobione. Ale może mi się wydaje :D

W UT fajną opcją jest wypożyczanie zawodników - można przetestować niektórych zawodników.

A nawet trofea nie wydają się trudne. Wie ktoś jak strzelić z czuba? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pytać czy aby na pewno możliwy jest odbiór dzień przed premierą w rtv ojro, a tutaj czytam, że macie od wczoraj? Jakim cudem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wolne tempo meczu, zawodnicy jacyś ospali nie wspominając o tekstursch bo to juz porażka po całości. Jakoś mnie ta fifa nie ujęła jak narezie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pytać czy aby na pewno możliwy jest odbiór dzień przed premierą w rtv ojro, a tutaj czytam, że macie od wczoraj? Jakim cudem?

 

Normalna sprawa. Co w tym dziwnego. Pierwszy raz kupujesz coś przed premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sam gameplay Ci się podoba?

Gameplay również wydaje mi się lepszy niż w 14. Znaczących różnic nie potrafię wymienić, po prostu lepiej się gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to moje pierwsze zamówienie na PS3 w preorderze ,stąd moje zdezo. W takim razie walą w wała bo ja dostanę dopiero jutro ;)

 

Pytanie do posiadaczy - poprawiono kilka błędów z demka, przede wszystkim te strzały z daleka? I jak wygląda to od strony graficznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zagrałem kilka meczy z komputerem, bo nie chciało mi pobrać aktualizacji. Pierwsze wrażenie... Na pewno inaczej niż w demie... Jak dla mnie GK bronią o wiele, wiele więcej piłek niż 14 oraz trudniej odebrać piłkę (zawodnicy są bardziej zwrotni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO gra mniej się zawiesza niż 14, tekstury są lepiej zrobione. Ale może mi się wydaje :biggrin:

W UT fajną opcją jest wypożyczanie zawodników - można przetestować niektórych zawodników.

A nawet trofea nie wydają się trudne. Wie ktoś jak strzelić z czuba? :biggrin:

 

Wydaje Ci się, bo ta 15'tka to to samo co 14, z małym liftingiem graficznym, by zrobić w bambuko klienta, że coś tam niby poprawili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze gra bedzie do zassania w dzien premiery ale podali gdzies chociaz cene wersji cyfrowej na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie kupiłem Fify w pre orderze i zawsze mam ją dzień bądź dwa przed premierą z empika. Dziś rano zakupiłem swoją wersję, akurat przyjmowali dostawę.Na razie zagrałem jeden mecz bo miałem drugą zmianę w pracy więc nie będę się wypowiadał i zmykam grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętny ktoś na zrobienie kilku trofeów online? Pisać na PSN :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu wersja elektro była za 279zł w tym liczę na podobną cenę :) a na ps3 kiedy można będzie pobrać? ma ktoś sprawdzone informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie taka cena i nic mniej to raczej nieopłacalny zakup. Na pół wychodzi 139 a sprawdzę zaraz po robocie po ile w media expert bo na ich stronie int. za 179 jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wersję z bonusem w postaci 15 paczek UT. To będzie do odblokowania w grze czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wersję z bonusem w postaci 15 paczek UT. To będzie do odblokowania w grze czy jak?

Co tydzień dostaniesz w bonusie jedną paczkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×