Skocz do zawartości
drk2

Rogue Legacy

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli którego? Bo kolejność jest wg Ciebie, możesz zacząć od tego w zamku, ale możesz też od tego w lesie, itd. Z normalnych wersji to chyba Ponce de Leon mnie nieco irytował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko, jaką klasę najbardziej polecasz? Ja, grając przez 3h ubiłem Khidra i Aleksandra. Rozwaliłem ich shinobi na razie to chyba najlepsza klasa, tak mi się wydaję, bo szelma, barb, mag, mają słabe dps'y bez rozwiniętej twierdzy. I jakie perki polecasz? Speed up, dashe, a może coś innego? :P Sorry za tyle pytań, ale nie chcę sobie psuć zabawy ślęcząc przed yt, wole posłuchać tutejszych wyjadaczy, ewentualnie zaś jak bym gdzieś utknął to yt w ostateczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej grze Shinobi, a potem Hokage. Nimi mi się najlepiej grało. Hokage to ulepszenie Shinobi.

Na NG+ to grałem Barbarianem albo Paladynem najczęściej. Najważniejsze tam to duża ilość zdrowia.

Co do perkow to miałem jeden dodatkowy skok, a cała reszta na hajs. I tak całą grę ukończyłem.

Jedynie na samym końcu jak szukałem już ostatnich schematów to ustawiłem 4 perki na Curse, że niby trudniejsi przeciwnicy, ale drop lepszy.

Tak w ogóle to pierwsze wersje bossów są banalne. Jak dojdziecie do remixów to dajcie znać :)

Jak coś to pytać, mam wrażenie że mam tą grę w małym palcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mój pierwszy remix za mną. Czyszcząc las, przypadkowo natrafiłem na otwarte drzwi, mimo tego, że Aleksandra ubiłem. No to wbiłem, sama walka na początku wydawała się nie do przejścia, ale po godzince skurczybyk padł. :P Jaki remix waszym zdaniem jest najtrudniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Tak z ciekawości ile ci platyna zajęła i jak dałeś radę z tym trofeum gdzie trzeba przejść grę ginąc max 15 razy?

Nie zabiłem jeszcze żadnego bossa i zginąłem już 20+ razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie zabiłem żadnego bossa a zginąłem juz grubo ponad 20 razy. Nie wyobrażam sobie platynowania tego tytułu. (znaczy nie mam do tego odpowiedniego skilla :-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najtrudniejszy remix to był Neo Khidr, zaś najłatwiejszy to ta kluska z piwnicy.

Jeśli chodzi o 15 śmierci to nie jest tak źle, robiłem to na samym końcu gdy grę miałem w małym palcu. Na bossach jest potrzebny skill, żeby unikać wszelkich pocisków od nich.

Kluczowe jest wykorzystanie kopii save'a, ja robiłem na USB i jak podałem zbyt dużo razy to robiłem backup.

Jak coś to remixów tam nie trzeba robić, tylko zwykłe formy.

W pierwszym podejściu umarłem chyba z 200, albo i więcej razy. Nie ma się co przejmować tym.

Ile mi platyna zajęła to nie wiem w sumie, nie liczyłem. Najwięcej mi zajęły remixy, 2 dni chyba ze wszystkimi się męczyłem. Potem jeszcze szukanie schematów, itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą profesją był Hokage.. Póki nie odblokowałem smoka :P . Hokage jest tylko dobry, gdy nie mamy ulepszonych trafień krytycznych (których on nie może zadawać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko, jeśli ubiłem 2 remixy, ale pokonałem ostatniego bossa w bramie (zwykła wersja) to te dwa remixy w ng+ przepadają? Jeśli tak to szlak mnie trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz NG+ już to musisz po prostu jeszcze raz to podstawowe formy ubić i potem znowu odkryć remix. Ale one są tylko po puchary, nie mają wpływu na rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam rozumieć, że części medalionu z poprzedniej gry przechodzą do nowej i jak ubije tych, których nie ubiłem wcześniej to wystarczą mi dwie części medalionu do walki z braćmi? (W poprzedniej grze zabiłem Neo Khidra i Aleksandra remixy ofc.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puchary powinny Ci wpaść bez problemu. Ale czy cały medal się zrobi to szczerze nie wiem.

Mogłeś pytać jak zrobić braci, bo ich się robiło przed finalnym bossem.

Ale na NG+ nie powinieneś mieć wielkich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak puchary wpadły, ale chodzi mi o to czy medal do platyny musi być skompletowany? Bo podczas pierwszej gry zdobyłem dwie części i nie wiem czy te części przeszły do ng+. Bo jeśli na nowo muszę klepać Neo Khidra i Aleksandra to chyba wymiękam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pucharu za full medal, także wszystko powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, dzięki wielkie. Teraz lecę ng, więc teraz ubiję remix kluski i ponce de Leon, a na koniec braciszkowie. Później schematy, których mam połowę, a potem żonglowanie save'ami do chmurki. :biggrin: Swoją drogą, o ile Neo Khidr wymagał skilla, to za Aleksandra twórcy powinni dostać po łbach, bo ten remix jest tak słabo wykonany, że głowa mała.

@Patricko, można powiedzieć, że jest trofeum za medal, ponieważ dzięki niemu, mamy dostęp do specjalnej klasy, którą musimy zabić ostatniego bossa, żeby dostać złotego trofika. Na szczęście ubite remixy przechodzą do ng, wystarczy, że ubijemy zwykłego bossa, a remix jest już zaliczony, jeśli go wcześniej ubiliśmy oczywiście.

Done! Wszystkie remixy ubite i teraz tylko trofka za przejście gry bez architekta. Najbardziej martwią mnie runy, ponieważ w ng++ przejść korytarz to wyczyn, a co dopiero czyścić żeby zdobyć je ze skrzynek, które nie zawsze można znaleźć i zebrać.

Edytowane przez PatrikoPPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wybaczcie za post pod postem, ale nikt już tutaj od dłuższego czasu nie zaglądał. Otóż nie mogę sobie poradzić z trofikiem za ukończenie gry bez architekta. Wszystko pięknie, ale pieprzonej kluski nie mogą za chiny ubić... Mógłby ktoś mi poradzić, co warto zrobić? Niby jest exploit, który umożliwi farmienie golda, ale ludzie, którzy go używają muszę mieć za dużo wolnego czasu, bo co chwilę trzeba wychodzić, a w dodatku gra nie zawsze da nam marne 10 złota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak w ogóle to jak odblokować te remixy , grę mam ukończoną ubite bossy jeszcze raz . Coś muszę zebrać ?

Edytowane przez Patrykos666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluske robiłem bardzo powoli, pojedynczo każdą część. Potem od razu wizarda rozwalić, żeby nie denerwował.

Robiłem też tak, że najpierw kluske na dole biłem, a potem szybko do góry, bo wtedy nie wszystkie części od razu wskakują i można w miarę możliwości pojedynczo bić.

Ja przed każdym bossem save miałem i non stop reload jak był dead.

Tak w ogóle to jak odblokować te remixy , grę mam ukończoną ubite bossy jeszcze raz . Coś muszę zebrać ?

Ubijasz normalnego bossa, potem musisz znaleźć pokój z posągiem i on Ci da część z bossa. Potem oddajesz ją śmierci przed wejściem i drzwi do tego bossa będą na nowo otwarte, tyle że z remixem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×