Skocz do zawartości
NERVUS_PL

GT by Night - Endurance ***Zapraszam wszystkich chętnych***

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne furki dobrałeś Nervus :thumbsup:  Na pierwszy wyścig piszę się do amatorów i zaklepuje Ferrari :biggrin:  Mam nadzieję że fanów starczy nie tylko na autka GT3 ale i na drogowe :pardon:

Ja pojadę Z4  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka piotras czemu nie spisz ?

No to o ktorej godz. Start ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, ruszyły już zapisy do inauguracyjnego wyścigu wytrzymałościowego nowej serii  :biggrin:

Decyduje kolejność zgłoszenia pisemnego w temacie.

 

Można wybierać dowolnie (w miarę dostępności) spośród klas i samochodów. Niech każdy po prostu wybierze takie auto, które mu najbardziej pasuje  :thumbsup:

 

Zapisy będą trwać do soboty 02/08 do godz. 20:00

 

!Zapraszam!  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laluś, amator, McLaren :thumbsup:

 

Czas pojeździć, bo życie stygnie :P Siemano po długiej przerwie :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka piotras czemu nie spisz ?

No to o ktorej godz. Start ?

Bezsenność.

Jak tak każdy chętny na drogowe to może wszyscy polecimy takimi a gt3 zostawić do takiego eventu?  Pomalować zaciski(szpan), przykleić Nr i jazda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaklepuję Ferrari 458 Italia '09 jak będę :)

Niestety już niedostępne  :pardon:

 

W jakich godzinach mialoby sie to odbywac?...pewnie w takich zeby laker nie mogl jechac :) czarno to widze-sobota...przeciez nie moge co sobota mowic w pracy ze jade po kogos na lotnisko :)

Niestety ze względu na długość wyścigu nie możemy ustawić startu zbyt późno i nie martw się laker, nie będziemy jeździć co sobota  ;)

 

Jak tak każdy chętny na drogowe to może wszyscy polecimy takimi a gt3 zostawić do takiego eventu?  Pomalować zaciski(szpan), przykleić Nr i jazda ;)

Cieszy mnie bardzo taka popularność aut klasy AM, ale nie odbieraj mi możliwości innego wyboru, więc NIE  :mad:

 

Jeszcze odnośnie godziny startu. Ze względu na długość wyścigu będziemy absolutnie bezwzględnie przestrzegać godziny startu. W pokoju będzie ustawiony automatyczny start kwalifikacji o godz. 22:30 i nie będzie możliwości zmiany/opóźnienia!

Zalecam więc wcześniejsze pojawienie się w pokoju i sprawdzenie stabilności swojego połączenia, zanim będzie za późno...  :ermm:

 

Czas pojeździć, bo życie stygnie :P Siemano po długiej przerwie :biggrin:

Witaj ziom  :biggrin: Świetnie, że wracasz do ścigania  :thumbsup:

 

Moje i yogiego zgłoszenia z poprzedniej strony są ważne?

Oczywiście  :thumbsup:

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore Z4. pościgamy się NERVUS

A jednak..?  ;) Nie wiem tylko jeszcze, czy cieszyć się z tego, czy wręcz przeciwnie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w Audi pośmigał jak można  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to impreza cykliczna i nie umrze. Chciałbym kiedyś z Wami pojechać ale okazję muszę staranie wypracować, to jednak nie to samo co wygospodarowanie 1h na standardowy wyścig GTbN. Póki co czytanie Was sprawia mi dużo przyjemności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polatałem wczoraj Lambo i musze przyznać, że szybka na prostej bestia. 

Na pewno nie wychodzę z eau rouge tak szybko jak czołówka, a mimo to na końcu prostej regularnie dociągałem do 285 km/h.

 

JA niestety w sobotę nie pojadę. Zapomniałem że idę na ślub w ten weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób przerwę na 3 h wytrzymasz do rana tym samym :) na ślubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze mam wolne 16.8 i 30.8 to akurat soboty dwie,licze na to ze moze chociaz raz uda mi sie cos pojechac,choc znajac moj fart ostatnio to akurat bedzie przerwa-zmieniam nick na- "biedny maly zuczek" albo "biedny maly zuczek ktory nie ma z kim sie poscigac"

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to impreza cykliczna i nie umrze. Chciałbym kiedyś z Wami pojechać ale okazję muszę staranie wypracować, to jednak nie to samo co wygospodarowanie 1h na standardowy wyścig GTbN. Póki co czytanie Was sprawia mi dużo przyjemności :)

Raczej cykliczna, bo już trzeci 3h wyścig w ostatnim czasie pojedziemy  :whistling: Tylko do tej pory były to takie spontaniczne zrywy. Już od dłuższego czasu rozmawialiśmy o stworzeniu takiego stałego tematu, bo jest kilka osób, które mocno się jarają taką formą  :biggrin:

W kalendarzu umieściłem 12 imprez wytrzymałościowych i mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Terminy będziemy ustalać i podawać na bieżąco, gdyż nie będą to regularne starty (myślę, że co 2-3 tyg.) Cienglasz jaki jest problem z wygospodarowaniem 3h w nocy z soboty na niedzielę?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus, czyli aut nie zmieniamy? Wszystkie te 12eventow jedziemy tym samym, wybranym wczesniej samochodem?

Mozna zmieniac auta z event'u na event?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wyścig, w trakcie zapisów będziemy wybierać auta od nowa. Związane jest to bardziej z nieznaną liczbą chętnych niż koniecznością. Przy okazji, jak ktoś będzie miał ochotę na wypróbowanie innej fury może mieć na to szansę. Ja na razie próbuję okiełznać Z4  :laugh: Wczoraj pod koniec treningu już się chyba dogadaliśmy  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki , ale ja odpadam jednak 3h to za dużo , sorry za zamęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej cykliczna, bo już trzeci 3h wyścig w ostatnim czasie pojedziemy  :whistling: Tylko do tej pory były to takie spontaniczne zrywy. Już od dłuższego czasu rozmawialiśmy o stworzeniu takiego stałego tematu, bo jest kilka osób, które mocno się jarają taką formą  :biggrin:

W kalendarzu umieściłem 12 imprez wytrzymałościowych i mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Terminy będziemy ustalać i podawać na bieżąco, gdyż nie będą to regularne starty (myślę, że co 2-3 tyg.) Cienglasz jaki jest problem z wygospodarowaniem 3h w nocy z soboty na niedzielę?  ;)

Problem jest, wpadają różne rzeczy, wyjazdy w weekend, konieczność wstawania rano do dzieci czy jakieś wyjście na miasto. To nie jest proste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest, wpadają różne rzeczy, wyjazdy w weekend, konieczność wstawania rano do dzieci czy jakieś wyjście na miasto. To nie jest proste :)

Chyba jednak cienglasz mylisz problemy z życiem, które każdy z nas ma i musi sobie to wszystko pogodzić ;) Nie prościej jest napisać, że 3h wyścig, to zbyt wiele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×