Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Ojojoj, ale miodzio paczuszka :1_grinning: beyond zawsze chciałem ograć, ale też zawsze było coś innego i szkoda mi było kasy żeby leżało i się kurzyło. A Rayman, jak i wszystkie oldschoolowe platformówki zawsze na propsie.

Swoją droga ciekawa sprawa, bo niedawno raymany były za darmo na androida w sklepie gugla. Co to ubi takie rozdające :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

UBI nie od dzis rozdzaje, na PC rozdawalo AC:BF4, WD, The Crew i starocia jak pierwsze Beyond good and Evil. Masa gier od UBI byla w CD Action za 16eur jak np South Part Kijek Prawdy.

 

Co do gier, plus skonczyl mi sie w kwietniu mase gier z ktorych wielu sie cieszylo mialem juz dawno ograna. Gram glownie singlowo.

Podziekowalem. A te nascie PLN miesiecznie czy te 200pare rocznie przeznacze na bundle i promocje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beyond bardzo fajna gra jeśli ktoś chce zagrać na kanapie ze swoja drugą połówką, ogrywałem na ps3 może skuszę się na wersję ps4 zobaczymy :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupię Plusa na 12 miesięcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie, co będzie w plusie na czerwiec? Bo zazwyczaj już wcześniej jakiś przeciek był, a teraz cisza, albo nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marol napisał:

Ktoś coś wie, co będzie w plusie na czerwiec? Bo zazwyczaj już wcześniej jakiś przeciek był, a teraz cisza, albo nie widziałem.

Dzisiaj będzie info. Przeważnie są jakoś po południu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marol napisał:

Ktoś coś wie, co będzie w plusie na czerwiec? Bo zazwyczaj już wcześniej jakiś przeciek był, a teraz cisza, albo nie widziałem.

Cierpliwosci, przeciekow tez mniej nizli za czasow PS3. 

Do konca tygodnia bedzie oficjalna rozpiska stawiam na dzis po 17 lub jutro. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xcom 2 i trialsy. Grubooooo
No Xcom 2 mega w hooy :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xcom to jest gra, na którą się nie czai tylko się kupuje :p dla mnie dupa paczka, ale to dlatego, że xcoma mam ze wszystkimi dodatkami :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatniego xcoma grałem jeszcze na amidze, to chyba było jeszcze w czasach kiedy @kill owi rosły pierwsze włosy na jajkach.

Chyba czas nadrobić zaległości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, okoni napisał:

W ostatniego xcoma grałem jeszcze na amidze, to chyba było jeszcze w czasach kiedy @kill owi rosły pierwsze włosy na jajkach.

Chyba czas nadrobić zaległości :)

Ja się na oryginalne wręcz  wychowałem-  nie zawiedziesz się. Jest trochę inny, inaczej wygląda przede wszystkim warstwa taktyczna, ale się nie zawiedziesz. W razie pytań chętnie odpowiem w odpowiednim wątku :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xcom zacny tytuł, brak doświadczenia w takich grach od razu rzucił mną o ścianę, w momencie w którym skończyłem grę nie miałem już szans na wygraną, ale teraz jak jest w plusie to spróbuję kolejnego podejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest taka gra że trzeba kilka razy od nowa grać by wiedzieć jak się rozwijać.

 

Często stawia nas w sytuacji że wygraliśmy ale przegraliśmy, bo cena za misję była wysoka. Zaliczone ale straciliśmy najlepszych ludzi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na pierwsze przejście polecam lamerska taktykę zapisywania i wczytywania po zgodnie swojego ziomka, żeby się za bardzo nie zniechęcać. 

Gra nie wybacza błędów, ale mam wrażenie, że jest bardziej sprawiedliwa od jedynki, mimo że też jest trudniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej

 

Pytanie do tych którzy ogrywali już XCOM2 ale z dodatkiem War of the Chosen.

Po odpaleniu gry mam do wyboru XCOM2lub War of the Chosen, czyli jak mniemam to kampanie fabularne tak?

Natomiast odpalając nawet XCOM2 (a mając dodatek zainstalowany), mam wszystkie mechaniki i poprawki które dodatek wprowadził nawet w podstawce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL  Juz trochę minęło od kiedy grałem, ale o ile pamiętam kampania jest jedną, wybranie dodatku dodaje tylko więcej rzeczy (i więcej misji 'fabularnych'), ale nie są to całkowicie odrębne kampanie.

W drugiej kwestii na 95% tak, ale nie dam sobie ręki uciąć. Ale bez dodatku nie ma co grać jeśli już go masz. Jak masz obawy to po prostu graj na najniższym poziomie trudności. Dodatek generalnie utrudnia grę, ale sama w sobie i tak jest trudna, więc szkoda czasu :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty: Black Ops III w ofercie PS+ po E3

 

jest do pobrania w dwóch wersjach:

[ANG] i [POL/RUS]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest kampania czy tylko zombie i multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cała gra bez dlc. Ogłosili na targach w związku z dealem Cod - Playstation. i taki bonusik pełna gra w plusie, żaden trial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kolos28 napisał:

A jest kampania czy tylko zombie i multi?

Z tego co piszą to jest normalna pełna wersja gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas wrócić do BO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×