Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka sposobów na sprawdzenie

Najłatwiej najechać na grę z plusa wcisnąć  infornacje i wtedy pokazuje okres ważności datą i ile dni zostało

 

Jak przechodzisz z ps3 na ps4 nic nie trzeba robić, zalogujesz się na swoje konto i będzie działać 

 

Gry są przypisane tylko do twojego konta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Gry są przypisane tylko do twojego konta. 

Dzięki za odpowiedź. Czyli przed sprzedażą najlepiej wyczyścić dysk skoro i tak potencjalny nabywca nie skorzysta z tych gier, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Rimmel87 napisał:

Dzięki za odpowiedź. Czyli przed sprzedażą najlepiej wyczyścić dysk skoro i tak potencjalny nabywca nie skorzysta z tych gier, tak?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Rimmel87 napisał:

Dzięki za odpowiedź. Czyli przed sprzedażą najlepiej wyczyścić dysk skoro i tak potencjalny nabywca nie skorzysta z tych gier, tak?

Tak.

 

Ustawienia > Ustawienia systemu > Przywróć system PS3™

 

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/settings/restoreps3.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mgs V da radenograc bez znajomosci poprzednich czesci czy nie bedzie sie jak polapac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeśli wykupię psplus i pobiorę daną grę która jest darmowa, a PS zakończy subskrybcję tej gry to czy ja nadal będę mógł w nią grać jak będę posiadał aktywne konto?

Dzięki za odpowiedź

Edytowane przez jakimoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z aktywnym plusem

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hustle Kings  wbrew temu co podali w rozpizce ma cross buy na vitę. a sama rozgrywka na konsolce jest bardzo przyjemna. Krótkie partie idealnie pasują do przenośnego grania. Sky Force to klasa sama w sobie. Jak na martwą konsolę całkiem dobra rozpiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie szybkie pytanko o ps plus 

mam kod kupiony na plusa i lezy w szafce  jak dlugo moze on lezec kiedy traci waznosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze na kartce? Przeważnie jest tam drobnym drukiem do kiedy jest ważne. Przeważnie kilka lat, także raczej można spać spokojnie. Jednak nie wiem po co go kisić, plus i tak się dokłada do obecnego, więc nic nie stracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Patricko napisał:

Nie pisze na kartce? Przeważnie jest tam drobnym drukiem do kiedy jest ważne. Przeważnie kilka lat, także raczej można spać spokojnie. Jednak nie wiem po co go kisić, plus i tak się dokłada do obecnego, więc nic nie stracisz.

Na razie robie sobie chwilowa przerwe od plusa mam pare singlowych gier do skonczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://blog.eu.playstation.com/2017/11/01/your-november-ps-plus-games-include-worms-battlegrounds-until-dawn-rush-of-blood-and-bound/

Rozpiska, widać to jestes ty zostało na dłużej i dorzucają VR tytuły zeby moze zachęcić ludzi.
Dla mnie bound miałem kupić na promocji, ze to krótkie doświadczenie to pewnie w przyszły wtorek usiądę i pęknie w jedno posiedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się w sumie cieszę z wormsow. Taka głupkowata gra, której by mi w sumie było szkoda kupić a tak to chętnie się pobawię i przypomnę sobie czasy szkolne :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worms WMD lepsze - najbardziej podobne do Worms Armageddon, kupiłem pudełkową i jestem zadowolony.

Battlegrounds wyglądają jak seria ostatnich kilku gier Worms - taka na siłe ulepszona grafika 3D.

 

Bound? No cóż... pierwsze co mi przychodzi na myśl - gra dla dziewczyn. Być może mojej narzeczonej się spodoba - grała dotychczas w Life is Strange, Beyond: Two Souls, do ogrania ma Heavy Rain i czeka na  Detroit: Become Human, ale ograła też prawie całe This War of Mine.

 

PS. Jak nazywają się gry tego typu? Choice maker? Coś kojarzę, że ten gatunek ma swoją nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bykovsky

Bound to bardziej takie doswiadcznie z fabula lekko w tlo odrzucona. mnie takie gry pasuja, ogralem demo i stwierdzilem na promocji w sam raz.

HR, BTS, LiS to nieco inny typ rozgrywki.

co do HR, BTS mozna polemizowac czy to gra czy interaktywne doswiadczenie.... poza okresleniami w stylu festiwal QTE nie spotkalem sie z nazwa gatunkowa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę martwi ponowne pojawienie się To jesteś Ty! w PS Plusie - miało być przez kilka miesięcy do 25 października, a tutaj znowu jest... martwi bo gra fajna (grałem kilka razy w 4 osoby, można się pośmiać), jak i cała idea Play Link, ale najwidoczniej nie sprzedaje się...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bykovsky napisał:

Trochę martwi ponowne pojawienie się To jesteś Ty! w PS Plusie - miało być przez kilka miesięcy do 25 października, a tutaj znowu jest... martwi bo gra fajna (grałem kilka razy w 4 osoby, można się pośmiać), jak i cała idea Play Link, ale najwidoczniej nie sprzedaje się...?

 

forma promocji, rozdaj za darmo, zachec ludzi a potem zarabiaj na kolejnych grach ktore na okladce maja dopisek - PlayLink game. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z oferty w tym miesiącu napewno nie skorzystam, ale to dobrze w sumie, bo mam kilka gier do ogrania. Dopiero co skończyłem Until Dawn, a Just Cause 3 nadal w kolejce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

szybie pytanie o worms które są w plusie : czy można grać w dwójkę na jednym padzie ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajże w każde Wormsy można tak grać - na tym między innymi polega ta gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×