Skocz do zawartości
Patricko

Eventy

Rekomendowane odpowiedzi

Emblemat marny. A coś wiadomo w jakich godzinach ten księżyc będzie dostępny?

 

Saturday, July 26th at 2:00 PM PDT.

 

Nawet te z wczorajszego Iron'a są ładniejsze...

 

010a9fc1ed71ec73med.jpg

 

Tak w ogóle za co można było je dostać? Ja wyłapałem  autorifle ale od 20lvlu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emblem kupowałeś za reputacje i glimmery. Najpierw musiałeś rozegrać kilka meczy PVP w Iron Banner, a potem mogłeś kupić i tego specjalnego vendora ten emblemat + szmatkę dla postaci.

Vendor znajduje się zawsze w tej zamkniętej sekcji, która jest otwierana tylko i wyłącznie na czas Iron Bannera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DaraS

 

Zrob screena tego rifle'a wciskajac na nim trojkat i wez go tutaj pokaz prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz będzie teraz ciupie w lola :)

 

post-4073-0-01603000-1406387175_thumb.jp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz będzie teraz ciupie w lola :)

 

attachicon.gif20140726_165916.jpg

To jest Hand Cannon, :P

PS.

Dzisiaj będąc pierwszym w teamcie, 2x pod rząd wydropiło mi epaxa :) Właśnie ten pistolet.

2LC5myVl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos musieli spatchowac, nieslychane, wreszcie nagradzaja podium -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos musieli spatchowac, nieslychane, wreszcie nagradzaja podium -.-

 

Nic nie spatchowali. Raz dostałem guna za bycie w środku a drugi raz za chyba 3. Za pierwsze miejsca ludzie nic nie dostawali. Jak dla odmiany ja byłem najlepszy to gość z teamu co był w środku dostał legendarny statek :) a ja nic. Więc random jak był tak jest nadal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala mapka 3 vs 3, co chwile w losowym miejscu pojawia sie relikt, trzeba go przejąć (kto pierwszy ten lepszy) , i obronić przez ok minutę, za to otrzymuje sie punkty, przeciwnik musi go wtedy odzyskac, jak to zrobi pojawi się kolejny relikt. Szczerze, nic specjalnego,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy Nightall'a. Jest ciężko (25lvl), moby mają resisty i są mega twarde a kładą na hita-dwa. Graliśmy bardzo ostrożnie jako że przy śmierci zespołu następuje powrót na orbitę. Zajęło nam to ok. 1.5h.

 

Jako bonus po skonczeniu plona nam glowy i jest adnotacja, ze do restartu Nightfalla zdobywamy wiekszy exp :D

 

ylDuZF.jpg
apzaOb.jpg
3U6T2N.jpg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście dodałem wstępną rozpiskę Public Eventów, które jak się okazuje nie są randomowe, chociaż nie wszystko zostało jeszcze odkryte dokładnie.

Wstępne czasy znajdują się zaraz pod listą nadchodzących eventów.

Jak tylko zostaną zaktualizowane czasy odnośnie reszty eventów na innych planetach, to na pewno dam znać.

 

PS.

Dzięki Sosik za info :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się na mapie Kill Order, który jest misją na poziomie epic.

Dostałem super epicki hełm za to, który chyba ma lepsze staty niż ten co można kupić, także obserwujcie, bo jest to tylko na jakiś czas i pewnie randomowo się pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem hełm i dwie klaty .. klate zostawilem bo ladna, reszta rozpitolona w drobny mak :D Za to z Nightfalla tylko 6 coinow gdzie pozostali wyfarmili egzotycznego auto rifle .. :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem hełm i dwie klaty .. klate zostawilem bo ladna, reszta rozpitolona w drobny mak :biggrin: Za to z Nightfalla tylko 6 coinow gdzie pozostali wyfarmili egzotycznego auto rifle .. :sad: :sad: :sad:

miałem niebieski autorifle to mi się należało :P

jesli te questy będą codziennie nowe do wzięcia przez dwa tygodnie to po po rozwaleniu itemków zniknie problem z shardami 

czy oni robią ta grę dla casuali? ludzie przez ten ewent na na fioletowo z łatwizna się ubiorą i nagroda z bounty lepsza niż po wyfarmienu rangi  od queen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam, to loot jest chyba przypisany do dnia, danego czasu, bo dzisiaj leciały tylko i wyłącznie Kaski, Klaty i ewentualnie snajpa (sam dostałem).

Nikt innych chyba czegoś innego nie wyciągnął, także full random tutaj raczej nie ma. Pytanie czy to już będzie na stałe na 2 tygodnie, czy loot będzie się zmieniał wraz z dniem.

Z jednej strony spoko, bo i tak loot jest na poziomie zwykłych legendarek, więc będzie sporo Ascendant Shardów w końcu i chyba po to to zrobili jedynie, przynajmniej tak mi się wydaje.

Chociaż dzisiaj kupiłem sobie Auto Rifle od New Monarchy, więc pewnie jutro coś poleci znając życie :crazy:

 

PS.

Za zrobienie wszystkich 5 bounty dostaje się bounsową jedną misję, także stąd miałem 6 bo się dziwiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystkich bounty (nie tylko od krolowej) nie jest przypadkiem po 6.. ? ;) Mowie z pamieci - mozesz miec wzietych 5, bo tyle jest slotow w inventory, ale codziennie jest ich po 6 do PvP i PvE .. a teraz jeszcze QueensWrath.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 6 bounty, a event jest srogo przegięty w drugą stronę :)

Przynajmniej można sprzęt bardzo łatwo ulepszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Powiedzcie coś więcej o tym evencie. wczoraj wszedłem do gry, zobaczyłem że trzeba wbijać reputacje by kupic niebieski karabin i uznałem, że lepiej iść na pvp, a dzisiaj czytam, że legendy lecą.

Epaxy lecą za zrobione jakiekolwiek bounty czy jakieś specjalnie wybrane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz Bounty od królowej to dostajesz specjalną misję (możesz ją wybrać z orbity z ikonek po lewel).

Jest to losowa misja fabularna na 24 poziomie za ukończenie której dostaje się legendarny przedmiot.

Taką misję dostaje się za każde ukończone bounty od królowej.

Polecam to robić codziennie, bo jak skończy się event po legendarki znowu będzie trzeba do jaskini biegać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze się zabrać za te bounty, z czasem ostatnio krucho i level jak stanął na 25 tak stoi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi sie przyfarciko, 12 godzina, juz zmeczony, jutro do pracki, kumpel uruchomił ta misje i trafila sie ta pierwsza na ziemi ;) 5 min i po kłopocie, te na marsie są najgorsze, najdłużej sie je robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×