Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciek z radzieckiego oddziału Sony pokazuje overcooked i jakieś inne coś. Overcooked mi bardzo pasuje, bo czailem się wiele razy a finalnie nigdy nie kupiłem. Także jak dla mnie elegancki zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeklikałem internety, to ta druga gierka to typowy symulator chodzenia, ale z bardzo dobrą historią. No to wiadomo że sprawdzę, jeszcze jak :)

bardzo dobra paczka. O takie gry w plusie nic nie robiłem - takie, których bym nie kupił a chciałbym zagrać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co przeklikałem internety, to ta druga gierka to typowy symulator chodzenia, ale z bardzo dobrą historią. No to wiadomo że sprawdzę, jeszcze jak
bardzo dobra paczka. O takie gry w plusie nic nie robiłem - takie, których bym nie kupił a chciałbym zagrać

Edith Finch to bardzo dobra, choć krótka historia. Jeśli jesteś wrażliwy i lubisz takie ślimacze odkrywanie historii to spodoba Ci się.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta gra edith Finch jest wogole po polsku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to overcooked jest zajebiste to się w pale nie mieści XD No mistrzostwo świata gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij sobie w przyszłości drugą część, jest lepiej i ciekawiej, możliwa jest też gra online, poza standardowym coopem na kanapie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bartek_Red napisał:

Ogarnij sobie w przyszłości drugą część, jest lepiej i ciekawiej, możliwa jest też gra online, poza standardowym coopem na kanapie.

No po tym jak wiem jaka jest jedynka to jak przejdziemy wszystko to na pewno będziemy chcieli sprawdzić 2 :) Ale w sumie i tak mnie tylko kałczkoop interesuje w tym wypadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć Wszystkim.

 

W związku z tym, że za dwa tygodnie kończy mi się roczny abonament ps+, szukam jakichś promek, ale widzę, że aktualnie nigdzie nie ma.

 

Poszukałem trochę dalej i znalazłem klucz na cdkeys.com - link: https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/playstation-plus-12-month-subscription-poland?mw_aref=b4a43cc4669c749fa6aff2201bb7bb27

 

Cena - 169zł.

 

EDIT: Kupiłem klucz, aktywacja się udała. Jeżeli ktoś będzie przedłużać - potwierdzam dobre źródło.

Edytowane przez lukasog
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




EDIT: Kupiłem klucz, aktywacja się udała. Jeżeli ktoś będzie przedłużać - potwierdzam dobre źródło.


Bez o razy, ale żeś w grubej rury zaje...

Panie na tym forumku chcesz uczyć ludzi ze cdkeys jest dobry? Rilly...

Pytasz dzika czy sra w lesie....

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands the Handsome Collection

Sonic Mania

 

W końcu solidny miesiąc :)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak oni mnie zaimponowali tym borderlandsem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ostatnio kupiłem na xa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O jak oni mnie zaimponowali tym borderlandsem
No skoro już u konkurencji był, to w końcu rzucili ochłapy niebieskim...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo, a właśnie po zapowiedzi trójki pomyślałem, ze może by człowiek zagrał w te bordery ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to co dają w plusie ma niewiele wspólnego z tym co dawali w goldzie. Poza tym słowo "ochłapy" tu w ogóle nie pasuje, bo to ani nie jest słaba gra ani jej wartości nie umniejsza to że była w goldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że to co dają w plusie ma niewiele wspólnego z tym co dawali w goldzie. Poza tym słowo "ochłapy" tu w ogóle nie pasuje, bo to ani nie jest słaba gra ani jej wartości nie umniejsza to że była w goldzie.
Oczywiście zgadzam się...

Chciałem zobaczyć kto z forumka ma jeszcze PlayStation we krwi ale widzę wymarli

Zero bicia piany, awantur... Pfyyy idę zatrolowac na profilu PS Polska

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
15 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Oczywiście zgadzam się...

Chciałem zobaczyć kto z forumka ma jeszcze PlayStation we krwi ale widzę wymarli emoji14.png

@DigitalMan_PLdzbanie...

 


Po prostu te twoje pierdolenie nie na temat zrobilo sie juz nudne i ludzie maja na to wywalone jajca. Zostales odpowiednio wyjasniony w innych tematach a ten dalej swoje. Byle sie wpierdolic i napisac cos z dupy, no bo jak mowisz od tego jest forum...  :smart: no comment

 

 

 

 

 

W dniu 23.05.2019 o 12:43, DigitalMan_PL napisał:


 

 


Bez o razy, ale żeś w grubej rury zaje...

Panie na tym forumku chcesz uczyć ludzi ze cdkeys jest dobry? Rilly...

Pytasz dzika czy sra w lesie....

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

 


Wpisalem w wyszukiwarce forum cdkeys i uwaga... sa az 4 wyniki! z czego 2 z postow wyzej, a piszesz jakby kazdy co 2 gre bral z z tej strony i sie plujesz do goscia. Daj se siana bo to smutne juz jest zwlaszcza nazywajac swoj debilizm "trollingiem".

Na szczescie forum ma opcje ignore.
 



Plusik fajny, ale nie sciagam borderow bo jeszcze jestem syty po platynach z 1 i 2 na ps3 ;p za to 3 bedzie chapnieta z miejsca

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bordery 2 są fajne aje ten Prequel to chujnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Bordery 2 są fajne aje ten Prequel to chujnia.

a to nie bylo prostu ciut wiecej tego samego?

 

Co do Borderow 2 na PS3 nie ukonczylem, ale po tym co zafundowal mi anthem kupilem GOTY (ktora nie ma wszystkich dodatkow w przeciwienstwie do handsome jack collection) na PC i przyznam ze mimo grafiki ktora troche pozostawia do zyczenia i sterowania pojazdami ktore mi nie do konca lezy duzo lepiej sie bawilem.

A kupilem tylko po to zeby sprawdzic czy to nostalgia i zapamietalem bordery lepszymi nizli byly czy to Anthem nie dowiózł.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×