Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Po informacji o wygaszaniu wsparcia ps+ dla PS3/Vity liczyłem, że dostaniemy jakieś porządne tytuły na te platformy.
To co wrzucili, trudno nawet nazwać szrotem.
Pozostaje się łudzić, że za miesiąc będzie lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, HarDy napisał:

Po informacji o wygaszaniu wsparcia ps+ dla PS3/Vity liczyłem, że dostaniemy jakieś porządne tytuły na te platformy.
To co wrzucili, trudno nawet nazwać szrotem.
 

 

To nie szrot tylko coś innego.

Były już w Plusie porty gier z A500 i C64. Przyszedł czas na port z GBA. Proszę zwrócić uwagę że zaimplementowano idealne rozmycie krawędzi lepsze niż w większości gier na PS4 PRO.

 

 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manoszek

ja gram na lapku - jak JC3 trafilo do PS+ to byl tez jakis darmowy trial na steam odpalilem obie wersje i porowywalem. 

Majac grafe odrobinke powyzej ustawien konsolowych (czytaj gra mniej straszyla przydota np npcow), zapas mocy i lock na 30fps gra trzymala w wiekszosci 30fps ale czasami potrafila chrupnac bez wyraznego powodu nie bylo to jakies szczegolnie uciazliwe - ale po graniu rownolegle na PS4 i PC na tym samym 42" TV po lacznie jakis 4h dalem sobie spokoj z ta gra, nie weszla mi. 

Kopa (doslownie) gier lezy czeka na to az je chociaz odpale wiec JC3 porzucilem bez zalu. 

 

Co ciekawe JC3 i Mad Max robilo to samo studio, obie gry wypuszczone w 2015 a roznica w nich ogromna. Ja wiem ze MM to pustkowia i pewnie latwiej to ogarnac ale MM dzialal u mnie zdecydowanie lepiej. (PC na konsoli nie gralem)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pośrednio w temacie, ale przynajmniej wiem, że ktoś mi odpowie :24_stuck_out_tongue:

Jest jakaś opcja, żeby wersję pudełkową 'zaktualizować' do plusowej? Nie będę mówił o jaki tytuł chodzi bo siara, ale @manoszek pewnie wie :24_stuck_out_tongue:

Mam pudło jeszcze nie ruszone kupione dawno temu i niedawno było w plusie. I z tego co widzę, to chyba muszę skasować instalkę i pobrać całość od nowa?

Pamiętam, że jak testowałem chyba overwatcha i titanfalla, to później po zakupie pudła miałem komunikat, czy chcę tamte wersje przerobić na płytowe, ale w drugą stronę to chyba nie działa albo jestem głupi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Q*bert to klasyk, rozumiem, że komuś może nie pasować, ale to jest legenda gier komputerowych. No ale gimby nie znajo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee suaby ten plus, Mad Maxa ograłem... :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, CePeeN napisał:

Akurat Q*bert to klasyk, rozumiem, że komuś może nie pasować, ale to jest legenda gier komputerowych. No ale gimby nie znajo.

Nikt nie odmawia nikomu prawa bycia klasykiem

tylko z tego co widać po recenzjach ten port ma totalnie skopane sterowania, czyniąc grę niegrywalną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, xavris napisał:

Pytanie pośrednio w temacie, ale przynajmniej wiem, że ktoś mi odpowie :24_stuck_out_tongue:

Jest jakaś opcja, żeby wersję pudełkową 'zaktualizować' do plusowej? Nie będę mówił o jaki tytuł chodzi bo siara, ale @manoszek pewnie wie :24_stuck_out_tongue:

Mam pudło jeszcze nie ruszone kupione dawno temu i niedawno było w plusie. I z tego co widzę, to chyba muszę skasować instalkę i pobrać całość od nowa?

Pamiętam, że jak testowałem chyba overwatcha i titanfalla, to później po zakupie pudła miałem komunikat, czy chcę tamte wersje przerobić na płytowe, ale w drugą stronę to chyba nie działa albo jestem głupi :/

Teoretycznie powinno działać. Również zrobiłem kiedyś przejście z wersji cyfrowej na płytę. Sprawdzałeś już coś w tym kierunku? Może opisz jak to robisz, co masz zainstalowane itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hacker25 napisał:

Teoretycznie powinno działać. Również zrobiłem kiedyś przejście z wersji cyfrowej na płytę. Sprawdzałeś już coś w tym kierunku? Może opisz jak to robisz, co masz zainstalowane itp.

Ale właśnie tak jak piszę, z cyfrowej na płytę się dało. Chodzi mi o to, czy da się odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale właśnie tak jak piszę, z cyfrowej na płytę się dało. Chodzi mi o to, czy da się odwrotnie.
Z cyfrówki na płytę bez problemu tylko tyle że musisz odinstalować wersję cyfrowa z konsoli i tyle (w sumie bzdura), natomiast z 2 stronę ni hooya... Zapomnij...

Tak to bym pożyczył XX gier z płyty zrobił na cyfrę i płytę oddał (cebula master Mode on)...

Witaj w świecie Sony
(tylko u MS jak masz płytę to możesz pobrać z MS Store grę)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

Co ciekawe JC3 i Mad Max robilo to samo studio, obie gry wypuszczone w 2015 a roznica w nich ogromna. Ja wiem ze MM to pustkowia i pewnie latwiej to ogarnac ale MM dzialal u mnie zdecydowanie lepiej. (PC na konsoli nie gralem)

 

 

Framerate w JC3 dobiła zaawansowana fizyka. W trakcie jednej misji gdy była ostra rozpierducha (w trakcie lądowego pościgu goniły mnie wozy pancerne, kilka jeepów, czołg i dwa helikoptery) miałem nie więcej niż jakieś 5fps i to bez znaczenia czy kamera była skierowana na pościg czy też nie.

MM to jedna z najlepszych gier 7/10 w jakie grałem pod warunkiem że jest dawkowana po 1-2h dziennie. Inaczej wkrada się monotonia. System walki, model jazdy, pościgi no i niesamowity klimat dają radę. Aczkolwiek platyna bywa kłopotliwa z uwagi na upierdliwy glitch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Z cyfrówki na płytę bez problemu tylko tyle że musisz odinstalować wersję cyfrowa z konsoli i tyle (w sumie bzdura), natomiast z 2 stronę ni hooya... Zapomnij...
Tak to bym pożyczył XX gier z płyty zrobił na cyfrę i płytę oddał (cebula master Mode on)...

Czytasz co piszę czy masz jakiś generator odpowiedzi?

Nie żadna cebula (w ogóle to słowo jest tak męczące, że powinno się je cenzurować) tylko gra, którą mam na płycie była w plusie. Nie wszyscy kombinują tak jak niektórzy.

Masz płytę, kupujesz cyfrę, bo często grasz. Trzeba ściągać wszystko od nowa czy jest jakiś sposób, żeby tego uniknać?

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Z cyfrówki na płytę bez problemu tylko tyle że musisz odinstalować wersję cyfrowa z konsoli i tyle (w sumie bzdura), natomiast z 2 stronę ni hooya... Zapomnij...

Tak to bym pożyczył XX gier z płyty zrobił na cyfrę i płytę oddał (cebula master Mode on)...

Witaj w świecie Sony emoji14.png
(tylko u MS jak masz płytę to możesz pobrać z MS Store grę)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

NIe trzeba odinstalowywać wersji cyfrowej. Wkładasz płytę i pojawia się komunikat czy przerobić wersję cyfrową na wersję fizyczną ;) 

1 minutę temu, xavris napisał:

Czytasz co piszę czy masz jakiś generator odpowiedzi?

Nie żadna cebula (w ogóle to słowo jest tak męczące, że powinno się je cenzurować) tylko gra, którą mam na płycie była w plusie. Nie wszyscy kombinują tak jak niektórzy.

Ale o co Tobie chodzi? Piszesz czysto teoretycznie pytanie, to @DigitalMan_PL Tobie odpowiedział, że nie można. A skoro masz ją w plusie i masz też płytę, to dlaczego nie sprawdzisz? Sprawdziłem teraz i Digi ma rację. Gdy ściągniesz z plusa to będziesz mieć dwie gry. Z dysku i cyfrową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, hacker25 napisał:

 

NIe trzeba odinstalowywać wersji cyfrowej. Wkładasz płytę i pojawia się komunikat czy przerobić wersję cyfrową na wersję fizyczną ;) 

Ale o co Tobie chodzi? Piszesz czysto teoretycznie pytanie, to @DigitalMan_PL Tobie odpowiedział, że nie można. A skoro masz ją w plusie i masz też płytę, to dlaczego nie sprawdzisz? Sprawdziłem teraz i Digi ma rację. Gdy ściągniesz z plusa to będziesz mieć dwie gry. Z dysku i cyfrową.

Digi pisze o pożyczaniu gier od kolegów i przerabianiu na cyfrę w jakiś magiczny cebulacki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie działa taki myk płyta/cyfra.
Ja tak miałem z BF1 i Bloodbornem. Każda się instaluje jako nowa aplikacja niestety.

EDIT: Czasem to nawet jako osobne trofea potrafi naliczać.

Edytowane przez The_Siemek
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madżik Digy 1a9f1cfb685a1bd8c92af0ac60e98204.gif

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka JC3 porzucilem nie dalem rady. Co do chrupniec to moze to dysk moze cos innego ale wierz mi ze nawet na wmiare pustym terenie bez zadnej walki, tylko sobie biegnac doswiadczalem ze cos z plynnoscia jest nie tak.

Mad Max - oceniam podobnie jest to po prostu dobra gra (7/10).

Choc mnie klimat kupil na tyle ze nie mialem problemu zeby robic 2h i dluzsze posiedzenia z gra.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś jeszcze rok plusa za te 180~ zł znajdę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była to promka ograniczona czasowo, a co ważniejsze bezpośrednio od Playstation.

 

Czyli każdy sklep który sprzeda po terminie promocji kod za ileś tam np. 180, będzie w plecy... (tyczy się to wszystkich, którzy sprzedają tzw. ekody, drukowane z terminala, a teraz już tylko takie będą w obrocie).

 

Jeżeli ktoś miałby stary zapas z tzw. tekturek (tych nie wymagających aktywacji na kasie), to może sprzedawać po ile tam chce, a jedynym wyznacznikiem ceny końcowej była by tylko cena zakupu + prowizja....

 

Więc teraz praktycznie KAŻDY sklep tańczy pod dyktando Sony, bo jedzie na e-kodach... :38_worried:

BTW. zerkajcie na cdkeys czasem i pamiętajcie o rabacie z Facebook-a, który u nich jeszcze obniża cenę :)

 

EDIT: Widzę, że na alle da się wyrwać za 205 więc i tak lepiej niż sugerowane 240 :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no głupi ja zapomniałem spojrzeć do kiedy plusa mam jak była promocja :) cóż po 205 no to lepiej na pewno :) 240 to szaleństwo :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na szczęście udało się jeszcze wyrwać za 180, dokładnie na Alledrogo widziałem po 205.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×