Skocz do zawartości
Patricko

Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele mi poleciał exotic auto rifle z raidu a dzisiaj kolejny exotic auto rifle ale inny z enagramu :biggrin:

 

A snajperki jak nie bylo tak nie ma egzotycznej :< szkoda ze nie mozna handlowac itemami...

A jakie masz te auto rifle? Rzuć jakieś porównanie bo sam poluję na auto rifle egzotyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez, mimo że ten Bad Juju z perkami jest naprawde doby.

 

Ale Hard Light by sie przydał.. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monte Carlo ma lepsze strzelanie z biodra i głowny perk, który przyspiesza ładowanie piąchy jak zadajesz obrażenia.

 

Suros Regime przy celowaniu strzela wolniej, ale zadaje więcej obrażeń i głowny perk, w którym druga połowa magazynku zadaje większe obrażenia oraz zadając obrażenia ma szansę przywrócić trochę zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tak glupio jest zrobione ze kazda bron trzeba miec w kilku odmianach, bo trzeba kombinowac z egzotykami.

- AutoRifle - niezbedny egzotyk i legenda

- Fusion, Snajperka - jesli mamy 3 egzotyki to jeszcze wypadalo by miec 3 legendy, w razie gdybysmy chcieli uzywac egoztyka w innym slocie

- RPG, Machine Gun - podobnie jak powyzej, trzeba miec i egzotyk i legende i to w roznych wariantach ... 

 

Zbroje tez trzeba miec ze 2-3 sety .. po jednym do kazdej z subklas i jeszcze cos na PvP ;) A czesci ktore mamy egzotyczne powinnismy miec jeszcze na zamiane legendarne .. jednym slowem nieustanna farma ;p

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Suros Regime i Hard Lighta z tych egzotycznych auto rifle. Ale poluje na Ice Breakera od poczatku gry, mam nadzieje ze kiedys bedzie do kupienia w Wiezy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Suros Regime i Hard Lighta z tych egzotycznych auto rifle. Ale poluje na Ice Breakera od poczatku gry, mam nadzieje ze kiedys bedzie do kupienia w Wiezy :biggrin:

A w porównaniu, który według Ciebie lepszy? Suros czy Hard light?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suros to obecnie chyba najlepszy auto rifle w grze, także może jedynie ten z Atheona ma podobne staty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suros zdecydowanie, ma zwiekszony damage przy celowaniu, odnawia hp czasami przy koncowce magazynka. Jest swietny jak na PVP i PVE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tak glupio jest zrobione ze kazda bron trzeba miec w kilku odmianach, bo trzeba kombinowac z egzotykami.

- AutoRifle - niezbedny egzotyk i legenda

- Fusion, Snajperka - jesli mamy 3 egzotyki to jeszcze wypadalo by miec 3 legendy, w razie gdybysmy chcieli uzywac egoztyka w innym slocie

- RPG, Machine Gun - podobnie jak powyzej, trzeba miec i egzotyk i legende i to w roznych wariantach ...

Zbroje tez trzeba miec ze 2-3 sety .. po jednym do kazdej z subklas i jeszcze cos na PvP ;) A czesci ktore mamy egzotyczne powinnismy miec jeszcze na zamiane legendarne .. jednym slowem nieustanna farma ;p

Zapomniałeś że moby mają jeszcze te kolory aury więc bronie x3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś że moby mają jeszcze te kolory aury więc bronie x3 ;)

To mialem na mysli piszac o 3 wariantach broni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokusil bym sie o stwierdzenie ze to najlepsza bron w grze .. ale do czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nabyłem i jest zajebisty. Postrzelałem do fallenów (heady wchodzą pięknie) i Pvp i naprawdę jest taki jak chciałem. No i na Pvp teraz tyle Surosów, że mała głowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można gdzieś poza strikami te strange coins zdobyc ?

POLECAM JASKINIE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie to jest od Piatku rano do Niedzieli rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×