Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Patricko napisał:

Śmierdzących każuali co kupują gierki w tych cenach nie brakuje emoji14.png

nic mi do tego jak kto wydaje swoje pieniadze.

ALE

w dobie porownywarek cen poczawszy od tych dla kopii fizycznych poprzez takie jak psprices, chcialbym wierzyc ze wiekszosc ludzi szanuje swoje pieniadze. 

I nie chodzi tu nawet o skapienie na gry (to akurat moja domena), ale o racjonalne podejscie hmm zamiast kupowac SOMA za 119pln i OnRush za 289pln w cyfrze poczekam na promke, sprawdze jak czesto sie one pojawiaja kupie SOMA za 29pln i OnRush za 90pln (chyba nawet nizej juz bylo w cyfrze) a bede mial 289pln na jeszcze jedna duza gre lub pare mniejszych. Wiecej gier (w domysle funu w tej samej cenie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciętny Kowalski, który nie jest wtajemniczony w takie rzeczy, wejdzie do sklepu psn, bo domyślnie zakłada, ze tam gry będą najtaniej i kupi. Na tym to polega. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, mpluto napisał:

Ale przeciętny Kowalski, który nie jest wtajemniczony w takie rzeczy, wejdzie do sklepu psn, bo domyślnie zakłada, ze tam gry będą najtaniej i kupi. Na tym to polega. 

Mysle ze to daleko posuniete wnioski.

Sugerujesz ze przecietny Kowalski jest osoba wybitnie ograniczona (zeby nie uzywac ciezszych sformulowan)

Jesli przecietny Kowalski ma IQ powyzej szympansa (a te maja IQ na poziomie 2 latkow) to wie ze ceny towarow sie zmieniaja i nie wazne jaki to towar (gra, TV, komputer, pralka, lodowka, wyciskarka do soku). Wiedziec tez powinnien (chocby z reklam TV) ze sa promocje, ze mozna kupowac juz teraz lub czekac na okresy promocyjne. 

Co wiecej jesli przecietny Kowalski odwiedzil choc raz PSN w czasie kiedy jest promocja to dostaje o tym informacje na twarz co powinno mu dac do myslenia (np do -80%).

I teraz naprawde nie trzeba sledzic masy stron zeby miec swiadomosc istnienia promocji.

A majac taka swiadomosc mozna juz wybierac kupowac za pelna cene czy moze poczekac na spadek ceny. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Plus na styczeń tak ujowy, że nikt nie chce go wkleić :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, okoni napisał:

Widzę, że Plus na styczeń tak ujowy, że nikt nie chce go wkleić :vxoAZzf:

Dlaczego? Pierwszy raz gry na Vitę są lepsze niż na ps4. Dla mnie spoko, bo Vitkę posiadam :kaz:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie od razu wujowa, ale ostatnie dwa miesiące są słabe jak zdychający z głodu tasiemiec :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus? Dno. Ktoś jeszcze czeka na dobre oferty?:siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plus to takie rzucanie ochłapów od samego początku. Jeśli kogoś zainteresuje jakiś tytuł to przeważnie dlatego, że nie zdecydował się na niego wcześniej, bo uważał że jest słaby albo nie warty ogrania ale jak jest w plusie to sobie ściągnie i wypróbuje. Dla mnie samo udzielanie się w tym temacie przynosi wstyd człowiekowi już nie wspominając o emocjonowaniu się tym jakie gry dodali. Od razu zaznaczę, że zdaję sobie sprawę, że ktoś może się ze mną nie zgadzać i uszanuje jego zdanie aczkolwiek wyrobie sobie opinie na temat takiego delikwenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steep - nie no fajnie zima jest (kalendarzowa bo za oknem to nie bardzo) wiec gra na czasie. Tyle ze kto chcial to pewnie sprobowal dawno dawno temu darmowy weekend. Ja sprobowalem i po darmowym weekendzie stwierdzilem ze wystarczy.

 

A tak serio ktos jeszcze na to czeka.

 

Grasz online plac. Nie grasz online na PS4 nie plac i wydawaj na gry niewazne PS4 czy na innej platformie (ach te nienajgorsze promki na PC)

:)

co kto lubi co komu pasuje.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem - styczniowy set jest całkiem fajny do bezstresowego pogrania.

Steep dobrze wykonany, nie jest to Tony Hawk ale daje radę. Pierwsze wrażenie b. dobre, szczególnie widoki.

Portal Knights - Minecraft z elementami rpg i trybem przygodowym. Jest lokalny coop, prosta obsluga - w sam raz do pogrania z dzieciakami lub drugą połówką.

Fallen Legion - warty sprawdzenia japoński beatem up. Na pierwszy rzut oka biedniejszych od Grand Kingdom jeżeli chodzi o zawartość ale z fajnym systemem ATB. Zobaczę jak się rozwinie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam plusa rocznego we Wrocku. Ktoś coś? Dzięki

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FL rozwija się b. dobrze. Brak  bogatego gearu jest uzasadniony. Zastępuje go w uj dobry gameplay. Zręczne palce i szybka głowa. ATB podkręcony na maksa. Zajebiście, że Sony udostępnia takie perełki :obama:

Edytowane przez korwin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła, zachęcony opiniami o ciekawej historii odpaliłem SOMA.... Chwilę pograłem, ale nie wiem czy wrócę. Historia, historią, ale sterowanie... dżizasssss :whyyy:

Na początku w mieszkaniu czułem się jakbym grał w  Octodad albo Surgeon Simulator...  Podnoszenie, odkładanie przedmiotów....... :FailFish:

Podobno duża cześć tej gry polega na skradaniu, z taką mechaniką poruszania już widzę jak skradając się zrzucam wszystkie przedmioty dookoła... :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, sLk napisał:

Kurła, zachęcony opiniami o ciekawej historii odpaliłem SOMA.... Chwilę pograłem, ale nie wiem czy wrócę. Historia, historią, ale sterowanie... dżizasssss :whyyy:

Na początku w mieszkaniu czułem się jakbym grał w  Octodad albo Surgeon Simulator...  Podnoszenie, odkładanie przedmiotów....... :FailFish:

Podobno duża cześć tej gry polega na skradaniu, z taką mechaniką poruszania już widzę jak skradając się zrzucam wszystkie przedmioty dookoła... :ziobro:

no ja jakos ze sterowaniem nie mialem problemow. 

A tez gralem na PS4. 

Nie powalalo ale niczym mnie nie odrzucilo. 

 

Sama gra mozna ograc, gdzie niegdzie dobra czasu nie zaluje ale spodziewalem sie wiecej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, spoko paczka.

Ten nowy Hitman ponoć jest całkiem przyzwoity, a jakoś nigdy nie było mi z nim po drodze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Hitman spoko. MGS IV jeśli ktoś nie ograł, a ma PS3 jeszcze to też świetna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman fajny gdyby nie to, że w dwójce można ogrywać misje z jedynki z paroma ulepszeniami, a save'y się nie przenoszą. Wsparcia koniec, nie ma sensu tego kupować to do Plusa dali. Chociaż Legacy Pack będzie za darmo jeśli ktoś się na dwójkę zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

For Honor po becie wiedziałem że to nie dla mnie;)

Chmura 100gb, teraz nawet zapisy somsiada się zmieszczą :1_grinning:

@danken000lepiej brać Hitmana 2? cena tutaj nie ma znaczenia, wole mieć lepsza i pełna wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, manoszek napisał:

lepiej brać Hitmana 2? cena tutaj nie ma znaczenia, wole mieć lepsza i pełna wersję.

Sprawdź najpierw, czy Ci sie jedynka spodoba :P

Wtedy sobie najwyżej dwójke kupisz tak czy siak :P

 

A chmura 100gb to faktycznie też #dobrazmiana. W końcu, można powiedzieć, bo te 10 to był żal :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, manoszek napisał:

 

@danken000lepiej brać Hitmana 2? cena tutaj nie ma znaczenia, wole mieć lepsza i pełna wersję.

Tak. Hitman 2 + Legacy Pack GOTY i masz wszystko w lepszej edycji. Legacy Pack prawdopodobnie będzie można pobrać za darmo włączając jedynkę z Plusa i wchodząc tam w sklep jak to było w przypadku Game Passa na Xboksie. Posiadacze jedynki dostają go za darmo, lub można kupić jako DLC. Upgrade do GOTY też można wziąć jak Ci się spodoba, ale tego w Plusie nie będzie. Jest jeszcze Season Pass, ale na razie dużo nie dał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj ogłoszenie darmowych gierek dla dzieci w pierwszym miesiącu bez ps3 i vity. Liczę na jakieś petardy na dobry początek nowych warunków usługi, które umilą oczekiwanie na sekiro.

Obawiam się jednak, że będzie kaszanka z psa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy ja obstawiam że po prostu zabiorą tamte 4 i standardowo jedna gra suchar , którego każdy ograł #nikogo i indyk o którym nikt nie słyszał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony - od dawna chciałem zagrać w Modern Warfare i je sobie przypomnieć na PS4, ale zawsze odrzucała mnie cena jak za grę, którą już kiedyś kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×