Skocz do zawartości
MichalEEEk

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

na PSNProfiles jest.

 

Wiesz jak wybić piłkę wślizgiem z linii bramkowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na PSNProfiles jest.

Wiesz jak wybić piłkę wślizgiem z linii bramkowej?

właśnie wpadło mi to srebrny puchsrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość samo wpadnie a za pół roku można usiąść i porobić resztę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wg. PSNProfiles mam najwięcej % trofeów (70, offline mam 72 tylko muszę pół h jeszcze odczekać), więc może uda mi się być w topce :D Ogarnia ktoś to wybicie wślizgiem czy nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem demo po kilkuletnim rozbracie z FIFĄ (Ostatnio 11) i się załamałem. Czy oni przez tyle lat nie byli w stanie porządnie ogarnąć spalonych? Bramka przeciwnika, w niej bramkarz i moich dwóch piłkarzy przed wszystkimi obrońcami. Podaję i spalony. Masakra. W pełnej wersji taki gniot pewnie też się zdarza, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu prawie 50 meczów (wszystko online w FUT) stwierdzam, że to najgorsza FIFA od paru lat.

Gra obronna - wtf?  :shok:  Próby odbierania piłki to jeden wielki chaos. Uda się albo się nie uda. Wystarczy się rozpędzić w miare szybkim graczem i obrońców mija się jak pachołki, nie da się absolutnie nic zrobić. Milion sposobów na odbiór - wszystkie równie żałośnie nieskuteczne.

Strzały... nie wiem co oni tutaj wymyślili ale to istna masakracja (jak to mówią młodzi ludzie :laugh:). Lekkie odchylenie gałki w którąś strone i piłka obija kolejnego kartona na trybunach (gram na ps3 - tutaj wciąż kibicują kartony).

Fizyka piłki... leciutkie strzały po odbiciu od bramkarza lecą 50m nad/za bramkę. Fucking genius.

Zachowanie napastników przy dośrodkowaniach z akcji. Zamiast ustawić się w na 6-7 metrze to wbiegają sobie radośnie w bole bramkowe. Rezultat? Dośrodkowanie do napastnika - piłka w rękach bramkarza. Dośrodkowanie do tyłu - piłka u obrońców.

Niezłe są też czasami przyjęcia piłki, która odskakuje nie wiadomo czemu na pare metrów. :yes:

Brawo i ej sports. Gorzej się tego zrobić nie dało. :thanks:

Edytowane przez Kani
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu prawie 50 meczów (wszystko online w FUT) stwierdzam, że to najgorsza FIFA od paru lat.

Gra obronna - wtf? :shok: Próby odbierania piłki to jeden wielki chaos. Uda się albo się nie uda. Wystarczy się rozpędzić w miare szybkim graczem i obrońców mija się jak pachołki, nie da się absolutnie nic zrobić. Milion sposobów na odbiór - wszystkie równie żałośnie nieskuteczne.

Strzały... nie wiem co oni tutaj wymyślili ale to istna masakracja (jak to mówią młodzi ludzie :laugh:). Lekkie odchylenie gałki w którąś strone i piłka obija kolejnego kartona na trybunach (gram na ps3 - tutaj wciąż kibicują kartony).

Fizyka piłki... leciutkie strzały po odbiciu od bramkarza lecą 50m nad/za bramkę. Fucking genius.

Zachowanie napastników przy dośrodkowaniach z akcji. Zamiast ustawić się w na 6-7 metrze to wbiegają sobie radośnie w bole bramkowe. Rezultat? Dośrodkowanie do napastnika - piłka w rękach bramkarza. Dośrodkowanie do tyłu - piłka u obrońców.

Niezłe są też czasami przyjęcia piłki, która odskakuje nie wiadomo czemu na pare metrów. :yes:

Brawo i ej sports. Gorzej się tego zrobić nie dało. :thanks:

Może dlatego, że na PS3 to jest to samo co FIFA 14? zagraj na PS4 to poczujesz różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demo wersji angielskiej są napisy pl, czy w pełnej też się znajdują ?

 

Nie wiem jak wam, ale dla mnie na ps3(demo) czasami ścina  :blink:

 

Spalone - raczej zapomnieli co to jest..

Edytowane przez lookass90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zorganizuję ligę ;) PSN: Masta20PL lub luźne meczyki w FUT czy też ulubionym klubem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zagrałem w demo i jakoś specjalnie to szału nie ma, zmienili kolory w menu i kilka mało znaczących rzeczy ale znając EA to nie powinno mnie to dziwić.  :dry:

Edytowane przez Mirex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedalem wszystkich grajkow na quick sell przed przesiadka na 15 i gdy chcialem otworzyc moje biedne 2 paczki z monet wyskoczyl taki zonk :D

9j2liw.jpg



 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem tą wersje z psn za 319zł ale nie widze żadnych dodatków typu messi w fut czy paczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są chętni do gry w FIFĘ 15 na PS3 to zapraszam na forum Turniejowe www.fifaplay.com.pl codziennie organizowany jest jakiś turniej/liga/puchar, czasami turnieje o nagrody.Wystarczy wejść na forum i pod logiem strony w tabelce z zapisami wyszukać zapisów na dany dzień, zapisać się podając nick z forum, gg, drużynę którą chcemy grać(do wybrania dostępne w danym turnieju w rozpisce) o przyjętym zapisie decyduje kolejność dodania postu, drużyny nie mogą się powtarzać. Po zapisach są dodawane rundy, bądź kolejki w zależność czy to liga czy puchar. Na rozegranie meczu mamy kilka dni, po wcześniejszym ustaleniu z rywalem terminu.

 

UWAGA: Nie jestem adminem tejże strony, brakuje tam kilku graczy na PS3 aby ruszyć porządnie ze wszystkimi turniejami.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mn8e to calkiem fajnie sie gra w ta fife. Jedyne co wku**ia to ze serwery fut ciagle tak samo beznadziejne. Gram turniej offline i po meczu nie dostaje monet. Tych premiowych z katalogu i za mwcz. Lacznie 3 tys....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kilku meczach rozegranych w trybie kariery menadżera i zawodnika jestem troche zmieszany. Moją ostatnia fifą była 13 i moim zdaniem względem niej uczyniono diametralne zmiany. Nie moge sie odnaleźć w trybie transerów, jak na razie kosmos ale myśle że będzie dobrze :biggrin:
Zdenerwował mnie jednak fakt, że mimo włączonych transferów w pierwszym oknie nie mogłem ich przeprowadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się przesiąść z trzynastki? Grałem w demo i dobrze się gra, ale pełna wersja może być trochę inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche sie dziko gra ale to kwestia przyzwyczajenia. Dzis natomiast dawno sie tak na trzezwo nie usmialem w fifie. 1 mecz futa - win 4:3 z czego 3 bramki strzelone z karnego. Pozniej sprawdzilem jak to bangla na kanapowe 2 pady i jest po prostu chaos, a z tego systemu zderzen to chyba wycisneli ostatnie soki :P wszyscy sie klada jakby na gownie sie slizgali, lewy dostal 2 takie kosy ze przelecial pare metrow z fikolkami, on juz dawno powinien sie polamac ;p Juz nie bedzie kick off glitcha, teraz wejdzie szybkie podanie na skrzydlo ze srodka i dzida najszybszym zawodnikiem w strone bramki, przeciwnika mija sie jak tyczki... mam nadzieje ze ogarna obrone i dadza jakiegos patcha...

 

no i oczywiscie mam to co reszta, awansowalem do nastepnej ligi a tu wywala info ze ucieklem z gry i porazka...

 

i dobrze ze ogarneli krzyzyk, ktorego nie trzeba wciskac po zakonczonym meczu, niektorzy chyba w tym czasie ida srac i czekalo sie az wszystkie powtorki przeleca zeby przejsc dalej...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche sie dziko gra ale to kwestia przyzwyczajenia. Dzis natomiast dawno sie tak na trzezwo nie usmialem w fifie. 1 mecz futa - win 4:3 z czego 3 bramki strzelone z karnego. Pozniej sprawdzilem jak to bangla na kanapowe 2 pady i jest po prostu chaos, a z tego systemu zderzen to chyba wycisneli ostatnie soki :P wszyscy sie klada jakby na gownie sie slizgali, lewy dostal 2 takie kosy ze przelecial pare metrow z fikolkami, on juz dawno powinien sie polamac ;p Juz nie bedzie kick off glitcha, teraz wejdzie szybkie podanie na skrzydlo ze srodka i dzida najszybszym zawodnikiem w strone bramki, przeciwnika mija sie jak tyczki... mam nadzieje ze ogarna obrone i dadza jakiegos patcha...

no i oczywiscie mam to co reszta, awansowalem do nastepnej ligi a tu wywala info ze ucieklem z gry i porazka...

i dobrze ze ogarneli krzyzyk, ktorego nie trzeba wciskac po zakonczonym meczu, niektorzy chyba w tym czasie ida srac i czekalo sie az wszystkie powtorki przeleca zeby przejsc dalej...

mi sie spoko gra, nie wiem czemu narzekasz. Jedynie wywalilo mnie z serwerów fut kilka razy, ale to przeciążenie pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się przesiadłem i w porównaniu do trzynastki jest superdobrze. Nawet w FUT zacząłem grać. Grę kupiłem w Tesco za 189 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy u was też ten wskaźnik od strzałów tak mocno się zapełnia ? Zresztą nawet jak go dam na maksa trzymając L1 przy rzucie wolnym to i tak piłka ładowania jest w mur przez co mam problemy z wykonywaniem wolnych :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest zdecydowanie bardziej czuły, przez co na początku przez pierwsze mecze każdy wali piłę w trybuny, ja gram tylko sezony i e pokojach i tutaj wg mnie jest większa swoboda gry, przez co jest bardziej realnie, acz kolwiek trudniej Co mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja gram od środy  tylko na fut, na początku szok co sie dzieje- nic nie moge strzelić. Ale teraz moge powiedzieć jest super- aby tylko cos nie popsuli później- strzał zależy od szybkości zawodnika w danej chwili -jeśli zatrzymamy się i oddamy strzał to wyjdzie lipa, tak jak w realu trzeba byc rozpędzonym aby wyszedł soczysty strzał , kierunek tez jest ważny- trochę to podobne to gry bez asyst jest, dośrodkowania same na głowę nie wskakują, duzo jest przypadkowości - tez tak jak w realu . Gra się przyjemnie, nawet jak przegram to często mecz mnie cieszy bo nie czuję na razie żadnych mementów itp. Jesli komus się nie podoba to co jest w 15-ce  to znaczy że woli aby było łatwo i przyjemnie a komputer za nas duzo rzeczy robił.

 jak na razie dla mnie najlepszy system fify od wielu lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Również dobrze mi się gra w 15-kę, chociaż pierwsze chwile były wkurzające. A najbardziej to kolega Skiba zauważył, że obrońców mija się jak tyczki :mellow: . Później już można było się przed tym bronić. Moim zdanie to zdecydowanie najlepsza Fifa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie.

 

Długo się zastanawiałem na tym czy kupić FIFE 15 na PS4 czy na PS3. PS4 nie mam więc zdecydowałem że w tym roku jeszcze na PS3 pogram. Ma ktoś jakieś porównanie co do gameplayu. Mnie wkurza że są goście którzy biorą takiego CR7 i jazda mija wszystkich jak chce w poprzednich częściach nie do pomyślenia. Macie jakieś sposoby jak się przed tym bronić?? Ogólnie chaos masakra na tym boisku się dzieje może muszę się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×