Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

W tym miesiącu znowu nic dla mnie, czekam na grudzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry.

Jakby ktoś szukał dostępu do PS+ 365 to jest promocja na keye.pl, po obniżce mamy 174,99PLN.

Jednak z kodem C911-A4DE-80FC-D3D8 cena spada do 166,24PLN. Przyzwoicie chyba :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo. oczywiście w plotki o GOW nie wierzyłem ale TF2 to taka gra co w 2 tygodnie po premierze była za pół ceny, od roku wielokrotnie była na promocji za 2 dychy oraz jest w ea access. 

Chyba nie można wybrać bardziej mizernej okazji do plusa, pomijając że sama gra jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, w końcu się ogra TF2 :D Jeszcze Sleeping Dogs niech dadzą w końcu i będę kontent :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo będzie okazja ograć Titanfalla, nice :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jestem w szoku bo to pierwsza gra od EA od bardzo dlugiego czasu co wiecej gra z EA Access. Jesli dobrze pamietam od czasu jak EA Access wystartowal na XO to zadna gra od EA nie trafila do plusa. 

Z drugiej strony, to gra przemielona przez tyle promocji i EA Access ze az dziw bierze ze sa tacy ktorzy choc troche byli gra zainteresowani i jej nie ograli (najnizsze ceny na PSN to 21pln i 25pln za jakas lepsza edycje - z jakimis dodatami do multi). Z drugiej strony to gra tak przemielona przez promocje ze pewnie wrzucenie jej do plusa to maly koszt dla Sony zadna strata dla EA. 

 

Jak z wiekiem odbijam sie od coraz wiekszej liczby first person shooterow tak TF2 naprawde mi siadl i kampanie polecam. 

 

Zobacyzmy jak bedzie w kolejnym rozdaniu konsolowym bo przyznam ze zrezygnowalem z placenia haraczu za online i poki co nie zamierzam wracac do jego placenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan Nie wiem, jakoś nigdy nie byłem nią na tyle zainteresowany, żeby się skusić na jakąś promkę czy też bawić w EA Access. Ale słyszałem o niej dużo dobrego, więc skoro wylądowała w plusie to pewnie sprawdzę osobiście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy singiel FPS w jaki grałem. Polecam.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sLk napisał:

@MagEllan Nie wiem, jakoś nigdy nie byłem nią na tyle zainteresowany, żeby się skusić na jakąś promkę czy też bawić w EA Access. Ale słyszałem o niej dużo dobrego, więc skoro wylądowała w plusie to pewnie sprawdzę osobiście. 

Jesli dobrze pamietam to ogralem ja w zeszlym roku w Origin Access razem z NFS Payback i czyms tam jeszcze. 

Wiec rozumiem kwestie preferencji ze nie kupujesz EA Access. Dla mnie deal byl prosty ograc 2 gry za 15pln. A ze slyszalem sporo dobrego o TF2 to wiedzialem ze predzej czy pozniej zagram, padlo na abo to byla to najtansza forma. 

 

A singla polecam bardzo bo naprawde jest dobry! (w mojej opinii nawet bardzo dobry)

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 170 zł kupiłem na eneba dwie zdrapki 100 PLN. Kupiłem w storze ps plus za 180 zł i 20 zł zostało w cyfrowym portfelu.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, krzyzak86 napisał:

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/playstation-plus-12-month-subscription-poland

 

Brał ktoś z tej strony? 166zl na rok to całkiem fajna promocja.

 

Akurat nie Ps Plus, ale kupowałem od nich już kilka razy doładowania PSN, abonament do FF XIV, czy też klucze z dodatkami do gier i nigdy nie miałem najmniejszego problemu. Ceny mają często bardzo dobre, płatność przechodzi szybko i w kilka minut dostajesz klucz/kod.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDkeys, Gamivo, Eneba, Kinguin - sprawdzone strony i można spokojnie kupować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nic dla mnie, powinni nowsze gry dawać strasznie się kompromitują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te gry są dla ludzi, którzy tego nie ograli, więc nie wiem skąd ta irytacja? To postawcie się w roli kogoś, kto nie grał nigdy w Uncharted... no petarda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goat Simulator to taka trochę gra na alibi, żeby coś było. Kolekcja Nathana Drake'a jest bardzo fajną opcją, ale to już są takie starocie i tyle razy były na różnych przecenach, że też dla wielu osób będzie to propozycja bezwartościowa. Już wolałbym jakiegoś fajnego indyka zamiast takich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Malakay napisał:

Te gry dzisiaj to strata czasu... 

Pozwole sobie miec odmienna opinie. Ogralem ta trylogie, acz z racji dobrego dubu (a w takim wypadku jesli gra nie jest zbyt dluga ogrywam ja dwa razy EN/PL) zostalo mi jeszcze przejscie jedynki z PL. Ale gre posiadam na plycie.

 

1 godzinę temu, hacker25 napisał:

Przecież te gry są dla ludzi, którzy tego nie ograli, więc nie wiem skąd ta irytacja? To postawcie się w roli kogoś, kto nie grał nigdy w Uncharted... no petarda. 

Zgodze sie ze kazda gra w PS plus jest dla tego co jej jeszcze nie ogral. Ja plusa nie oplacam ale ostanio byly tam gry ktore dawno temu ogralem, lub ktore mniej mnie interesuja. I nie krytykuje oferty, a wyrazam opinie. Obie gry posiadam juz na PS4 wiec nic dla mnie.

 

Dlatego tez po czesci zgadzam sie z @WahaczPLobie te gry to zapychacz obie byly na promocjach (tak posiadam tez Goat Sim). W takim wypadku zawsze bedzie podzial na tych ktorzy nie grali i beda zadowoleni oraz tych dla ktorych te pozycje sa jak ujal to WahaczPL bezwartosciowe.

 

Co wiecej to sie nie zmienilo jakos szczegolnie w trakcie ostanich paru lat.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca dla tych co nie grali. Ograłem wszystkie na ps3, a że w 99% nie przechodzę gier drugi raz i też nie jaram się trofeami to mnie ominęło. Jednak po U4 i dodatku miałem ochotę w to zagrać, to mimo wszystko odpuściłem. Więc ja jestem zadowolony z kolekcji, ale ten goat simulator to trochę kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×