Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet nie próbuje ściągać. Juz widze z jaką prędkością bedzie szlo. Serwery sony nie dadza rady albo bedzie konserwacja 5 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie próbuje ściągać. Juz widze z jaką prędkością bedzie szlo. Serwery sony nie dadza rady albo bedzie konserwacja 5 dni...

Dzien jak codzien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

młocio już mi się podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się gdzieś plotka, że będzie można pobrać już dziś od 19 aby jutro móc grac. Info nie potwierdzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie ta gra wyglada fatalnie ibedzie jeszcze gorsza niz bf4. Zabijanie na hita i widoczny autoaim. Bf3 wróć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według mnie wygląda wyśmienicie :) Bardzo podoba mi się motyw z różnymi ulepszeniami do pojazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie ta gra wyglada fatalnie ibedzie jeszcze gorsza niz bf4. Zabijanie na hita i widoczny autoaim. Bf3 wróć.

No właśnie wrócił, chociażby ze znacznikiem celów do RPG (moja ulubiona zabawka z BF3).

Na filmach wygląda płynnie, bez niewidocznych kraweznikow, płotkòw i innych przeszkód które blokują granie a często kończy się to zgonem.

Przez okno da się chyba normalnie wskoczyć a nie jak w BF4 na trzy razy. No i czołgi czytaj cysterny łatwiej będzie trafić

Napiszcie proszę, jak będzie strzelanie pod R1 to zasysam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od której godziny będzie można pobierać betę? Póki co nie ma opcji pobierania ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC mam już pobrane i zainstalowane,na PS4 nadal nie ma możliwości pobrania,domyślam się,że zaczniemy pobierać na PS4 dopiero wtedy jak odblokują bete na PC tzn.narazie nie można jej uruchomić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne bedzie dostepna od godziny 10. Wczoraj wyszukałem tą betę ale też nie było możliwości ściągania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogralem jedna rundke policjantami i powiem ze calkiem calkiem :) graficznie jest w miare ok na xbox one :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie,jeszcze maja ponad 11 godzin by wrzucić :laugh: Jak tu zaraz wpadnie jakiś moderator to będzie wija :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie,jeszcze maja ponad 11 godzin by wrzucić :laugh: Jak tu zaraz wpadnie jakiś moderator to będzie wija :laugh:

nie żebym płakał, ale skoro beta trwa DLA WSZYSTKICH do 8 Lutego to sprawiedliwie byłoby dać o jednej porze na wszystkie platformy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak beta już będzie to gwarantuję wam że pojawi się pincet postów że już jest, łącznie z rozmiarem, prędkością pobierania oraz czy ktoś już gra lub nie. więc koniec z pytaniami czy już jest, wystarczy rzucić okiem na ostatnie kilka postów żeby to wiedzieć.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja obrałem sobie takie postanowienie że już nie zagram i nie kupię nowego BF-a choćby nie wiem co. No chyba że okoni kupi "njudżenerejszon", to wtedy się zastanowię.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupować nie musisz, ale w darmową betę co Ci szkodzi sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj 3 godziny ogladalismy stream z ps4 ;] moim zdaniem dobre mapy, ciekawe tryby jeszcze obczaj jak serwery praza, ale najpewniej kupie gdyz nie ma alternatywnej gry fps ;] 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×