Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, xavris napisał:

@DigitalMan_PL  Juz trochę minęło od kiedy grałem, ale o ile pamiętam kampania jest jedną, wybranie dodatku dodaje tylko więcej rzeczy (i więcej misji 'fabularnych'), ale nie są to całkowicie odrębne kampanie.

W drugiej kwestii na 95% tak, ale nie dam sobie ręki uciąć. Ale bez dodatku nie ma co grać jeśli już go masz. Jak masz obawy to po prostu graj na najniższym poziomie trudności. Dodatek generalnie utrudnia grę, ale sama w sobie i tak jest trudna, więc szkoda czasu :p

 

Czy tylko ja tak mam, jaka ta czcionka w przerywnikach filmowych z dupy :(
Taka mała, cienka BARDZO nieczytelna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Czy tylko ja tak mam, jaka ta czcionka w przerywnikach filmowych z dupy :(
Taka mała, cienka BARDZO nieczytelna :(

Tego już totalnie nie pamiętam, ale bardzo możliwe, że była do dupy :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolver nie wygląda raczej na coś, co mnie zainteresuje, ale może sprawdzę. Heavy rain splatynowane na PS3, a nie jest to gra, która chciałoby mi się przechodzi jeszcze raz dla samych pucharkow.

Paczka jak dla mnie słabsza niż onegdaj, ale jak ktoś nie zna heavy rain to jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain - gra z drewnianą animacją postaci na poziomie wczesnej bety Pinokia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain świetna gra, wgniatajaca w fotel za czasów PS3, ogrzana i na siłę sprzedawana za czasów ps4 (a wszyscy wiemy że Sony lubi sprzedawać to samo 2 czy 3 razy :( ), to świetna gra, polecam każdemu, ale powiedzmy sobie prawdę, kto w dzisiejszych czasach z posiadaczy ps3/ps4 w to nie grał? Przeca za bezcen można to już było kupić w zestawie z Beyond lata temu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem rozpiskę i skoczyłem z radości widząc Observer, jakież było moje rozczarowanie kiedy jeszcze raz na spokojnie przeczytałem tytuł

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaby miesiąc bo obie gry ograłem, mogliby dać  God of Wara :janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wolałbym dragon quest xi :jaro:

sprawdzi się tego absolvera ale pewnie poleci do kosza po pół godziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie piękna paczuszka. Akurat potrzebowałem jakiegoś singla :)

bardzo solidnie

edit. O, jeszcze spacer Hulk. Wybornie :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead by Daylight, z ciekawości obczaiłem nieco materiałów na yt, o matko  z córką, co za tartak :LUL:

Mafia 3 chyba nie mogła lepiej trafić, szkoda pieniędzy, a w Plusie jak znalazł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaręczam ze wielu od tej mafii sie odbije mimo iż w plusie mówiąc dobrze ze kupiłem nie zamierzam kończyć.

Ja zmęczyłem ta gre i nie polecam nuda powtarzalność, dłużyzny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 3 i Just Cause 3 dobry sprawdzian dla graczy co chcą wyczyścić całą mapę:1_grinning: powtarzalność do limitu wytrzymałości gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, manoszek napisał:

Mafia 3 i Just Cause 3 dobry sprawdzian dla graczy co chcą wyczyścić całą mapę:1_grinning: powtarzalność do limitu wytrzymałości gracza.

M3 ukonczylem JC3 po probach i na konsoli i na PC porzucalem po 2-3h no nie moglem i juz...

Tu nawet nie chodzi o czyszczenie mapy bo taki Mad Max (swoja droga to samo studio co JC3) tez byl powtarzalny, i polegal na czysczeniu a dla mnie nadrabial klimatem i wiele rzeczy zrobilem.

W M3 najwiekszy bol dupska w moim wypadku powodowaly dluzyzny - X misji FedEx - jedz w punkt A zrob porzadek zakos costam i wracaj do punku B. I panie ciezarowka ktora toczy sie jak walec jedz przez cala mape... no ciezko z nudow nie zasnac. Albo o masz tu misje jedz do punktu Z i jedziesz przez cala mape zajmuje to tobie 4minuty a misje konczysz w 1minute.

No sam siebie podziwiam ze to ukonczylem.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 3 zawstydziła nawet Ubisoft i GTA Online, i pobiła wszelkie rekordy jeśli chodzi o nudę i powtarzalność. Praktycznie każda misja to celowo zaprojektowana przejażdżka z jednego końca mapy na drugi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie będzie można sprawdzić osobiście tą kaszanę. Muszę przyznać, że niezłą cebulą w tym miesiącu rzucili  :axk28y:. Oby tylko we wtorek te ich śmieszne serwerki wytrzymały jak się Janusze rzucą do pobierania :janusz:.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan Tak masz rację, te misję na drugim końcu mapy i w tych samych punktach dawały w kość. Mad Max zebrałeś cały złom? Jak grałem to chłopaki się zawsze śmiali że zostałem złomiarzem:smile:

Dla mnie najlepsza Mafia to część pierwsza i nic się nie zmieniało. Zastanawiam się jeszcze jak uda im się opanować nowego JC4 szczególnie interesuję mnie konstrukcja świata i dobra optymalizacja, jak znowu zawala to wyląduję w plusie. Mocny plus w tym miesiącu ale nie dla mnie.

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MagEllan napisał:

M3 ukonczylem JC3 po probach i na konsoli i na PC porzucalem po 2-3h no nie moglem i juz...

Tu nawet nie chodzi o czyszczenie mapy bo taki Mad Max (swoja droga to samo studio co JC3) tez byl powtarzalny, i polegal na czysczeniu a dla mnie nadrabial klimatem i wiele rzeczy zrobilem.

W M3 najwiekszy bol dupska w moim wypadku powodowaly dluzyzny - X misji FedEx - jedz w punkt A zrob porzadek zakos costam i wracaj do punku B. I panie ciezarowka ktora toczy sie jak walec jedz przez cala mape... no ciezko z nudow nie zasnac. Albo o masz tu misje jedz do punktu Z i jedziesz przez cala mape zajmuje to tobie 4minuty a misje konczysz w 1minute.

No sam siebie podziwiam ze to ukonczylem.

 

 

Jestem dziwny bo mi się podobała.

Najfajniejsze że w grze widać było wyraźnie rzeczy które planowali dać lecz im albo nie wyszło z braku czasu lub umiejętności. Np czy ktos zauważył że w mieście jest od cholery mostów i torów kolejowych oraz torów tramwajowych lecz nic po nich nie jeździ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jestem dziwny bo mi się podobała.
Najfajniejsze że w grze widać było wyraźnie rzeczy które planowali dać lecz im albo nie wyszło z braku czasu lub umiejętności. Np czy ktos zauważył że w mieście jest od cholery mostów i torów kolejowych oraz torów tramwajowych lecz nic po nich nie jeździ?
Nie tylko tobie się podobała. Tak już jest z grami że niektóre polaryzują graczy.
Tak nic nie jeździło było tego więcej np przechodnie rzucający się pod koła zamiast na chodnik jak się trabiło/jechało szybko. Na moje szczęście że grałem na pc bo fov na konsoli to jakiś mało śmieszny żart.
Niestety widać to w części gier (np hellblade) brak opcji regulacji fov na pc przy domyślnym na poziomie 60 to średnio komfortowe granie

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z tej mafii się bardzo cieszę. Pewnie z arcygenialną pierwszą częścią nie ma kompletnie nic wspólnego, ale uwielbiam sandboxy. Mad maxy, horizony, assassyny to wszystko bez przepicia wchodzi gładko :) Stety-niestety jestem bardzo podatnym celem na zawalanie mapy pytajnikami i znajdźkami, do tego bardzo lubię, jak mi wyskakują pucharki :)

Jeżeli tylko ją od premiery połatali, bo pot tym względem podobno było mocno średnio, to na pewno z wielką przyjemnością zagram i na 95% mi też się spodoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MagEllan napisał:

Nie tylko tobie się podobała. Tak już jest z grami że niektóre polaryzują graczy.
Tak nic nie jeździło było tego więcej np przechodnie rzucający się pod koła zamiast na chodnik jak się trabiło/jechało szybko.

 

Przechodnie to pikuś. Przy jeździe z max prędkością gra nie wyrabiała ze streamingiem tekstur, obiektów a nawet oświetlenia co wyglądało komicznie. Innym razem w marinie kod nie wyrobił z obiektami i nagle jachy zaczęły spadać z nieba jeden za drugim.

Z drugiej strony jest to gra która ma autentycznie dobre trzy DLC. Nie jest to poziomi Serc z Kamienia ale jest o niebo lepiej od fabularnych DLC od Ubi czy EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Z drugiej strony jest to gra która ma autentycznie dobre trzy DLC. Nie jest to poziomi Serc z Kamienia ale jest o niebo lepiej od fabularnych DLC od Ubi czy EA.

Każdy bardziej otwarty świat ma swoje glitche niezależnie czy gra zostanie ciepło czy nie przyjęta. Zarówno w mafii3 jak i infamous second son miałem do czynienia z wozami które zapadły się w ulicę. Spadające obiekty miałem w GTA v i watch dogs. W niektórych grach ludzie śmieją się z glitchy bo gra jest dobra i jej się wybacza (Wiesiek 3 gdzie nawet sami twórcy się z płotki śmiali) ale jeśli gra nie porwie i rzuca glitche to nie ma się co dziwić że wpływa to na ocenę.

Co do dlc ograłem tylko jedno to o sekcie i było ok, ale dla mnie to żadne usprawiedliwienie. Że dlc są dobre.


Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu o Mafii 3 a tymczasem pojawił się mocny kandydat do grudniowego Plusa. Musimy Mag koniecznie go obczaić do tego czasu co byśmy mogli prowadzić stosowne rozmowy na jego temat. Gdy widzę tak mocne i solidne tytuły wydawane na PS4 aż serce rośnie z radości że jestem posiadaczem tak wybornego sprzętu.

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP3024-CUSA12023_00-RIDINGSTABLES001

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×