Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

W PSS powinna być informacja nt.jezyków,przeczytaj co piszą w opisie gry.

Jeśli dobrze sprawdzałem to ni ma takiej informacji. Dodam tylko ze np bf4 w wersji cyfrowej dziala na polskiej konsoli w pl a na niemieckiej w de.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Hardline ustawienia serwera maja umozliwiac ustalenie listy dostepnych broni. Ekstra, skonczy sie, ze serwer tylko z lukami, co byloby calkiem fun i ciekawie odmienne... gdyby nie to, ze zawsze wpadnie jakis cep, ktory widocznie nie umie zdobyc killi w zaden inny sposob niz grajac z M249 przeciwko ludziom z lukami :biggrin:

I będzie latał admin z koleżkami w helce i nie będzie czym go uwalić bo wszystkie stingery i rpgi będą zablokowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I będzie latał admin z koleżkami w helce i nie będzie czym go uwalić bo wszystkie stingery i rpgi będą zablokowane :biggrin:

No trudno, minie pare chwil i bedzie latal na pustym serwerze. Zreszta, zawsze mozna go zestrzelic wlasnym smiglowcem. Chyba, ze ukradna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na BL jest parę słów o nadzchodzącej becie

Jestem szczerze zaskoczony tak dużymi zmianami które sugerują niektóre z informacji jakie nam podano.Po pierwsze we wszystkich źródłach tj.Playstation Store,Battlelog itp. Była mowa o maksymalnej licznie graczy na poziomie 32 co szczerze mówiąc mnie ucieszyło,ponieważ była iskra nadziei że gra bedzie trzymać 60kl/s,niestety już zapowiedziano że w becie bedzie tryb podboju na 64 graczy,pozostaje mieć nadzieje że poświęcili trochę czasu nad optymalizowaniem tej gry. Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość o 64 graczach jest dla mnie jak najbardziej pozytywna. Czekam na bete jak i na samą grę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta ma być ogólnodostępna, czy czegoś nie doczytałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze sprawdzałem to ni ma takiej informacji. Dodam tylko ze np bf4 w wersji cyfrowej dziala na polskiej konsoli w pl a na niemieckiej w de.

Stary post ale mała ciekawostka.Jak mieszkasz w Polsce to ustaw główne menu konsoli język na niemiecki i będzie w grze BF4 szprechał,na francuski i szatoba itd. Już przy Bad Company 2 to zauważyłem. Na mapach zimowych wyglądało ciekawie np. grasz Usa - język niemiecki ustaw a Rus (przeciwnik) - oryginał. Przy większej zadymie robiła się atmosfera jak w małym Stalingradzie. Aż się łezka w oku kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podali że 64 graczy to dobrze, bo w PS store dalej jest napisane że max 32.

Co do języka, to nie kwestia czego ja chce tylko gra w wersji cyfrowej którą będę miał na swojej konsoli będzie kupiona na Niemieckim PS Store i chciałem spytać czy ktoś wie w jakim języku będzie.

EDIT: Premiera 19 marca 2015 :D

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam jakieś ploty mówią o wypuszczeniu CoD'a w klimatach 2WW (wyciek wskazuje na datę 4 maj 2015)...jeżeli to okaże się prawdą, to cieniutko widzę sprzedaż BF:H ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, gimbaza nie wytrzyma dwóch miesięcy, szczególnie w Stanach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...nasuwa się pytanie, czy gimby lubią strzelać na mechanicznych celownikach, bez koli ?? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście by było jak by w końcu w BF dali jakieś gry rankingowe Solo/Team : D Jakies ligi etc.. : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro kończy się wydarzenie związane w BF4 z BFH. Do tego prace na Battlelogu. Może szykują bete np. na jutro  :biggrin: ?

Edytowane przez jodzio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty czwany lisie, tak to wydumałeś :) Fajnie by było, weekendzik z betą .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty czwany lisie, tak to wydumałeś :) Fajnie by było, weekendzik z betą .

ja już chce jakiegoś FPS-a na PS4 ;( BF4 nie będe drugi raz kupował szkoda mi kasy :biggrin:

Smaczka dodaje jeszcze tekst EA : "Beta nadejdzie szybciej niż się spodziewacie"

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już chce jakiegoś FPS-a na PS4 ;( BF4 nie będe drugi raz kupował szkoda mi kasy :biggrin:

Smaczka dodaje jeszcze tekst EA : "Beta nadejdzie szybciej niż się spodziewacie"

Beta bedzie za 249 pln w dniu premiery. Dopiero complete edition no bugs za 100 pln po roku dostaniemy. Ja tam preordera nie skladam. Szkoda nerwów i robic z siebie wala nie dam :-D
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ocenie bete i dopiero wtedy podejmę decyzje.. Pierwsza beta mnie zawiodła strasznie.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×