Skocz do zawartości
Keniks

PS3 Pomoc z kupnem i pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. ;)

Witam wszystkich. :)

Od pewnego czasu chodzi mi po głowie kupno konsoli stacjonarnej. (Mojej pierwszej)

Myślałem nad PS4, ale ominąłem wiele gier z PS3 i zacząłem zastanawiać się również nad nią.

Mam też z tego powodu parę pytań:

- Jak ma się multi na PS3? Czy w gry takie jak BF3/4 gra jeszcze dużo osób?

- Czy nowsze tytuły (AC4, GTA5) są przyjemne dla oka i konsola radzi sobie z nimi?

- I czy warto się jeszcze w PS3 pakować? Czy jednak brać PS4?

Chciałbym nadrobić też zaległości takie jak Skyrim, Far Cry3 i inne.

A więc czy opłaca się na dzień dzisiejszy PS3? :biggrin:

Za wszelkie odpowiedzi dziękuję. :thanks:

@Down

Serdeczne dzięki. :P

Edytowane przez Keniks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh :wallbash:

A co mi tam, temat otwarty do odwołania, ktoś ma siły odpowiedzieć to proszę :yes:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Praktycznie w każdej lepszej grze multi jest pełne ludzi. Nie ma problemu ze znalezieniem znajomych w BF3/4, w codach itd. Sony tak szybko nie odpuści ps3, bo czarnulka ma dużą rzeszę fanów ;)

 

2. Posiadam zarówno AC4 i GTA i nie ma najmniejszych problemów ze spadkami płynności. Na razie nie ma aż tak wielkiej różnicy w grafice między generacjami.

 

3. Powiem szczerze, że jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z PlayStation, to radziłabym wziąć ps3 i ograć obowiązkowe tytuły: serie AC, Uncharted, God of War, Killzone, Heavy Rain itd. Ogranie wszystkiego zajmie dużo czasu i na pewno się nie znudzisz ;) PS4 dopiero się rozkręca i jak ograsz wszystko na trójce, cena czwórki powinna znacznie spaść i będzie o wiele więcej gier. 

Edytowane przez josephineola
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Keniks

 

Pytania ktore postawiles to pytania na ktore sam sobie powinnies odpowiedziec. 

W dobie Internetu - to chyba nie problem przejrzec recenzje, zerknac na YT (choc ten nie oddaje gry to mozna choc blade pojecie o jakosci grafiki w danym tytule na PS3 wyrobic). 

 

Nowsze tytuly - jesli sa cross-gen (zarowno na PS3 jak i PS4) to w mojej - choc nie tylko - opinii lepiej ograc na nowszej generacji. 

 

 

 

- I czy warto się jeszcze w PS3 pakować? Czy jednak brać PS4?

To zalezy. 

To wybor miedzy poprzednia odchodzaca generacja gdzie koszt zakupu nowej PS3 nie jest jakis super wysoki kontra obecna generacja o wyzszym koszcie zakupu. To wybor miedzy bogata biblioteka gier w tym tytulow ekskluzywnych, ktore czesto mozna dostac po taniosci (szczegolnie uzywane) kontra generacja na ktora gry dopiero co sie pojawiaja a ich cena jeszcze sie trzyma. 

Dla osoby ktora chce ot pograc, zaplacic umiarkowanie za sprzet do grania i kupowac gry w miare tanio PS3 moze dac duzo zabawy - ale trzeba od poczatku miec swiadomosc ze to jest poprzednia generacja. 

Dla osoby ktora wsrod wydanych tytulow na PS4 widzi ze jest sporo ktore chce ograc to PS4 bedzie lepszym wyborem to aktualna generacja i wiele tytulow jest zapowiedzianych wiele ma date premiery. 

 

Polecam co nastepuje:

Majac na uwadze co napisalem pozwyzej sporzadzic 2 listy. 

 

Lista1:

PS3 - model, cena zakupu, (opcjonalnie) cena zakupu ewentualnego dodatkowe osprzetu 

Lista gier ktore chcesz ograc z adnotacjami TAK!, raczej tak, raczej nie (ale moze siegne) (tych ktorych nie chcesz ogrywac nawet do listy nie dodawaj) przy kazdej grze orientacyjna cena. 

 

Lista2:

PS4 - model, cena zakupu, (opcjonalnie) cena zakupu ewentualnego dodatkowe osprzetu, 

PS+ - cena abonamentu (wymagany do gry online dla PS4)

Lista gier ktore chcesz ograc z adnotacjami TAK!, raczej tak, raczej nie (ale moze siegne) (tych ktorych nie chcesz ogrywac nawet do listy nie dodawaj) przy kazdej grze orientacyjna cena. Na liscie mozesz dodac gry ktore maja juz daty premiery zeby zobaczyc ile z nadchodzacych gier ciebie interesuje oraz czy liczba gier ktore chcesz ograc wystarczy do premiery tych ktore Ciebie interesuja. 

 

Potem spojrz na listy przeanalizuj je i dokonaj wyboru. 

 

 

 

Chciałbym nadrobić też zaległości takie jak Skyrim, Far Cry3 i inne.

 

Podales akurat tytuly multiplatformowe. Zastanow sie czy moze jakies exy ciebie interesuja. Multiplatformy zawsze mozna taniej niz na konsoli ograc na PC. 

 

Na temat multi sie nie wypowiadam moze ktos inny sie udzieli bo malo gram online. 

 

Mam nadzieje ze pomoglem.

 

I jeszcze jedno jesli odpowiedzi tutaj udzielone uwazasz za wystarczajace daj znac a bedzie mozna zamknac ten temat. 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keniks, krótko i na temat. Pomijając aspekt grafiki, płynności i innych remasterowych bajerów, na dzień dzisiejszy jedynymi exami, w które pograsz wyłącznie na ps4 są infamous i killzone. Thiefy, wacz dogsy, asasysny (no dobra, bez unity), gta i tlou, uncharted wszystko masz na ps3. No i główny argument - na ps4 nie pograsz w demon's souls :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :)

Pomogliście mi bardzo. ;)

Kupię PS Trójeczkę. (Może nareszcie ukończę Asasyna na 100%) :P

Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×