Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

To ja tu gurwa bronię Sony i Kaza własną piersią na każdym kroku przed śmieszkami, a oni do mnie tak?

Nie kwalifikujesz się do zakupu lub pobrania tego materiału.

Żebym gierki z plusa nie mógł sobię zapobrać, a akurat space hulka chciałem przetestować :/

Kazu, y? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja tu gurwa bronię Sony i Kaza własną piersią na każdym kroku przed śmieszkami, a oni do mnie tak?
Nie kwalifikujesz się do zakupu lub pobrania tego materiału.
Żebym gierki z plusa nie mógł sobię zapobrać, a akurat space hulka chciałem przetestować :/
Kazu, y?

Przez fona właśnie kupiłem i działa. Co prawda nie pobierałem jeszcze ale powinno być ok. Spróbuj za chwile może?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, CePeeN napisał:

Przez fona właśnie kupiłem i działa. Co prawda nie pobierałem jeszcze ale powinno być ok. Spróbuj za chwile może?

No, przez telefon poszło :) Tak myślałem, ze tak pójdzie, ale po prostu zwyczajnie mi się nie chciało :P

Kazu, czemu Ty mnie tak wystawiasz na próbę :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

W Komputroniku do wyrwania abonament ps+ na 365 dni za 159 PLN z odbiorem osobistym.
Normalna cena obecnie 179 PLN, przy zarejestrowaniu w aplikacji Komputronik VIP nowego konta jednorazowy kod na - 20 PLN.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest po 199


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja jeszcze zdążyłem

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiedza to Potęga zdecydowany przerost formy nad treścią. Mało quizu w quizie. Za dużo przerywników, wybierania przeszkadzajek, animacji przeszkadzajek.

Same pytanie raczej głupie, jedyne fajne są etapy gdy coś się robi na czas. Buzzie wróć.

 

Może w 6 osób po pijaku grałoby się lepiej

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pablos_83 napisał:

 

Wiedza to Potęga zdecydowany przerost formy nad treścią. Mało quizu w quizie. Za dużo przerywników, wybierania przeszkadzajek, animacji przeszkadzajek.

Same pytanie raczej głupie, jedyne fajne są etapy gdy coś się robi na czas. Buzzie wróć.

 

Może w 6 osób po pijaku grałoby się lepiej

 

Tez to zauwazylem, przeszkadzaj innym, zamazuj, bomby cuda wianki. 

Kurde jak chce quiz to chce quiz - Buzz mial to to do siebie ze czy mlodszy czy emeryt to spokojnie ogarnial a tutaj juz pokolenie wyzej sie tak nie odnajdzie. 

Quizwanie mobile lepiej wypada i mozna zagrac szybka rundke na kiblu. 

Pelna zgoda.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Patricko napisał:

Podstawka obecnie to nawet nie demko XD

Dlatego dodali aby zgarnąć więcej za dodatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego dodali aby zgarnąć więcej za dodatki
Tak samo jak z xcom 2 ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, egonixus napisał:

Tak samo jak z xcom 2 ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Tak jest z większością gier. Tutaj to jednak są cwaniaki ... aby dokupić sobie ten dodatek najnowszy to trzeba wziąć dwa poprzednie dodatki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250 zł chyba ta cała edycja legendarna... Acti i Bungo wiedzą jak kroić hajs. Nie zdziwię się jak po plusie podstawka będzie darmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, egonixus napisał:

Tak samo jak z xcom 2 ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

No proszę Cie...destiny 2 nie ma startu pod względem zawartości dodatków do xcom 2, gdzie war of the chosen ma tyle contentu, że spokojnie by mogło być kolejną częścią.

 

Co do plusa, to niby spoko zestaw, głośne tytuły, ale dla mnie do ogrania tylko another world. Może, może kiedyś przemęcze się i wbiję platynę w destiny, ale wątpię żeby mi się chcialo.

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie walą te dodatki. Cieszy mnie że jest w plusie bo ta gra to dla mnie zmulacz - fajnie sie szczela i to mi wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malpka napisał:

Dodatki w promo to tylko z Turcji.

razem wyjdzie jakieś 124 zł (ok 216LT) co ciekawe sama edycja z grą dodatkami wszystkimi to 229LT.

 

Ogólnie miesiąc dobry...

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucili przynętę w postaci podstawki żeby złapać ludzi na DLC i pewnie im się uda ale ja się nie dam, ale za to GoW na pewno pobiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, xavris napisał:

Może, może kiedyś przemęcze się i wbiję platynę w destiny, ale wątpię żeby mi się chcialo.

Pierwszy raz cytuję sam siebie. Dziwny uczuć.

Dupa z platyny będzie, bo gdzieś czytałem (nawet mi się nie chciało zagłębiać już w to), że bez któregoś dlc jest ona już niewbijalna.

Dobranoc.

Ale przynajmniej nie wykopię już starego kotleta w postaci D2, żeby próbować go w mikrofali odgrzać.

 

Ale z drugiej strony wykrzesam z siebie resztki uczciwości wobec tej gry i przyznam, że jak ktoś w ogóle w nią nie grał to warto sprawdzić. Pierwsze kilkanaście czy może nawet 20-30 h nie nudzą i dają nadzieję na przyjemną grę. A później jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris bez dodatków twoja postać to zwykły bot a nie prawdziwy bohater,  nie ogarniesz tym słabeuszem misji bez nowego sprzętu z DLC, zagrywka tak słaba z ich strony że nawet szkoda komentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Ale z drugiej strony wykrzesam z siebie resztki uczciwości wobec tej gry i przyznam, że jak ktoś w ogóle w nią nie grał to warto sprawdzić. Pierwsze kilkanaście czy może nawet 20-30 h nie nudzą i dają nadzieję na przyjemną grę. A później jest jak jest.

No to chyba ja jakis inny jestem. Jak byl darmowy weekend czy cos odpalilem to pobiegalem 2h postrzelalem i stwierdzilem eeee nie piernicze nie chce mi sie i polecialo z dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MagEllan napisał:

No to chyba ja jakis inny jestem. Jak byl darmowy weekend czy cos odpalilem to pobiegalem 2h postrzelalem i stwierdzilem eeee nie piernicze nie chce mi sie i polecialo z dysku

Może to kwestia podejścia i oczekiwań.

Ja miałem ogromną ochotę na konkretną, rozbudowaną strzelankę mmo, liczyłem na takiego wowa na miarę możliwości konsoli z widokiem z oczu.

No i niestety poza tym, że samo strzelanie było niesamowicie przyjemne no to niestety reszta mnie dość mocno rozczarowała.

Tym niemniej, co by nie mówić, sprawdzić warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja właśnie tak do tej gry podchodzę. Przypasowała mi jedynka jako miły zmulacz i tak samo traktuję 2. A że jest to Activision czyli największe hieny na hajs to nie kupiłem na premierę i mam w tyłku ich DLC. Traktuje to jako: "eee nie chce mi się w nic grać specjalnego, mam chwilę czasu to sobie postrzelam". 

 

Dlatego cieszy mnie, że wleciała do plusa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×