Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, piotras3 napisał:

ale ten goat simulator to trochę kpina.

...a grałeś?

Świetna bekowa gierka do browara czy do pogrania z dzieciakiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, SephiroT napisał:

...a grałeś?

Świetna bekowa gierka do browara czy do pogrania z dzieciakiem.

Nie grałem, ale tak jak napisałeś bekowa gierka i tylko tyle. Sorry, ale dla mnie totalne gówno i gra która była tylko żartem, a odniosła sukces dzięki streamerom. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.01.2020 o 12:42, piotras3 napisał:

Nie grałem, ale tak jak napisałeś bekowa gierka i tylko tyle. Sorry, ale dla mnie totalne gówno i gra która była tylko żartem, a odniosła sukces dzięki streamerom. 

Tak bekowa i tylko tyle (posiadam na PS4, PC, iOS). Tylko ze widzisz sila gier jako medium tkwi w ich roznorodnosci. Ja nie mam problemu z ogrywaniem gier gdzie jest nacisk na fabule przy minimalnym gameplayu, gier ktore lacza fabule i gameplay, sieganie po mniejsze indyki ktorym czasami czegos zabraklo w departamencie technicznym ale inne aspekty nadrabiaja. I dlatego tez uwazam ze i Koza ma swoje miejsce - bekowa gierka dla tych ktorzy wiedza w co sie pakuja. i w swojej kategorii jest calkiem dobra. 

Rozumiem ze nie kazdy moze lubic takie gry i nie mam z tym problemu. 

 

Ale jest grupa graczy ktorym takie gry siadaja, i to nie dlatego ze namietnie ogladaja streamy a dlatego ze po prostu chca raz na jakis czas usiasc sobie i zrelaksowac sie przy tytule gdzie mozna sie posmiac i poszalec Koza. Co kto lubi co komu pasuje. 

 

I wierz mi Sony w swoim sklepie ma o wiele gorsze gry ktore mogli by wrzucic o plusa - zeby wymienic jedna to The Live of a black tiger a wierz mi ze wiecej jest crapow ktore moim zdaniem nie powinni nawet przejsc przez sito, nie wspominajac juz o reklamach tych tworow growych na kanalach YT PlayStation, drugi przyklad to Wander. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.01.2020 o 10:31, MagEllan napisał:

Tak bekowa i tylko tyle (posiadam na PS4, PC, iOS). Tylko ze widzisz sila gier jako medium tkwi w ich roznorodnosci. Ja nie mam problemu z ogrywaniem gier gdzie jest nacisk na fabule przy minimalnym gameplayu, gier ktore lacza fabule i gameplay, sieganie po mniejsze indyki ktorym czasami czegos zabraklo w departamencie technicznym ale inne aspekty nadrabiaja. I dlatego tez uwazam ze i Koza ma swoje miejsce - bekowa gierka dla tych ktorzy wiedza w co sie pakuja. i w swojej kategorii jest calkiem dobra. 

Rozumiem ze nie kazdy moze lubic takie gry i nie mam z tym problemu. 

 

Ale jest grupa graczy ktorym takie gry siadaja, i to nie dlatego ze namietnie ogladaja streamy a dlatego ze po prostu chca raz na jakis czas usiasc sobie i zrelaksowac sie przy tytule gdzie mozna sie posmiac i poszalec Koza. Co kto lubi co komu pasuje. 

 

I wierz mi Sony w swoim sklepie ma o wiele gorsze gry ktore mogli by wrzucic o plusa - zeby wymienic jedna to The Live of a black tiger a wierz mi ze wiecej jest crapow ktore moim zdaniem nie powinni nawet przejsc przez sito, nie wspominajac juz o reklamach tych tworow growych na kanalach YT PlayStation, drugi przyklad to Wander. 

 

 

Tylko że ja z tą różnorodnością zgadzam. Mogłeś odnieść takie wrażenie, że pojechałem kozę, a pochwaliłem kolekcje, ale ja np. często wolę mniejsze gierki z plusa i było tam naprawdę sporo perełek, których normalnie bym nie kupił i nie zagrał. Też lubię gry gdzie jest duży nacisk na fabułę i nie mam też problemu z graniem w techniczne gnioty  gdy broni się gampley(choć tu już bardziej multi). Wiem, że psstore ma o wiele gorsze gry, ale to żaden argument. Goat simulator dla mnie jest synonimen gówna i nie wyobrażam sobie by była inaczej odbierana np. za czasów ps2 czy choćby ps3. Dalej uważam, że ktoś kto nie widział tej gry na głupim streamie czy innym gównianym youtubowym filmiku po prostu po to sięgnął, ale pewnie nie jeden się dobrze bawił nawet w takim przywołanym przez ciebie Life of a black tiger. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotras3Jak pisalem nie mam z Twoja opinia problemow.

No przy Zyciu Czarnego Tygrysa to wiesc gminna niesie ze najwieksze hardcory wymiekaly....

 

Dochodzimy tu do oczywistej oczywistosci nie kazda gra jest dla kazdego.

I wierz mi sam krytykuje rozne gry bo mi nie siadaja. Ale po przypadki hardcorowe (jak zycie tygrysa czy Road to hell retribution) raczej nie siegam zeby sie o tym na wlasnej skorze przekonac.

Nie oceniam gier ktore wiem ze mi nie leza ale to nie znaczy ze sa zle jak wieszkosc sportowek np od EA do ktorych probowalem sie przekonac ale no nie moge nie bawi mnie to.

Czasami nie oceniam tez gier ktore odrzuca mnie na starcie i wtedy jedyne co mam do powiedzenia to nie dla mnie. Ostanim takim przypadkiem sa remastery Shenmue I i II - to jest las, to nawet nie jest drewno to sa rosnace jeszcze drzewa z ktorych moze kiedys bedzie drewno. Probowalem ale no nie moge... Drugim przypadkiem jest wczesniejsza moja proba z Jalopy - to chyba jedyna gra ktora nazwe gruzem i nie wystawie jej oceny bo po 2h nie odnotowalem jakiegos wiekszego postepu, za to gra zdarzyla sie wykrzaczyc, oraz zablokowac mnie tak ze musialem ja zaczynac od nowa. Od czasu Wczesnego Dostepu nie zrobiono nic poza tym ze gra wydano w stanie czegos co mozna nazwac Alfa build.

 

Rozumiem ze uzywasz bardziej definitywnych sformulowan, po prostu nie jestem fanem takowych.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czołem,
Można stąd bezpiecznie brać plusa?

https://www.eneba.com/pl/psn-playstation-network-card-365-days-poland-psn-key-poland

Dzięki

Sent from my D5803 using Tapatalk


Wiem, że dużo ludzi brało i chyba nie narzekali, przynajmniej jak się czytało komentarze na pepperze czy na lowcygier a te wstawki pojawiały się kilkukrotnie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można spokojnie brać.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po taniości na 12 miesięcy.

https://www.eneba.com/pl/psn-playstation-network-card-365-days-poland-psn-key-poland

 

KOD RABATOWY: Planeta10

 

1. przejdź do okazji
2. wybierz towar i cenę w Euro (to bardzo ważne)
3. podaj maila przejdź do płatności
4. wybierz przelewy24
5. Cena finalna wychodzi 141,85 PLN

 

Dla prawdziwych cebulaków jeszcze 3% cashback z planetplus.com :)

Edytowane przez oxon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krasz to chyba krzyczał, bo zobaczył, że mają być Simsy xD tłusto dojebali xD

Chociaż BioShock spoko, jak ktoś nie zna to seria wartą poznania. Może nawet jedynkę sobie jeszcze raz przejdę jak będzie czas.

Ale raczej nie będzie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

No i jeszcze jeszcze jest jakis tytul na VR: Firewall Zero Hour

Co do reszty rozpiski (jak wiadomo olalem jakis czas temu plusa). SIMS nie moja bajka. BioShock moim zdaniem dobry deal - 3 gry wszystkie dodatki jak ktos nie gral albo chce odswiezyc zdecydowanie na plus. (sam ogralem tylko Infinite).

Niemniej jest tez lyzka dziegciu jesli dobrze pamietam to remastery nie sa szalowe i decycje odnosnie zmian sa dyskusyjne. Wiec jesli kiedys najdzie mnie na BioShock 1 i 2 to pewnie PC bedzie plaforma docelowa gdzie mozna wybrac gramy w remaster czy oryginal.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka bioshocka jest super. Jedna z niewielu gier które ograłem kilkukrotnie (cztery razy). Infinite tez bardzo dobry. Dwójka najsłabsza z trylogii ale tez trzyma poziom.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Infinity to już był trochę przerost formy nad treścią. Ale powiedzmy, że ogólnie było w miarę ok, chociaż nie rozumiem tych zachwytów nad grą. Dwójka chyba mi bardziej siadła, możliwe że głównie przez cięższy klimat otoczenia.

Jedynka najlepsza, tu nie ma co dyskutować :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dobry miesiąc - w żadną z gier nie grałem, obie chętnie przetestuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się bardzo ciekawie, kiedy to wszystko ograć :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, manoszek napisał:

Robi się bardzo ciekawie, kiedy to wszystko ograć :siara:

Jak nie grasz online olej PS+ i zawsze to bedzie mniej tytulow do ogrania :D

Pomijam juz growe abo bo to dopiero jest - paradoks wyboru: 100 gier w abonamencie - nie ma w co grac :P

 

Ja juz przestalem sie oszukiwac ze ogram gry ktore mam. Chcialbym niemniej wiekszosci dac szanse i choc troche w nie pograc, nawet jesli nie ukoncze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, manoszek napisał:

@MagEllanpartyjki Coda z chłopakami obowiązkowo;)

Nie no jesli korzystasz z online to wyjscia nie masz tylko placic :)

milego grania

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że niebawem wpadnie nam z PS+

  • Uncharted 4: A Thief's End (PS4)
  • DiRT Rally 2.0 (PS4)

 

Grzać pady! :D

Edytowane przez oxon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jest cały czas zagrzany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×