Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

@xavrischciałem tylko sprecyzować że chodziło mi o singla, bo szkoda życia na multi. Też pobrałem i czekam jak będę miał chwilkę zrobię sobie kampanie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, manoszek napisał:

chciałem tylko sprecyzować że chodziło mi o singla

Nie musiałeś, domyśliłem się :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, manoszek napisał:

@xavrischciałem tylko sprecyzować że chodziło mi o singla, bo szkoda życia na multi. Też pobrałem i czekam jak będę miał chwilkę zrobię sobie kampanie.

 

A multi nie spoko?  Swego czasu jak wychodził MW1 to trochę grałem, ale może to już tak dawno było, że słabo pamiętam czy mi się podobało czy nie :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sLkwiem co będzie dla niego najlepsze :1_grinning: Nigdy nie byłem fanem Coda, grałem w WW2 kampanie i chwile multi, teraz jak wyszedł BO4 razem z chłopakami z forum pograłem trochę multi i blackout ale raczej to odskocznia od singlowych gierek jakie ogrywam na co dzień, granie cały czas w Coda to choroba :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, xavris napisał:

Od dłuższego czasu lapek to mi służy tylko w wypadkach jakiejś potrzeby internetu, której nie ogarnę na telefonie :P Na steamie to mam z tych wszystkich bundli gier tyle (w tym logicznych) że by mi i 15 żyć nie wystarczyło :P

 

No pytanie ile z tego jest dobrych, sprawdz recki. jak pisalem 15pln zeby sprawdzic na Orign Access. Gra pojdzie doslownie na maszynie do pisania. Jest tez wersja DRM free na GOG.

:)

Ale jak zakladam masz w co grac. Jedyny powod dla ktorego nie kupilem Opus Magnum (jeszcze) to wlasnie to ze mam sporo gier a tak jak raz na rok kupie Origin Access to pogram troche. Dobry motyw zeby nie dac sie wciagnac w to bagno.... ostania moja sesja z gra przed wygasnieciem abonamentu skonczyla sie kolo 3:00, marne 3h snu i trzeba bylo wstawac do roboty :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szukał promo na Plusa, to od 15 do 26 marca będzie -25% (180zł). Gdzieś widziałem grafikę, że to będzie chyba ogólna akcja we wszystkich sklepach, ale tutaj link do Empiku:

 

https://www.pepper.pl/promocje/playstation-plus-12-miesiecy-empik-145446

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przymierzam się do zakupu plusa, bo się kończy w połowie kwietnia. Plan był taki by poczekać na wielkanocne promocje. Wtedy zawsze była jakaś promka na plusa.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odniesieniu do podlinkowanej przeze mnie promocji, na Allegro śmiga już typowo januszowa oferta, gdzie Plus oferowany jest w przedsprzedaży za 199zł z wysyłką oczywiście od 15ego marca, a pelikany łykają jeden za drugim :30vm3cw: W tym kraju idzie zarobić na wszystkim, bez kitu...

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, korwin napisał:

Najlepiej schodzą konta 14-dniowe :vxoAZzf:

 

Taa, zwłaszcza te: PS Plus na 365 dni. I małym druczkiem  26 x 14 dni   :xzibit:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bawarka napisał:

Jak już takie coś dajesz to zaznacz że JAK ZWYKLE oferta tylko dla osób nie mającej obecnie wykupionego PS+

 

tak się dba o swojego klienta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, AXA napisał:

Jak już takie coś dajesz to zaznacz że JAK ZWYKLE oferta tylko dla osób nie mającej obecnie wykupionego PS+

 

tak się dba o swojego klienta...

no niestety. Dla osób z trwającą subskrypcją najlepiej wychodzi oferta w EURO, gdzie można kupić kod za 180 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w Media Expercie. Aktualnie rozdają tam rabat 10 zł za newsletter. Wyjdzie wtedy 170 zł.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Plusa na rok można kupić za 150 zł, a do tego zostanie nam jeszcze 20 zł do wydania w PlayStation Store :D

 

Jak? A tak:

1. Kup dwie karty o wartości 100 zł doładowujące portfel w PlayStation Store za niecałe 150 zł w sumie - https://gameshunt.pl/hit-doladowanie-playstation-network-100-zl-za-7488-zl-w-gamivo/  - przecena trwa tylko do 21:00, więc się pospieszcie

2. Wykorzystaj te karty w PlayStation Store

3. Kup PS Plusa na rok w promocji za 180 zł w PlayStation Store

4. Takim magicznym sposobem wydając niecałe 150 zł kupiłeś plusa na rok i do tego zostało Ci 20 zł na jakąś np. grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 20zl w marketach.... A wcześniej 1 msc nie było nigdy.

 

EDIT: CENA już 33zł, czyli sugerowana SCEP... suabo..

81fa2194abd7225f4a54546876b85491.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Surge ale fajnie się trafiło akurat chciałem to ograć;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Surge dobra rzecz, chciałem ograć jednocześnie mając świadomość, że w końcu trafi do plusa :)

swoja drogą, pierwszy raz od kiedy mam abonamentu całkowicie zapomniałem, że dzisiaj miala byc lista. Loty z Japonii do waszyngtonu, połączone z podróżą w czasie, są bardzo absorbujące :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Surge ma fajny system walki i dość wysoki poziom trudności ale lokacje i przeciwnicy monotonni fhuj. Największa wada gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Surge dla mnie najlepszy klimat z tych soulsowych gier. Jest wersja z dodatkami za 60 zł teraz chyba. Kupiłem ostatnio i mam zamiar wrócić. Świetny klimat, ale mało lokacji. The Surge 2 powinno już być odpowiednie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę jedynie podpisać się odnośnie The Surge - gra bardzo dobra. Klimat jest ciężki, ale interesujący. Wszystko do siebie pasuje. Ja grałem ciężką bronią (nie najcięższą) bo granie szybkim skurczybykiem to nie moja bajka. Pod koniec gra mnie trochę wymęczyła i nie miałem ochoty na dodatki. 

Tak korzystając z okazji to te dodatki to dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No demko surge mnie znacząco wkręciło właśnie przez ten klimat. Generalnie uwielbiam fantasy i SF, ale jednak SF uwielbiam ciut bardziej :)

A ten conan to wygląda jak jakiś kurna kolejny klon minecrafta, rusta i tych innych dziwnych gierek. Chyba nie ma co odpalać nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w żadną nie zagram, co nie zmienia faktu że plus po reformie wygląda dobrze, w odróżnieniu od golda gdzie już wrzucają same gnioty

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×