Skocz do zawartości
DaraS

The Last of Us: Remastered [ONLINE]

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko odnośnie trybu multiplayer. Ktoś mógł mi pokrótce wyjaśnić o co chodzi z tymi klanami, zbieraniem ocalonych itp? Jakie to ma znaczenie? po drugie czym różni się przy wyszukiwaniu gry opcja (brak drużyn) od (z drużynami). I ostatnie - czy przy wyposażeniu lepiej wybierać te gotowe typu snajper itp. czy tworzyć coś samemu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanko odnośnie trybu multiplayer. Ktoś mógł mi pokrótce wyjaśnić o co chodzi z tymi klanami, zbieraniem ocalonych itp? Jakie to ma znaczenie? po drugie czym różni się przy wyszukiwaniu gry opcja (brak drużyn) od (z drużynami). I ostatnie - czy przy wyposażeniu lepiej wybierać te gotowe typu snajper itp. czy tworzyć coś samemu? 

 

 

 

To zbieranie ocalonych tyczy się chyba jakiegoś trofika ale nie jestem pewny....

 

Jak weźmiesz brak drużyn to wrzuca Cie do jakieś sesji a jak weźmiesz z drużynami to jak byś chciał pograć sobie tylko ze znajomymi (jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi)

 

Co do broni to sam musisz zobaczyć czym Ci się najlepiej będzie grało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy tej opcji moze ci dobrac 4 osobowa zgrana ekipe za przeciwnikow, perki I bronie to indywidualna sprawa, poczytaj opisy I wybierz to co ci najbardziej odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie trybu multiplayer. Ktoś mógł mi pokrótce wyjaśnić o co chodzi z tymi klanami, zbieraniem ocalonych itp? Jakie to ma znaczenie?

Dodaje jakąś tam pseudofabularną głębię do kolejnych meczów, do tego odpowiednie ilości ocalonych odblokowują dodatki (ale tylko te kosmetyczne typu czapki, loga itp.)

po drugie czym różni się przy wyszukiwaniu gry opcja (brak drużyn) od (z drużynami).

Wybierając brak drużyn grasz zawsze z osobami, które dołączają do gry pojedynczo, więc nie trafisz na zorganizowaną, zgraną grupę, co często ogranicza ilość frustracji z pogromu jakiego się doświadcza ;)

I ostatnie - czy przy wyposażeniu lepiej wybierać te gotowe typu snajper itp. czy tworzyć coś samemu?

Na początku pewnie lepiej brać któryś z domyślnych zestawów, bo masz tam bronie i perki, które na początku są zablokowane. Potem, jak już poznasz trochę grę to sam załapiesz, które zdolności i bronie najbardziej Ci pasują i sam coś złożysz zapewne. Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz spotykam multi, w którym gonienie na pałę nie przynosi skutku. Po pierwszych meczach jestem zachwycony, ale faktycznie jest jakiś problem z matchmakingiem...Chętnych zapraszam do wspólnej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Grałem w multi na PS3 a teraz na PS4 w ekipie. Gra wypasiona zarówno singiel jak i multi.

PSN:Mitro_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie takie taktyczne multi, mój PSN :Golltar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś gra dotarła i zaczynam od razu zabawę w multi :) Dodawać i jedziemy! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wraz z kilkoma kumplami gramy praktycznie codziennie. zazwyczaj gramy jako druzyna. dawac znac kto jest chetny na granie.

 

lansalot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był chętny to zapraszam, dziś dokonuję przesiadki na ps4 więc chętnie pogram ;) grę raczej ogarniam, chociaż mapki z DLC raczej kiepsko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić ps+ dla multi Tlou? Fajnie się w nie gra? I czy przede wszystkim dużo osób pyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem fajna kamperska zabawa, zajmujesz miejscowe I odwalasz kazdego kto sie pojawi, cos na styl CS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale TPP :biggrin:

A przypomina trochę multi Max Payne 3? Wydaje mi się, że to jest identyko tylko bez slow mo xd

Edytowane przez dejoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chetnie pogram online w TLOU Remastered z kumatymi ludzmi, bo granie z losowo wrzuconymi do meczu hamburgerami mija sie z celem. PSN ID - SanchezPL. Zapraszac smialo ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Razem z kolegą szukamy ludzi w wieku najlepiej 25+ do The Last of Us Remastered. Gramy najczęściej popołudniu, oraz wieczorami. Jeżeli ktoś jest chętny do gry to dodajcie do znajomych PSN ID: Fafik-IX- oraz TirecesIX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także chętnie pogram PSN ID: spupkow12 . Wydaje mi się, ze gram dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem chętny na wspólne granie. Wiek: 20; PSN: MVPtrooper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest jakaś osob chętna do grania, to zaproście mnie, najlepiej 3 osoby, to bd cały team, ale jedna osoba też może być, id jak wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej wam też nie działa mic? nie wyswietla mi sie w grze ikonka że coś mówie. nie wiem jak sprawdzic czy mnie slysza gracze nie reaguja :P ale dziala w tescie mikrofonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście dołączam się to grania :GwNax odrazu sprawdze mic'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie działa Wam multi, bo wcześniej mi wszystko działało, a teraz kicha ( tylko nie wiem czy tylko u mnie )??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×