Skocz do zawartości
pablos_83

Assassin’s Creed : Rogue

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego tytuł tematu jest Assassin's Creed Czerwony? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skryta fantazja pablosa, zawsze chciał pohasać Ezio, czy innym Connorem w czerwieni ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asasyn komunista?

 

Chciałem zlekceważyć ten tytuł, ale koncept łowcy brzmi smakowicie. Nietypowe umiejscowienie. 

 

2064946790.jpg

 

Ciekawe, czy trzeba będzie zbierać pingwiny :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Czyli będę miał w tym roku do ogrania kolejne 2 częsci :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poje*******y pomysł assassyni niby byli najlepsi nie do schwytania a teraz nagle sie znalazł jeden templariusz i bd wszystkich assassynów zabijał i żaden nie da mu rady hahhaha

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna miejscówka :) zobaczymy co im z tego (mam nadzieję) dobrego wyjdzie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, czyli lepszy asasyn bedzie robiony z mysla o last genie, niedobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Obie miejscówki są fajne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poje*******y pomysł assassyni niby byli najlepsi nie do schwytania a teraz nagle sie znalazł jeden templariusz i bd wszystkich assassynów zabijał i żaden nie da mu rady hahhaha

Kiedyś czytałem zagmatwaną fabułę serii  Assassin's i tam było że większość głównych bohaterów była Assasynami tylko Syn Edwarda Kenway był templariuszem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Obie miejscówki są fajne...

 

Mala podpowiedz: kocham walki na morzu w asasynach

 

Dla mnie ta gra byla zwyklym nudnym tasiemcem do czasu pojawienia sie tego motywu.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia AC jest wbrew pozorom prosta, nie ma żadnych fabularnych mózgotrzepów. Jedyny poważniejszy to okolice początku ACIII. 

 

Mimo tego trzymają poziom i jedynie Liberation pod tym względem był żałosny. Oby w tym przypadku było inaczej. Podejrzewam jednak, że te produkcje będzie łączył brak wątku współczesnego. Albo jedynie jego zarys, bo inaczej się tego nie da zrobić, aby nie było zgrzytów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala podpowiedz: kocham walki na morzu w asasynach

 

Dla mnie ta gra byla zwyklym nudnym tasiemcem do czasu pojawienia sie tego motywu.

Mam podobnie - dopiero Black Flag i piracki klimat, przekonał mnie do tej serii. A samo Rogue zapowiada się na rozwinięcie pomysłów z AC IV :)

Ale z drugiej strony, Unity kusi mnie bardzo czasem i miejscem akcji - nie kojarzę żadnej wiekszej gry (prócz jakiś RTS'ów z cyklu Europa Universalis), umiejscowionej w okresie rewolucji francuskiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna wersja z typowym dla Ubisoftu zakończeniem:

Jaram się muszkietem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby człowiek powinien być zadowolony, że dostaje nie jedną (AC: Unity), a dwie (AC:Rogue) do ogrania, oczywiście pierwsza na PS4, a druga na PS3, jednak czy któraś z produkcji nie zostanie "gorzej" zrobiona od drugiej gry ? Nie oszukujmy się, dzisiaj wypuścić jedną grę bez błędów oraz w bardzo dobrej grywalności wiąże się z ogromem pracy, czasu  i pieniędzy. Tutaj zamiast wszystkie siły skupić się na jednej (Rogue) grze, będą robić 2. Oczywiście będą osobne sztaby programistów, grafików etc. jednak to nie to samo, kiedy wszyscy pracują nad czymś razem. Nie chciałbym, aby powstała kolejna gra niedociągnięta jak AC:3 (fajna, grywalna, długa - ale większość z nas widziała tam niedociągniecia zapewne).

Kolejna kwestia, jedna gra na rok - spoko sprawa, ale teraz robi nam się "serial" - nie mówię, że to złe, zależy od serii danej gry, jednakże obawiam się, że kolejne części mogą zepsuć jakże swietną opinie na dzień dzisiejszy  tej serii. Co wy o tym myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię AC Rogue ale czy wyp...doli mi kolana w drugą stronę? zobaczy się bo AC IV wcale mnie nie powaliło...

tak ogólnie tęskno za tym klimatem który był w AC II. pozdrawiam wszystkich maniaków AC :) request cat in pace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pograłbym, ale już nie mam PS3.

Ale pewnie wyjdzie 2 miesiące po premierze na PS4 z poprawioną grafiką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się zdaje, czy kiedyś AC było zapowiadane jako trylogia?

Osobiście jakoś bardzo nie czekam na kolejnego asasyna, chociaż po fatalnej trójce black flag mnie wciągnął niesamowicie, to chyba jedyna gra, w której jak głupi latałem i zbierałem te wszystkie skarby, piosenki i inne pierdoły, do tego z ogromną przyjemnością posyłając na dno wrogie statki. Frajdę miałem sporą, ale jeśli Ubi dalej nie zrobi nic z fatalnymi walkami (tymi na lądzie), beznadziejnymi elementami skradankowymi i AI przeciwników to jednak za kolejną część podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu mówić, że AC:RO (przyjmijmy ten skrót :D) będzie do bani. Poczekamy to zobaczymy.

Mnie osobiście ciekawi w jaki sposób Shay stanie się tym łowcą Asasynów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu mówić, że AC:RO (przyjmijmy ten skrót :biggrin:) będzie do bani. Poczekamy to zobaczymy.

Mnie osobiście ciekawi w jaki sposób Shay stanie się tym łowcą Asasynów. ;)

za jakieś 3 miesiące się okaże co to takiego będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zajebiście, wkońcu potwierdzili tą część, fajnie że nie będzie multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×