Skocz do zawartości
Patricko

Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Na VoG używałem zawsze Visiona, sprawdzał się wg. mnie świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Przez całą grę używałem hand gun-a rare regulator Mk 56. Teraz za zrobienie 3 lev vanguard dostałem fioletowe scout rifle. Próbuje tym grać ale jakoś średnio mi idzie. Zamierzam kupić klatę za vanguard marki i są dwie. Jedna do pary scout rifle + shotgun druga hand gun + śnieg rifle. I sam nie wiem co kupić.

Jak się przedstawia używanie tych bronie w raidach? Widziałem ze ludzie używają hand gunow zaś scout rifle nie widziałem. W hand ginie jestem przyzwyczajony ze precision shot = kill zaś tutaj musze się przestawić ze musze strzelać po parę razy.

 

Prawda jest taka, że ludzie używają najlepszej broni, jaką mają ;) jeśli lubisz grać z Hand Gunem to idź w tym kierunku, kup fioletowego za marki, albo poluj na jakiś inny. Mi osobiście Hand Guny nie leżą zbytnio, mam Last Word do wbicia na 331 dmg i strasznie się z nim męczę w łapie. Od samego początku latałem z Auto, mam Surosa i wydawało mi się, że nigdy go nie zmienię ;) ostatnio za wbice Vanguarda dostałem fioletowego Scouta - Badger CCL z możliwością wybuchowych pocisków i teraz latam głównie z nim, jest świetny na bossów - strzelając w weak spot bossa zadaję mu x + 1/2 x od wybuchu ;) kosi aż miło. Mam  też bounty na Bad JuJu, które po buffie jest moim zdaniem świetne i będzie to moja podstawowa broń po wbicu na 331 dmg.

Jeśli chodzi o pancerz to w ogóle nie patrz na to jakie ammo dodaje. Może być tak, że kupisz klatę z amunicją powiedzmy do Hand Gunów, a za chwilę wydropi Ci jakąś kozacką broń innego typu, co wtedy? ;) jeśli już to pancerz dobieraj pod kątem inych perków + statystyk Intellect/Discipline/Strenght.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ta eksplozja pochodzi od twojego bazowego dmg, przed upgradem ta bron pewnie walila mocniej? Strzelaj z czego wygodniej, ja tam lubię mojego scauta z ateona i na innego go nie zamienię, chyba ze na tego z croty, ... Grqj czym wygodniej, ammo zawsze z kogoś dropnie ;)

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za sugestie. Mat_eyo ten twój scout chyba bardziej by mi pasował bo ma większy Impact. Mój scout to Another NitC i tez ma tą zdolność co zadaje dodatkowy damage. Zostane przy tej broni bo ma większy damage niż stary hand canon chociaż palec boli od szybkiego wyciskania spustu :)

Moja druga fioletowa broń to snajperka słabo się kombuje z scout rifle - ale jak się nie ma co się lubi to się lubi to co się ma.

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie snajperki są bardzo przydatne, zwłaszcza przy niektórych etapach rajdów i na nightfalle. Ważne, żeby starać się mieć przynajmniej po jednej broni specjalnej na każdy rodzaj obrażeń, najlepiej na maxa rozwinięte. Zawsze oddając bounty zmieniaj sobie bronie na takie, których jeszcze nie masz w pełni rozwiniętych, wpadnie Ci do nich doświadczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, mam pytanie odnośnie klasy postaci warlock, wczoraj dostałem z nightfalla hełm "obsidian mind" wiem że dla Voidwalkera jest to najlepszy możliwy wybów, nadmienię tylko że posiadam też zmaksowane "Bad Juju". Ale doradźcie jaki najiepszy z tych czterech przedmiotów będzie dla Sunsingera, posiadam (Apotheosis Veil, Light Beyond Nemesis, Sunbreakers, Claws of Ahamkara).

 

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam gagar

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem dla singera:

 

Sunbreakers = Claws of Ahamkara > Apotheosis Veil > Light Beyond Nemesis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą jeszcze exotic entagramy u xur? Motes of light opłaca się wydawać na coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Icebreaker! W końcu! Za tydzień Gjallahorn i będę szczęśliwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungi ma świadomość, że jak dadzą Gjallarhorna to spadnie populacja graczy. On już stał się legendą która rozwiązuje wszystkie problemy a prawda jest taka, że masa ludzi która go ma, nie używa nawet paczek z ammo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą jeszcze exotic entagramy u xur? Motes of light opłaca się wydawać na coś innego?

Ja wydaje na "gacie" dla tytana od Speaker'a (mam osobista misje by dorwać je wszystkie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wydaje na "gacie" dla tytana od Speaker'a (mam osobista misje by dorwać je wszystkie)

 

Ja juz mam chyba wszystkie peleryny od speakera ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą i stresującą akcję dziś miałem :) Stłukliśmy Atheona na VoG hard mode i patrzę na loot, a tu jedynie jakieś matsy jak zwykle. Zły i smutny poleciałem do wieży, żeby skoczyć sobie z balkonu ze smutku, ale tam miałem wykrzyknik u Postmastera. Sprawdzam i w Lost Items znajduję to:

 

SgDwIrZ.jpg

 

Od razu człowiekowi lepiej na sercu :cool: Mój pierwszy Vex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą i stresującą akcję dziś miałem :) Stłukliśmy Atheona na VoG hard mode i patrzę na loot, a tu jedynie jakieś matsy jak zwykle. Zły i smutny poleciałem do wieży, żeby skoczyć sobie z balkonu ze smutku, ale tam miałem wykrzyknik u Postmastera. Sprawdzam i w Lost Items znajduję to:

 

SgDwIrZ.jpg

 

Od razu człowiekowi lepiej na sercu :cool: Mój pierwszy Vex.

No to naprawdę radość, ja vexów nie wiem ile miałem już bo przemieliłem je, raz miałem serię 5 rajdów i 5 vexów.

Ale za to dopiero w tym tygodniu wyleciał mi z templara fatebringer mimo, że gram praktycznie od premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, ja tak samo miałem ostatnio. Patrze u postmastera, a tam vex i voc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz dostałem bounty na egzotyczną broń. Do wyboru był pulse rifle (bad juju), fusion rifle i machinegun. Nie miałem dużego wyboru bo fusion rifle i machinegun jakoś mi nie podchodzi. Pulse rifle też za bardzo mi nie pasuje (lubię bronie z dużym impactem) więc ogólnie słabo mi wylosowało te bounty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Do czego zmienię zdanie? Czyli złe bounty wybrałem?

Nie mam za dużo czasu na granie wiec pykam sobie solo czasami w dzień czasami w nocy. Może luty przyniesie więcej czasu a bardziej regularności to będę mógł szukać ekipy na raidy .

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że Bad Juju ładuje szybciej Supera co jest bardzo pomocne. Jednak dla mnie to i tak tandeta, jak mam nosić egzotyk to Gjalahorn albo Ice Breaker, reszta to legendy z raidu i zrobi się wszystko tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o bad juju. A już myślałem że ten machinegun albo fusion rifle to jakieś kilery a ja ich nie wziąłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Bounty to nic nie jest kilerem niestety. Może shotgun na pvp jedynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem pozostałe bounty i wyszło mi ze trafiłem najgorszy zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest dobry dział, ale mam pytanie. Jak najszybciej pozyskać plasteel'e do ulepszenia zbroi? I przy okazji, jak uzyskać Crucible Commendation? Mam w crucible rano 2 ale nie wszystkie akcesoria mogę nabyć przez brak powyższego. Bardzo będę wdzięczny za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×