Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, hacker25 napisał:

Dokładnie. Ja właśnie tak do tej gry podchodzę. Przypasowała mi jedynka jako miły zmulacz i tak samo traktuję 2. A że jest to Activision czyli największe hieny na hajs to nie kupiłem na premierę i mam w tyłku ich DLC. Traktuje to jako: "eee nie chce mi się w nic grać specjalnego, mam chwilę czasu to sobie postrzelam". 

 

Dlatego cieszy mnie, że wleciała do plusa :) 

Pisalem o tym w watku o D2 jak byla w bundlu za 12$. 

Nie jestes sam. Wiele osob na rozczarowanie innych i argumenty ze gra biedna w zawartosc ze to Shadow of the Destiny 1 itd. Odpowiadalo - strzelanie dobrze zrobione? no to ja nie szukam niczego innego nie chce grindowac chce radosnie postrzelac przez 20h i nastepna gra nie mam czasu na spedzanie w grach setek godzin. 

 

Co kto lubi. Ja sie bolesnie bez zadnych oczekiwan w stosunku do tej gry od niej odbilem. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mpluto napisał:

Ale dlaczego się boleśnie odbiles, skoro nie miałeś żadnych oczekiwań?

Zazwyczaj staram sie argumentowac, ale tutaj jest mi ciezko. 

Z samego poczatku a interfejs mi nie przypasil, strzelanie moze i fajne, ale jakos nie porwalo, nic nie sprawilo po pierwszej sesji zebym chcial wrocic. 

I gra poleciala z dysku. To jest tak subiektywne oczucie ze nie jestem wstanie wymienic argumentow - siadasz odpalasz gre i albo siadzie albo nie mnie D2 zwyczajnie nie siadlo. Niczym mnie na starcie nie wkrecilo. I to bylo wlasnie to odbicie. 

Byly gry od krotych sie odbijalem pare razy az w koncu dalem im szanse i nie zalowalem. Ale jesli chodzi o D2 nawet mi sie nie chce (po czesci jest to spowodowane kopa innych gier czekajacych w kolejce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest teraz jakaś promocja na Plusa? Za kilka dni kończy mi się sybskrybcjia i trzba odnowić. Na Allegro widziałem najlepsze oferty na rok za 199 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, neuro napisał:

Panowie jest teraz jakaś promocja na Plusa? Za kilka dni kończy mi się sybskrybcjia i trzba odnowić. Na Allegro widziałem najlepsze oferty na rok za 199 PLN.

199pln komputronik, mozliwe -20pln z kodu z aplikacji mobilnej (info o promo i appce mobilnej musisz doszukac).

Takie cos mi mignelo jak przegladalem net.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego znalezlem. Mediamax,ktos kupował od nich? 60f605509163a4158e31898c3b3b3144.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień to dla mnie kolejny mocny miesiąc. Wprawdzie dopiero przechodzę XCOM'a 2, ale cieszy mnie Mafia 3 w bibliotece i czekające w kolejce Destiny 2 i GoW 3. W ogóle plus dał mi już 3 exy - Heavy Rain, Beyond i GoW 3, żałuję tylko, że nie miałem PS4 i plusa jak w ofercie był Rachet i Bloodborne. Jako nowy użytkownik ( trochę ponad 3 miesięczny ) stwierdzam, że plus dla samych gier, to dla mnie świetna inwestycja, nie wspominając o dodatkowych promocjach w psstore.

Mam ochotę postrzelać - dostałem CoD BO 3, Destiny 2.

Gangsterskie klimaty - Mafia 3

Film/Przygoda - Heavy Rain, Beyond

Hack'n'slash - God of War 3

Zabawna platformówka - Rayman Legends

 

Do tego sam zakupiłem w store W3 GOTY i Dishonored GOTY. Gier mam aż za dużo, przy obecnych wyprzedażach zrobiłem sobie limit 1 gra, bo z plusa mam ochotę ograć praktycznie wszystkie tytuły.

 

Dla kogoś kto nie ma wygórowanych wymagań i wielkiej biblioteki na ps4, ps plus to fantastyczna oferta.

Edytowane przez Feargeat
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Feargeat napisał:

Wrzesień to dla mnie kolejny mocny miesiąc. Wprawdzie dopiero przechodzę XCOM'a 2, ale cieszy mnie Mafia 3 w bibliotece i czekające w kolejce Destiny 2 i GoW 3. W ogóle plus dał mi już 3 exy - Heavy Rain, Beyond i GoW 3, żałuję tylko, że nie miałem PS4 i plusa jak w ofercie był Rachet i Bloodborne. Jako nowy użytkownik ( trochę ponad 3 miesięczny ) stwierdzam, że plus dla samych gier, to dla mnie świetna inwestycja, nie wspominając o dodatkowych promocjach w psstore.

Mam ochotę postrzelać - dostałem CoD BO 3, Destiny 2.

Gangsterskie klimaty - Mafia 3

Film/Przygoda - Heavy Rain, Beyond

Hack'n'slash - God of War 3

Zabawna platformówka - Rayman Legends

 

Do tego sam zakupiłem w store W3 GOTY i Dishonored GOTY. Gier mam aż za dużo, przy obecnych wyprzedażach zrobiłem sobie limit 1 gra, bo z plusa mam ochotę ograć praktycznie wszystkie tytuły.

 

Dla kogoś kto nie ma wygórowanych wymagań i wielkiej biblioteki na ps4, ps plus to fantastyczna oferta.

Oficjalny marketing Sony :D

 

A tak na serio, to dla zaczynających zabawę, to owszem masz powody do radości. Gdybyś kupił konsolę zielonych, to dostałbyś zawału od nadmiaru contentu :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie każdy ma czas żeby  zagrać we wszystko co Microsoft zaoferuje. Mi np. wystarcza  to co oferuje Sony i nie potrzebuję więcej bo zwyczajnie nie starczy na to czasu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat teraz m$ oferuje straszne truchła w goldzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie o grach z golda, tylko jakie abonamenty MS oferuje. Kupiłem x'a dwa lata temu i do dzisiaj nie ograłem wszystkiego.

A nawet jeśli by spojrzeć na samego golda od czasu zwycięstwa sony nad MS, to sony przegrywa mocno. I nie mówię tego aby się tutaj sprzeczać, bo mam obie konsole. Przecież to normalne, że firma która przegrywa w sprzedaży musi łechtać i bardziej się starać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to gry które dodają to próba zmniejszenia bólu pupy jaką można dostać za płacenie samego grania online. A przypadkiem czasem trafi się coś dla mnie, a porównanie obu usług służą tylko nie potrzebnym wojenką, nie dziele graczy na platformy na jakich grają, ściągajcie grajcie i bawcie się dobrze :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mówie o grach z golda, tylko jakie abonamenty MS oferuje. Kupiłem x'a dwa lata temu i do dzisiaj nie ograłem wszystkiego.

A nawet jeśli by spojrzeć na samego golda od czasu zwycięstwa sony nad MS, to sony przegrywa mocno. I nie mówię tego aby się tutaj sprzeczać, bo mam obie konsole. Przecież to normalne, że firma która przegrywa w sprzedaży musi łechtać i bardziej się starać.

Ja mówię o goldzie bo to wątek o PS plus wiec odnośmy to do czegoś podobnego po stronie Ms. Dodatkowe abonamenty są dodatkowe. Reszty twojej wypowiedzi nie rozumiem wiec się nie odniosę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.09.2018 o 20:27, hacker25 napisał:

Oficjalny marketing Sony :D

 

A tak na serio, to dla zaczynających zabawę, to owszem masz powody do radości. Gdybyś kupił konsolę zielonych, to dostałbyś zawału od nadmiaru contentu :D 

 

Raczej opinia osoby, która ps4 ma od kilku miesięcy. Dostrzegam plusy Xbox'a One X, ale nie są nimi na pewno dostępne abonamenty, tak jak ps plus nie jest czynnikiem dla którego zakupiłem swoje pro. Nie widzę sensu, w płaceniu kilku abonamentów, ponieważ teraz opłacam jeden, a i tak mam nadmiar gier. Żeby móc wykorzystać to o czym piszesz, potrzebowałbym czasu, którego nie mam.

 

Przy wyborze konsoli, rozważałem XOX tylko z powodu 2 letniej gwarancji, przyzwyczajenia do pada z 360 ( korzystam na pc ) i ze względu na opinie o lepszym chłodzeniu i ogólnie lepszej kulturze pracy. Ostatecznie jednak o wyborze zdecydowały gry ekskluzywne ( preferuję single ), a na tym polu Microsoft przegrywa totalnie.

 

Wracając do plusa. Odpaliłem już Destiny 2 i strzela mi się dość przyjemnie.

Edytowane przez Feargeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony tez ma dwuletnia gwarancje. Przynajmniej w unii.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony tez ma dwuletnia gwarancje. Przynajmniej w unii.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie.
Sony daje rok.
Drugi masz od sklepu według prawa unijnego.
MS w Unii daje 2 lata.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na jedno wychodzi i tak lepiej skorzystać z rekojmi.

 

Edit: na stronie Sony jak byk jest napisane ze udzielają dwuletniej gwarancji.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.09.2018 o 06:30, CePeeN napisał:

Czyli na jedno wychodzi i tak lepiej skorzystać z rekojmi.

 

Edit: na stronie Sony jak byk jest napisane ze udzielają dwuletniej gwarancji.

 

Z rękojmi może i lepiej skorzystać, ale tylko przez pierwszy rok, w drugim roku musisz już udowodnić, że wada istniała w momencie sprzedaży. Trochę trudne do wykonania chyba, że ja coś pomyliłem to proszę mnie uświadomić.

 

Nie wiem gdzie masz informację o 2 letniej gwarancji na ps4, skoro w sklepach jak wół stoi - 12 miesięcy gwarancji. Trudno żeby wszystkie sklepy miały błąd w opisie. Wobec tego, plus dla MS zostaje- dłuższa gwarancja dla użytkownika to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Z rękojmi może i lepiej skorzystać, ale tylko przez pierwszy rok, w drugim roku musisz już udowodnić, że wada istniała w momencie sprzedaży. Trochę trudne do wykonania chyba, że ja coś pomyliłem to proszę mnie uświadomić.
 
Nie wiem gdzie masz informację o 2 letniej gwarancji na ps4, skoro w sklepach jak wół stoi - 12 miesięcy gwarancji. Trudno żeby wszystkie sklepy miały błąd w opisie. Wobec tego, plus dla MS zostaje- dłuższa gwarancja dla użytkownika to fakt.

Co do rekojmi masz racje. O gwarancji jest napisane tu: http://services.sony.pl/support/files/warranty/pdf/warranty_pl_pl.pdf


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiem czy dobry wątek, jak coś del lub przenieść, częściowo ma to związek z PSP/PSS  :)

Otóż w bibliotece mam to co zainstalowane/zakupione etc. , wchodzę w niezainstalowane gry patrzę co mi wpadnie w oko i klikam dalej licząc na mini opis czy cokolwiek. Niestety w każdej grze jest to samo "Zajrzyj wkrótce ponownie!", a poza tym zainstaluj  i oceń.

Te same gry wchodząc przez PS Store mają opisy, jakieś filmiki. Wiem, mogę wchodzić przez PSS, ale biblioteka szybciej działa i po coś jest by wyświetlać ciut więcej jak okładki, tak mniemam.

Tak ma być? :)

 

PozDr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bibliotece opisów nie znajdziesz. Tam są tylko trofea ("Zajrzyj wkrótce ponownie" jeśli nie grałeś), filmiki/screenshoty, społeczności i linki do DLC. Biblioteka to po prostu taki menadżer plików.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie jeśli źle rozumuje :D

Mam na konsoli swoje konto - A. Dodałem drugie konto tureckie (cebula ;-) - B. Obydwa konta aktywowane jako podstawowe. Na koncie A PS Plus skończył mi się z dwa tygodnie temu. Na koncie B dzisiaj aktywowałem triala 14 dniowego PS Plusa. Gry które miałem na koncie A, które pobrałem na przestrzeni ostatnich miesięcy z usługi PS Plus (Xcom, Destiny itp) dalej mają kłódkę i na koncie A i na koncie B.

Czy nie powinno czasem być tak, że mogę grać w te gry i na koncie A i na koncie B jeśli obydwa są ustawione jako podstawowe ?? Czy po prostu muszę wykupić PS Plusa na koncie A ??

Edytowane przez rad840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×