Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Slogan jakoby oferta marcowa jest najlepsza w historii Plusa to kłamstwo i ściema jakich mało. Remember Me, Deus Ex, Dragons Dogma, Hitman, AC 3, Ico, Shadow of the Colossus, MGS HD. To tylko część gier z Plusa które były dostępne na PS3. Oferta marcowa to remaster starej platformówki i hardkorowy pseudo rpg który od dwóch lat jest w każdej promocji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie rozumiem tego hejtu na brak wsparcia dla Vit'y i PS3.

Tym razem dali informację aż z rocznym wyprzedzeniem. 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SephiroT napisał:

W sumie to nie rozumiem tego hejtu na brak wsparcia dla Vit'y i PS3.

Tym razem dali informację aż z rocznym wyprzedzeniem. 

Jedenastoletnia konsola traci wsparcie? Jak tak można? W ogóle Sony powinno rozsyłać płyty z grami na PS1 i PS2 w ramach subskrybcji.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, danken000 napisał:

Jedenastoletnia konsola traci wsparcie? Jak tak można? W ogóle Sony powinno rozsyłać płyty z grami na PS1 i PS2 w ramach subskrybcji.

 

Spokojnie, poki ludzie beda kupowac cyfraki, poki sony bedzie mialo z tego kase to PS3 jeszcze troche pozyje. PS3 traci wsparcie tylko dla PS+ i powiem bez zalu mogli to juz rok temu zrobic - oczywiscie informujac z wyprzedzeniem.

PS Vita natomiast to konsola nie az tak stara i chyba takie mocno nie kochanie dziecko od Sony.

Swoja droga ciekaw jestem czy i kiedy kompletnie PS3 porzuca.

 

Co do rozpiski

Ratchet - swietna gra rewelacyjna grafika ukonczylem 2 razy.

BB - nie dla mnie.

 

Jak pisalem wczesniej bylem zakladnikiem plusa, bo myslalem a to ogram a tamto ogram, ostanio poszedlem po rozum do glowy podliczylem z tytulow ktore chce ograc ile mnie to wyniesie kupujac na promocjach i wyszlo ze spokojnie moge olac plusa. A za zaoszczedzona kase poszaleje sobie na roznych promocjach.

Online, gram sporadycznie wiec to nie problem, save w chmurze wepnie sie pendrive i bedzie robic kopie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzmy sobie szczerze, większość z Nas pamięta czasy świetności Plus-a (przypadające na konsole PS3) , gdy każde gry zamiatały, szczękę zbierało się z podłogi, a slinę zgarniało do wiadra...

Od bardzo długiego czasu gry w PS PLUS to taki zapychacz, na odpier... aby tylko były, bo przeca i tak ludzie kupią BO MUSZĄ (nie licząc polskiej cebuli jadące na trialach, trialach z allegro, czy kontach z plusem z plati.ru) a nie dlatego że to świetna usługa dająca dobry content.

Ja sam od dawna już na sprzęcie od M$ jadę i z politowaniem oglądałem comiesięczne wypociny, że to plus słaby, że gowniany, że to nie pasuje, to tamto, a jednak żaden z malkontentów nie zrezygnował z Plusa a zamiast narzekać wystarczy anulować subskrypcje

Zresztą obserwuje z politowaniem i smutkiem usługę , bo pamiętam gdy "zajadałem" się Plusowym contentem natomiast to co teraz się dzieje to żenada...

Cieszy mnie ze wrzucają coś bardziej sensownego (choć fakt BB za grosze do kupienia nawet na PS Store, bo jest w większości promek), a i Ratchet to ich tytuł więc skoro PLUS taki syty jest to Ratchet powinien być już tam dawno temu

Mam uczucie, że jednak te gry to taka zasłona dymna przy ogłoszeniu braku wsparcia Vity /PS3, swoją drogą i tak długo dłubali i przeciagali zarówno stara już ps3, jak i Vite (świetną konsolę która sami zabili :38_worried: )...

A przy ogłoszeniu Plusa/Golda aż mnie zbiera na wymioty od przepychanek co lepsze a co gorsze i próbie udowodnienia na siłę, że oferta konkurencji jest z dupy...


Życzę wam posiadacze PS4 aby gier z Plusa tego pokroju było więcej i aby trafiały z pół roku wcześniej, jak nie rok do tej usługi. Bo pomimo znaczącej ich jakości to jest to ochłap rzucony w twarz na zamknięcie ryjka po ogłoszeniu braku wsparcia.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka





Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Od bardzo długiego czasu gry w PS PLUS to taki zapychacz, na odpier... aby tylko były, bo przeca i tak ludzie kupią BO MUSZĄ (nie licząc polskiej cebuli jadące na trialach, trialach z allegro, czy kontach z plusem z plati.ru) a nie dlatego że to świetna usługa dająca dobry content.

 

Az sie powtarzasz z wrazenia w 2 tematach.

 

Musza nie musza, ja skonczylem placic prawie rok temu, przedluzylem zyjac zludzeniem ze wiecej tytulow pokoncze... tia...

Wracajac do tematu cebuli, wierz mi ze hamburgery i wyspiarze to tez niezly onion race - publikujacy jak majac PS+ korzystac za free z PS Now i zachowac save game.

 

Czesc nie hardcorowych konsolowcow pogrywa tez na PC i tam poza poszczegolnymi grami w formie abo, nie ma takich cudow ze zeby pograc online to trzeba dodatkowy haracz placic.

 

i nie ma znaczenia co lepsze co gorsze - gold, plus, XO, PS, PC - liczy sie jedno - GRAC panowie (i panie) GRAC i odnajdowac w grach tego czego szukamy -  fabuly, wyzwania, zabawy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy to jednak marudny naród.  Sony dawało w plusie rozpikselowane indyki, źle bo nikt w to nie gra. No to sony zaczeło dawać lepsze gry, źle bo słabe  za stare i do tego exy, a exy to powinni dawać do plusa w dniu premiery  :vxoAZzf:  No i przede wszystkim dali takie gry, żeby nam zamydlić oczy, żebyśmy nie zauważyli skandalicznej decyzji dotyczącej rezygnacji z wydawania tytułów na 10 letnią konsolę. Jeszcze szubrawcy poinformowali o tym zaledwie rok wcześniej. :FailFish:  

 

IMO oferta bardzo dobra. Bloodborne to moim zdaniem najlepszy ex Sony na ps4. Kto jeszcze jakimś cudem nie grał, będzie miał okazję zapoznać się z tym jakże zacnym tytułem. A nad Ratchetem się zastanawiałem od jakiegoś czasu, ale zawsze pojawiał się jakiś inny tytuł.

No to teraz już nie muszę się zastanawiać :smart:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, sLk napisał:

Polacy to jednak marudny naród.  Sony dawało w plusie rozpikselowane indyki, źle bo nikt w to nie gra. No to sony zaczeło dawać lepsze gry, źle bo słabe  za stare i do tego exy, a exy to powinni dawać do plusa w dniu premiery  :vxoAZzf:  No i przede wszystkim dali takie gry, żeby nam zamydlić oczy, żebyśmy nie zauważyli skandalicznej decyzji dotyczącej rezygnacji z wydawania tytułów na 10 letnią konsolę. Jeszcze szubrawcy poinformowali o tym zaledwie rok wcześniej. :FailFish:  

 

IMO oferta bardzo dobra. Bloodborne to moim zdaniem najlepszy ex Sony na ps4. Kto jeszcze jakimś cudem nie grał, będzie miał okazję zapoznać się z tym jakże zacnym tytułem. A nad Ratchetem się zastanawiałem od jakiegoś czasu, ale zawsze pojawiał się jakiś inny tytuł.

No to teraz już nie muszę się zastanawiać :smart:

Zapomniałeś dodać, że gry na ps3 i vite zabierajo...

Reszta w porządku :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Plus to jest PS minus, oferta słaba bo obie gry mam. Medycyna w takich przypadkach jest bezradna

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wsparcia, bo pewnie nadchodzi nowa generacja i nie będą wspierać plusem vity, ps3, ps4 i ps5. Ile mają tego robić? Panowie to jest korporacja, dla której liczy się zysk, a nie mała firma na osiedlu. Przestańcie uprawiać malkontenctwo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 i vite dali już chyba wszystko co było dobre. W związku z czym dają jakieś takie nie wiadomo co jak ostatnio. Czyli źle.

Przestaną dawać nie wiadomo co, bo ludzie marudzą, że dają badziew i kiedyś to dawali kokosy. Też źle.

Najlepiej jakby do każdego miesiąc wcześniej pisali maila, co mu mają dać, wtedy będzie spoko. Ale też pewnie nie do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pablos_PRO napisał:

Szok że oni będą musieli jeszcze znaleźć 24 gry na ps3 i 24 gry na psv :)

Strach pomyśleć co w zakamarkach kanalizacji pod prywatnym toitoiem Kaza jeszcze można znaleźć :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, pablos_PRO napisał:

PS Plus to jest PS minus, oferta słaba bo obie gry mam. Medycyna w takich przypadkach jest bezradna

 

Fakt, to  jest niezmiennie najlepszy argument.. Oferta beznadziejna bo w obie gry grałem   :vxoAZzf:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, sLk napisał:

IMO oferta bardzo dobra. Bloodborne to moim zdaniem najlepszy ex Sony na ps4. Kto jeszcze jakimś cudem nie grał

 

Koniec drugiej dekady XXI w a ty jeszcze w cuda wierzysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to nawet jakby god of war nowego dali przed premierą za darmo to by narzekali, że akurat to to chcieli kupić a teraz się nie opłaca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, malpka napisał:

 

Koniec drugiej dekady XXI w a ty jeszcze w cuda wierzysz?

Ja nie grałem i chętnie zagram :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja znam tak na prędce licząc 6 osób, które mają ps4 a nie grały w BB. Więc taki argument z pupala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do malkontentów: skoro sony ma takie złe usługi, to dlaczego nie wybierzecie konkurencji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam po to ta dyskusja, skoro dawno juz wiadomo ze sa glowne obozy. 

Tych co nie uwazaja tej uslugi za dobra, tych co beda ja chwalic bo tak. 

Czy gry sa dobre - TAK a z pewnoscia wysoko ocenione. 

Czy gry mnie interesuja - nie bo od BB pewnie bym sie odbil, a Ratcheta 2 razy ukonczylem. 

Czy jedno przeczy drugiemu - NIE. 

 

Prawda jest taka i pisalem o tym jesli ktos sie cofnie niewiadomo ile stron ze gry z tych wiekszych to druga polowa generacji, to ma byc zacheta dla nowych uzytkownikow i utrzymanie sprzedazy konsoli na dobrym poziomie. Jesli ktos dopiero w 2012 roku kupil PS3 i dokupil plusa to mogl praktycznie gier nie kupowac a z ograniem tego co bylo w ofercie mial az nadto - przypominam bylo IGC (kolekcja gier od zaraz z 9 tytulow ktore dostawalo sie na start, z ktorych 3 byly wymieniane co 3 miesiace). 

I analogicznie jesli ktos kupil PS4 w 2017 i plusa to dostal troche gier, ktorych pewnie nie ogral bo jak skoro nie mial konsoli...

 

i watpie zeby to sie mialo zmienic z kolejna generacja. 

 

Tyle z mojej strony. Ja koncze swoja przygode z PS+ po paru latach w kwietniu 2018. 

Jak pisalem glownie singiel mnie interesuje. 

 

Milego dnia

i mniej emocji...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od marca 2019 będą dawać tylko dwie gry na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta osoba która to przekazała pewnie już w sony nie pracuje :) a przez rok wszystko może się  się zmienić

 

Po prostu trudno w to uwierzyć że w erze wojny na abonamenty sony chciało sobie strzelić sobie w stopę.

Ostatnio 2 gry dawał xbox w 2013 roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×