Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Knack, gra która była w każdej możliwej promocji.

Exiles End, gra która grafiką i animacjom nie dorównuje grom z Amigi 500.

Mugen Souls Z, nawet nie wiem co to do cholery jest za gra.

StarBlood Arena, jak znalazł dla tej garstki naiwniaków którzy kupili VR i nie mają w co grać.

Jedynie RiME i Grand Kingdom cieszy w tym zestawieniu. Gry które od dawna chciałem kupić ale zawsze coś innego było na szczycie listy zakupowej. Pozostałego szrota nawet do biblioteki nie dodam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wytłumaczy mi ktoś tą usługę PS PLUS? Jestem nowym użytkownikiem, na allegro widzę usługi PS PLUS za 1zł na 14 dni i na rok też tanio czy tam na miesiąc, czym różni się ta usługa od kupowania jej od SONY? Oraz proszę o informację mam wykupioną np usługę PS PLUS i tą grę kupuję za 49zł np. https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA01715_00-0000GODOFWAR3PS4?smcid=pdc%3Apl-pl%3Apdc-explore-playstation-plus-this-month-on-ps-plus%3Aproductgrid-kup-teraz%3Agod-of-war-iii-remastered%3A

i mam ją na stale? One jest w formie jakiegoś kodu że sobie ją pobieram kiedy chce i gram, później usuwam a za rok probierem znowu? Przepraszam za błache pytania ale dla mnie jest to nie jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kusiu01 napisał:

Witam, wytłumaczy mi ktoś tą usługę PS PLUS? Jestem nowym użytkownikiem, na allegro widzę usługi PS PLUS za 1zł na 14 dni i na rok też tanio czy tam na miesiąc, czym różni się ta usługa od kupowania jej od SONY? Oraz proszę o informację mam wykupioną np usługę PS PLUS i tą grę kupuję za 49zł np. https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA01715_00-0000GODOFWAR3PS4?smcid=pdc%3Apl-pl%3Apdc-explore-playstation-plus-this-month-on-ps-plus%3Aproductgrid-kup-teraz%3Agod-of-war-iii-remastered%3A

i mam ją na stale? One jest w formie jakiegoś kodu że sobie ją pobieram kiedy chce i gram, później usuwam a za rok probierem znowu? Przepraszam za błache pytania ale dla mnie jest to nie jasne.

Tanie oferty na 14 dni to ludzie sprzedający darmowe triale. Istnieją kody na 1, 3 lub 12 miesięcy, które można kupić w sklepach lub też na allegro, ale w przypadku tego drugiego trzeba sprawdzić czy to na pewno kod, a nie konto. To czy kupisz kod, czy bezpośrednio w PSS nie ma znaczenia.

 

Kupując grę masz do niej dostęp na zawsze (a przynajmniej w teorii, bo nikt nie wie jak to będzie wyglądać gdy Sony kiedyś będzie chciało wyłączyć usługi). Pobierasz ile chcesz, używając swojego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tanie oferty na 14 dni to ludzie sprzedający darmowe triale. Istnieją kody na 1, 3 lub 12 miesięcy, które można kupić w sklepach lub też na allegro, ale w przypadku tego drugiego trzeba sprawdzić czy to na pewno kod, a nie konto. To czy kupisz kod, czy bezpośrednio w PSS nie ma znaczenia.
 
Kupując grę masz do niej dostęp na zawsze (a przynajmniej w teorii, bo nikt nie wie jak to będzie wyglądać gdy Sony kiedyś będzie chciało wyłączyć usługi). Pobierasz ile chcesz, używając swojego konta.
Z darmowego triala mogę skorzystać rozumiem tylko raz na jednym koncie zgadza się? A z jakimi grami jest tak że jak je poborę mogę grać tylko jeśli mam wykupioną usługę PS plus?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kusiu01 napisał:

Z darmowego triala mogę skorzystać rozumiem tylko raz na jednym koncie zgadza się? A z jakimi grami jest tak że jak je poborę mogę grać tylko jeśli mam wykupioną usługę PS plus?

Zgadza się. Do aktywacji będziesz prawdopodobnie potrzebował karty debetowej/kredytowej.

PS+ wymagają darmowe gry, które dostajesz co miesiąc w ramach usługi. Trzeba je dodać do biblioteki i będziesz mógł ich używać mając aktywnego Plusa. Jeśli zrobisz sobie przerwę i odnowisz dopiero po jakimś czasie to też powinny być dostępne. Wszystko co kupisz jest Twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Kingdom jest dla mnie mega pozytywnym zaskoczeniem. Turowy jrpg w klimatach gier od Vanillaware, 17 klas, pełna dowolność rozwoju, crafting, rozbudowany online (chyba bez pvp, jeszcze nie ogarnąłem wszystkiego), rankingi, masa grindu. Wcześniej nie słyszałem o tym szpilu. Dla fanów japońszczyzny - must have :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może...co nie zmienia faktu, ze zaskoczą ludzi, pytanie tylko czy pozytywnie, czy też negatywnie :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzec ostani miesiac kiedy bede mial aktywna usluge i chyba podziekuje. 

Lapie sie na tym ze tych tytulow nie ogrywam... a te ktore chcialem ograc albo ogralem albo kupilem sporo przed tym zanim do uslugi nie trafily. 

W 90% gram singlowo, jak mnie najdzie na online to zawsze moge wrocic i placic lub jechac na trialach. 

 

Moze od stycznia powinniem winic Yakuze 0 za to ze w nic innego nie chce mi sie grac. 

Ale odpalilem Darksiders2, pogralem troche porzucilem to samo z Knackiem i RiME. Choc to ostanie chyba najbardziej interesujace z tej trojki. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

Marzec ostani miesiac kiedy bede mial aktywna usluge i chyba podziekuje. 

Lapie sie na tym ze tych tytulow nie ogrywam... a te ktore chcialem ograc albo ogralem albo kupilem sporo przed tym zanim do uslugi nie trafily. 

W 90% gram singlowo, jak mnie najdzie na online to zawsze moge wrocic i placic lub jechac na trialach. 

 

Moze od stycznia powinniem winic Yakuze 0 za to ze w nic innego nie chce mi sie grac. 

Ale odpalilem Darksiders2, pogralem troche porzucilem to samo z Knackiem i RiME. Choc to ostanie chyba najbardziej interesujace z tej trojki. 

 

 

Mam podobnie, plusa mam odkąd pamiętam, na PS3 jakoś jeszcze te gry ogrywałem, ale jak teraz się zastanawiam, to na PS4 jedyna gra z plusa jaką ukończyłem to TWD: Season 2. Z początku wynikało to oczywiście z tego że gry były słabe, jednak teraz, gdy od wrzucenia chyba Until Dawn faktycznie co miesiąc jest w co pograć to i tak nie znajduje na to czasu, jednak mam w planach to wszystko przejść :1_grinning:  od czasu do czasu gram również w fifę online więc plusa będę trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie ograłem do końca żadnej gry z plusa nawet na PS3. Zależało mi tylko na multi. Gdyby można było zrezygnować z plusowych gier za niższą cenę abonamentu to pewnie bym z tego korzystał od zawsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BiczBoży napisał:

Nigdy nie ograłem do końca żadnej gry z plusa nawet na PS3. Zależało mi tylko na multi. Gdyby można było zrezygnować z plusowych gier za niższą cenę abonamentu to pewnie bym z tego korzystał od zawsze...

 

Ale jak to ze na PS3? Przeciez tam Plus byl opcjonalny i zupelnie niepowiazany z multikiem. Powiazanie z multikiem pojawilo sie dopiero w erze PS4.

Na taki krok bym nie liczyl to taka niby osloda za placenie czegos co zwyczajnie mozna nazwac haraczem.

 

Darmowy multik to aktualnie PC i mobile (ew. tymczasowo switch ale tutaj abonament jest w drodze).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na PS3 był i chyba nadal jest za free. Jakoś zapomniałem przez te lata płacenia na PS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie lubię przeklinać na forum, ale grubo w wuj... Sam Ratchet by mi wystarczył :)

A ludzie i tak będą psioczy, że BB to wszyscy ograli xD

 

O, i jeszcze bombing busters. Rewelacja :1_grinning: 

Idealna paczka, żeby odpocząć od monster Huntera, mimo że BB przerobiony.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, xavris napisał:

Nie lubię przeklinać na forum, ale grubo w wuj... Sam Ratchet by mi wystarczył :)

A ludzie i tak będą psioczy, że BB to wszyscy ograli xD

Ja ograłem, ale i tak jestem zadowolony, z chęcią kiedyś jeszcze raz sobie przejdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmm ale huj.... :1_grinning: żartuje.

 

Pewnie widzą, że mikro miętcy cisną z tym game passem, ulepszają exclusive'y do wersji na xox, to musieli wreszcie coś porządnego dać. Racheta ograłem - bardzo fajna i przyjemna platformówka. Bloodborne cóż... jak ktoś ma tzw. "ciśnieniówki", to niech lepiej nie gra, bo znajdzie się na kardiologii. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skoro rezygnują ze wsparcia PS3 i Vity w Plusie to ja z niego rezygnuję. Ogram co mam zaległe i oszczędzam 240 rocznie.

Edytowane przez malpka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni już dawno zrezygnowali ze wsparcia. Od długiego czasu to co dają na ps3 i PSV to żart. Lepszy choć jeden dodatkowy indyk na ps4

Z nudów pobrałem handball na ps3 to gry nawet nie da się uruchomić. Wywala  się do pulpitu. Dzięki za takie wspieranie. Lepiej skończyć z tą fikcją 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 i vite to już chyba przez te wszystkie lata dali co było najlepsze na te konsole więc im się w sumie nie dziwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To samo można powiedzieć o braku wsparcia dla PS4. Od wielu miesięcy Plus to smutny żart. Kiedy ostatnio dali dobrą i w miarę świeżą grę od studia third party? Bloodborne, Ratchet czy Until Dawn to exy od Sony. Deus Ex to przereklamowany w chwili premiery średniak. Reszta to indyki będące portami z Amigi albo C-64. Wiem że czasy świetności Plusa z czasów PS3 nie wrócą i wiem też że gry, przepraszam pomyłka, ochłapy mają być pocieszeniem za łojenie nas na te 240zł rocznie tylko po to by zagrać po sieci. Ponieważ jestem graczem samotnikiem, wyalienowanym okularnikiem nie cierpiącym ludzi, rezygnuję z azjatyckiego robienia mnie w wała. 240 zostaje w kieszeni.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne świetny strzał dla wszystkich którzy go nie ograli - każdy fan soulsów ma pudełko na półce od premiery lub trochę później. Pewnie sony liczy, że dzięki temu też ludzie chapną dodatek ( który jest świetny) ale ten też każdy szanujący sie fan soulsów ma bądź też ma wersje gry z  nim w pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już maile ślą...

 

jOGrOWN.png?1

 

 

Edytowane przez oxon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×