Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiadomo:

- Cities: Skylines

- Farming Simulator 2019

 

Nie powiem, abym skakał z radości ale przynajmniej żadnej z tych gier nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, WahaczPL napisał:

Już wiadomo:

- Cities: Skylines

- Farming Simulator 2019

 

Nie powiem, abym skakał z radości ale przynajmniej żadnej z tych gier nie mam.

Cities Skylines polecam, choć bez dodatków to trochę ubogo będzie, ale nadal gra świetna choć jak ktoś dysponuje dobrym PCtem to warto pograć tam ze względu na mody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec generacji a oni dają plaskacza w twarz taką ofertą.

 

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zestaw, dużo lepszy niż ten z pseudoprzecieku.

Gra, którą kilka razy chciałem kupić ale jakos rezygnowałem i gra, której fenomenu nigdy nie mogłem zrozumieć i w końcu będę miał okazję.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jaki syf w komentarzach na Facebooku czy Insta tracę wiarę w graczy. Masakra. Daliby te gry co były w przeciekach to co by gadali? DL ma 5 lat...każdy ograł...DS to remaster gry sprzed 10 lat...Boże. Zabijcie mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Frost Prime napisał:

Patrząc jaki syf w komentarzach na Facebooku czy Insta tracę wiarę w graczy. Masakra. Daliby te gry co były w przeciekach to co by gadali? DL ma 5 lat...każdy ograł...DS to remaster gry sprzed 10 lat...Boże. Zabijcie mnie.

Ale no co Ty, ale ze ze jak... No przeciez tak jest od zawsze. Zawsze byly narzekania niewazne co dadza beda lamenty.... 

Pomijam juz fakt ze uwazam PS+ za haracz a gry wole kupowac sam. To tak bylo od lat. Nawet jak 6 miesieczne produkcje trafialy do plusa na PS3 to ludzie tez marudzili, narzekali eee bo kupilem. 

Panie kolego, to znaczy ze wszystko jest w normie. Jakby nagle ucichly wojny konsolowe, wszyscy byli by zadowoleni z ofery plusa czy golda to bym szczerze zaczal sie zastanwiac co jest nie tak.

Bo jeszcze sie taki nie narodzil co by to wszystkim dogodzil

 

milego grania!

 

EDIT:

chyba lepiej jednak nie umierac, tyle gier przed nami, nowe sprzety no jednym slowem warto zyc :)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Przemek_07 napisał:

Fakt jest oczywisty i niezaprzeczalny - w tym miesiącu dali syf i nie ma co zaklinać rzeczywistości.

Pamietaj ze co dla jednego bedzie gruzem dla drugiego moze byc GOTY. 

 

Mnie to rybka bo nie mam plusa, jesli mialbym ocenic to bym powiedzial nie jestem zainteresowany, bo gry nie leza w kregu moich zainteresowan. 

Ale znam wielu ktorzy w City Skylines spedzili sporo godzin i dobrze sie bawili. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dadzą indyki, syf bo indyki. Dadzą starsze gry, syf bo wszyscy mają. Dadzą nowe gry, syf bo kupiłem dzień przed premierą. Nie dadzą gier, syf bo złodzieje. Dadzą 3 gry, syf bo za dużo i się zmarnuje.

Niektórych mi strasznie szkoda, że gry z plusa to jedyne co mają ciekawego do robienia w życiu.

Pierwszy plus od jakiegoś czasu, gdzie pogram w oba tytuły chętnie. Ale ja muszę być pojebany

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dadzą indyki, syf bo indyki. Dadzą starsze gry, syf bo wszyscy mają. Dadzą nowe gry, syf bo kupiłem dzień przed premierą. Nie dadzą gier, syf bo złodzieje. Dadzą 3 gry, syf bo za dużo i się zmarnuje.
Niektórych mi strasznie szkoda, że gry z plusa to jedyne co mają ciekawego do robienia w życiu.
Pierwszy plus od jakiegoś czasu, gdzie pogram w oba tytuły chętnie. Ale ja muszę być pojebany
 
Mam plusa aktywnego od 2013 i mam dla Twojej informacji na większość gier wywalone co oni nam tu dają. Tylko wiesz cofnij pamięcią wstecz... I zobacz jakie tytuły były na poprzedniej generacji u jej schyłku serwowane.
Nie mam Plusa dla gier które Sony rzuca łaskawie co miesiąc, a przede wszystkim dla multi. Tak, dla multi za które muszę płacić im haracz a co kiedyś było całkowicie za darmo.
Podczas pandemii i siedzenia w domu dużej liczby dzieciaków i dorosłych inne platformy.. TV czy operatorzy komórkowi dają coś od siebie za Darmo by w cudzysłowiu zostać w domu. A nasze kochane Sony dało nam trylogię Nathana, które było już na ps3 dla abonentów plusa oraz na Ps4. No wielka mi ich łaska dać coś co i tak każdy grał przynajmniej raz. A nie przepraszam dali Pacmana ale chyba przez pomyłkę bo zaś usunięto możliwość darmowego pobrania.A teraz tytuł który zadowoli rolnika bez dotacji.




Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mandi napisał:

Mam plusa aktywnego od 2013 i mam dla Twojej informacji na większość gier wywalone co oni nam tu dają. Tylko wiesz cofnij pamięcią wstecz... I zobacz jakie tytuły były na poprzedniej generacji u jej schyłku serwowane.
Nie mam Plusa dla gier które Sony rzuca łaskawie co miesiąc, a przede wszystkim dla multi. Tak, dla multi za które muszę płacić im haracz a co kiedyś było całkowicie za darmo.
Podczas pandemii i siedzenia w domu dużej liczby dzieciaków i dorosłych inne platformy.. TV czy operatorzy komórkowi dają coś od siebie za Darmo by w cudzysłowiu zostać w domu. A nasze kochane Sony dało nam trylogię Nathana, które było już na ps3 dla abonentów plusa oraz na Ps4. No wielka mi ich łaska dać coś co i tak każdy grał przynajmniej raz. A nie przepraszam dali Pacmana ale chyba przez pomyłkę bo zaś usunięto możliwość darmowego pobrania.A teraz tytuł który zadowoli rolnika bez dotacji.
 

Kompletnie nie zrozumiales o czym pisal @xavrisjak i ja w poscie tuz powyzej jego.

Ludzie zawsze beda narzekac i ja nie mam z tym problemu.

Tobie gry nie siadly, luz w pelni rozumiem, rozczarowanie i to ze chcesz wyrazic swoja opinie. xavrisowi siadly pogra i bedzie zadowolony i super swietnie dla niego.

Ja nie oplacam haraczu i mam wywalone a gry ktore daja sprawdzam z ciekawosci - i co i luz i co wiecej tez moge miec opinie na temat gier ktore daja.

I pisalem powyzej - jesli mialbym plusa napisalbym nic dla mnie. Nie moja bajka. Ale z pewnoscia nie uzylbym modnego sformulowania gruz w odniesieniu gier ktorych oceny z recek na to nie wskazuja.

 

Co do tego jakie gry dawali pod koniec zeszlej generacji a pod koniec tej - tak jest roznica i tak widze ja dosc wyraznie. Ale przeciez jak mowia fanboje sony: "Sony nic nie musi", i to jest fakt. Sony nic nie musi, mocno wyszli na przod w tej generacji, teraz sa tudne czasy i po prostu przycinaja. Nie musza sie starac bo ludzie i tak placa haracz za multi. Gry w plusie to jest gimmick to jest cos co ma oslodzic nieco placanie haraczu za multi. A obroncy abo beda mowic eee co sie rzucasz to tylko nascie pln miesiecznie.

 

Przy kazdej jednej ofercie promocyjnej np bundlach na PC masz dokladnie takie same komentarze....

 

Oceny gier zawsze sa SUBIEKTYWNE. I tyle.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobra, dawali zajebiste gry i co? Nie było narzekania wtedy? Ja nie wiem, nie miałem jeszcze konsoli. Dam sobie rękę uciac, że było dokładnie tak jak teraz. Dali coś grubego to było narzekanie że kto chciał, to kupił i ograł, a jak dali coś słabego to narzekali, że dali gówno.

Dla mnie plus zawsze był i będzie źródłem gier, które chciałbym sprawdzić ale szkoda by mi było na nie kasy. Gadanie, że gry są na osłodę haraczu czy cokolwiek jest bez sensu. Jakby przestali dawać gry to lud by się popluł przez tydzień a później by grzecznie płacił. 

Jedyna sytuacja, kiedy ludzie by narzekali mniej, to jakby dali coś, co jeszcze nie wyszło. Takie ghost of tsushima np. ale też by był płacz, że ktoś już oplacil preorder, więc w sumie też źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna różnica... Gry które dają nam co miesiąc jest to forma uzupełnienia do abonamentu który wymagany jest do grania online.
A kiedyś PS Plus był usługą wyłącznie służącą dodatkowo jako źródło comiesięcznych gier oferowanych przez Sony.
Dlatego ja nic od nich nie oczekuję, no ale z czasem mogliby dać naprawdę extra tytuł.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Plusa kupiłem po tym jak był ten pamiętny atak...to chyba 2010 czy 2011 rok...nie pamiętam. W każdym razie przez miesiąc nie było online. Nie trafia do mnie argument taki, że online "kiedyś" było darmowe to i teraz powinno. Wydaje się, że nikt nie bierze pod uwagę skali ilu było graczy w tym sentymentalnym "kiedyś" a teraz. To, że coś było za darmo nie znaczy że wtedy powinno być i dlatego teraz też wypadałoby żeby było. Nawet jeśli kogoś tak to boli to nie wiem...te 200 zł czy ileś tam obojętne czy to Plus/Gold czy cokolwiek to nie jest kwota która odbija się na rocznym budżecie rodziny, a jak na czyimś się odbija to proponuje zmienić hobby na tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Frost Prime napisał:

Ja Plusa kupiłem po tym jak był ten pamiętny atak...to chyba 2010 czy 2011 rok...nie pamiętam. W każdym razie przez miesiąc nie było online. Nie trafia do mnie argument taki, że online "kiedyś" było darmowe to i teraz powinno. Wydaje się, że nikt nie bierze pod uwagę skali ilu było graczy w tym sentymentalnym "kiedyś" a teraz. To, że coś było za darmo nie znaczy że wtedy powinno być i dlatego teraz też wypadałoby żeby było. Nawet jeśli kogoś tak to boli to nie wiem...te 200 zł czy ileś tam obojętne czy to Plus/Gold czy cokolwiek to nie jest kwota która odbija się na rocznym budżecie rodziny, a jak na czyimś się odbija to proponuje zmienić hobby na tańsze.

No to tutaj pocisnales.

Powiedz mi jaka funkcje poza nabijaniem sobie kabzy przez sony i MS pelni ten haracz? No zadna (w mojej opinii).

Zgodze sie ze firmy moga robic co chca bo ich biznesy, moga zrobic gry na kolnsole po 1000pln na premiere tylko wtedy nikt tego nie kupi.

Tak 200pln rocznie to niby nie duzo ale w perspektywie 7 lat trwania generacji to jednak 1400pln ktore moglbys spozytkowac na cos innego.

I takie wlasnie postepowanie spowodowalo ze przychylniej spojrzalem na PC.

EXy od sony (ktorych jest mniej bo 3rd party games, coraz czesciej wychodza na PC) byly malym procentem ogrywanych przeze mnie gier.

Gram glownie singlowo - i ja powiedzialem pass jesli chodzi o PS+

I hobby growe mowisz drogie? nie koniecznie kazdy ma wybor.

i to o WYBORZE wlasnie chcialem napisac:

- wybieramy platforme lub kupujemy wiecej niz jedna  nie musimy sie przeciez ograniczac do konsol.

- gry nie musza byc drogie, ja nie mam FOMO, i ogrywam gry majace sporo lat na karku dalej dobrze sie bawiac.

- jesli ktos ma jako takiego PC/lapka to pogra w tone gier ktore kupi za grosze (bundle i inne promocje) - bo nie oszukujmy sie gry na PC sa tansze. No i nie placi haraczu za multi, ale znow zaplaci wiecej za sprzet ktory byc moze nie zaoferuje mu takiej jakosci jak tansza konsola (tu mowa o kolejnym rozdaniu).

Niechaj kazdy wybiera co mu pasuje.

 

milego grania!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i pocisnąłem, ale czy was to nie męczy? Ludzie którzy mogą zrobić coś innego, zrezygnować czy cokolwiek a mimo to dalej będą zgrywać rolę oburzonych męczenników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Frost Prime napisał:

Może i pocisnąłem, ale czy was to nie męczy? Ludzie którzy mogą zrobić coś innego, zrezygnować czy cokolwiek a mimo to dalej będą zgrywać rolę oburzonych męczenników?

Ale na to pytanie odpowiedzialem wczesniej jak wbilem do watku, a przynajmniej po czesci.

 

Mowiac wprost - nie mnie to meczy bo jest to sytuacja ktora mozemy obserwowac od lat (w moim wypadku 7miu).

Przywyklem do tego i o ile nie lubie okreslen takich jak: gruz i gowno. Tak i mi czasami -acz bardzo sporadycznie- sie zdarzy tak powiedziec ale przynajmniej zaznacze ze to moja subiektywna opinia.

Przez te 7 lat bylem po jednej i po drugiej stronie jesli chodzi o ocene oferty. Ale zazwyczaj bylem po srodku. Czyli oferta mi sie podoba - fajnie (i dodam ze to moja opnia ktora z natury rzeczy jest subiektywna), nie podoba mi sie - wystarczy ze powiem nic dla mnie (bo albo mnie nie inresuje, albo ogralem).

I moim zdaniem to nie jest narzekanie. No jakby dali kurde gry na poziomie Ride to Hell Retribution to moglbym pewnie powiedziec ze gruz :P

 

Wiec luzik niech se ludzie mowia co chca.

I wierz mi sledzac rynek PC to kazdy jeden bundle to conajmniej 50 komentow i klotki o jakosc, cene, wartosc. Leje na to cieplutkim moczem - a zeby go nie zabraklo pije napoje mocno chmielowane.

 

Ciesze sie graniem i wali mnie to co kto o tym mysli - tak samo o grach w ktore gram.

 

I to powiedziawszy, zycze milego grania

a ja wracam do Wieska.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ograłem na premierę....

Nie mniej jednak oferta powinna zadowolić duże grono graczy.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema czy tylko Ja nie widzę Cod WW II w plusie??

wchodzę w ps plus jest symulacja famy i citites bulding i to wszystko gdzie wy widzicie tego coda??

Edytowane przez Dabrusdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×