Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodze na forum, a tu od wczoraj nikt nic nie napisal o Destiny !!!!!!!1111

 

 

PS. przypadek?!? ... :D

post-11979-0-25877300-1408350832_thumb.j

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. przypadek?!? ... :biggrin:

post-11979-0-25877300-1408350832_thumb.j

Widać, że Destiny już dawno planowali :biggrin:

 

Wczoraj zamówiłem Limitkę z Euro :), mam nadzieję że dodatki mnie nie rozczarują  :P.

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey , a ja mam techniczne pytanie odnosnie polskich wersji gier i ps4. 

Mianowicie jak mialem diablo 3 pl na ps3 to zmieniajac jezyk systemu konsoli na angielski , w grze wlaczala sie ruska wersja. Ok rozumiem zabezpieczenie, zeby nikt obcy od nas nie kupowal itp itd. 

Pytanko czy tak samo jest na ps4, czy moze bede mogl spokojnie smigac na ang wersji?

 

@down Dziekuje bardzo;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Warframe jest nieco podobne do Destiny, a wielu  z tego co widzę psioczy na tą grę (w moim przekonaniu jest co najmniej bardzo dobra), chciałbym wam pokazać to:

Nowy update który zmieni rozgrywkę dodając do zamkniętych map, nowe gdzie powalczymy latając w przestrzeni kosmicznej.

 

Jak sądzicie, czy Destiny wraz z jakimiś dodatkami, też pokusi się o dodanie czegoś całkiem nowego, co diametralnie zmieni, wzbogaci rozgrywkę, czy zostanie przy nowych lokacjach z innymi wrogami i itemami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna Destiny jest czyms co diametralnie zmienia granie na konsoli, wiec jak jeszcze do tych zmian wprowadza inne zmiany .. to ja nie wiem co to bedzie :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna Destiny jest czyms co diametralnie zmienia granie na konsoli, wiec jak jeszcze do tych zmian wprowadza inne zmiany .. to ja nie wiem co to bedzie :biggrin:

 

Ej no bez przesady, jakie tam znowu diametralnie. Strzelanka z widokiem FPP, elementami RPG i Co-op'em już była. Nie dajmy się, aż tak ponieść emocjom. To co kiedyś zapowiadali o tej grze i co wtedy sobie wyobrażałem o niej nieco się rożni od tego co dostaniemy, niemniej jednak czuć potencjał i klimat.

Chodziło mi bardziej o to czy np. statki, które są obecnie bezużyteczne mogłyby posłużyć do jakiś powietrznych batalii. Moim zdaniem takich dodatków jednak nie uświadczymy w destiny. Chciałbym się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mamy w samej podstawce to jest "only the beginning". Od czegoś trzeba zacząć ;)

Jak Bungie rozwinie skrzydła, to Warframe będzie mu mogło brud z pomiędzy palców wydobywać.

No, ale to zupełnie inne półki, więc też nie ma co tak porównywać. Pewnie jak będziemy grać w Destiny 4 to będziemy się sami z siebie śmiać, jak mogliśmy grać w tego indyka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa twoje zdjecia czy wyszukane z neta? :) Tak w ogole to ladnie polecieli z reklama.

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mieszkam w Juesej :P

A tak poważnie to foty z Twittera, skądże by indziej :P

Jeszcze 3 tygodnie... aaaaaaaaaaaa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kody na zniżkę w euro. Nie pozostało mi nic innego jak ulec zbiorowemu hype'owi i też zmówiłem limitkę. Miałem wziąć metro redux ale walić metro, poczeka na lepsze czasy. 09.09 przybywaj !!:)

 

feat-porownanie-destiny-ps3-ps4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeszcze ktoś nie wiedział, to jest kod, po wpisaniu którego dostajemy zniżkę -30 zł na gry i konsole, za minimum 200 zł, przez co limitka destiny w euro kosztuje nas 289 zł!

0309043000000005

ważny do

30.08.2014 r. do godz. 23:59

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wpisaniu kodu wyskakuje mi komunikat "Ten kupon promocyjny jest przeznaczony dla innych użytkowników - nie daje Tobie prawa do zniżek." 

 

jestem zapisany na newsletter z wszystkimi 3 zgodami formalnymi od bardzo dawna, założyłem 2 konto na żonę i to samo... jakiś pomysł ?

Edytowane przez pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, to dziwne, u mnie zadziałało (konto kilkuletnie, z zaznaczonymi wszelkimi zgodami), kod (oczywiście bez spacji) spisałem z pdf-a http://www.euro.com.pl/si_upload/gfx/2014/03_11_kody/Regulamin_30082014.pdf z tab. 1 pkt 5

Ps. kod wpisywałem dzisiaj, co prawda w tabeli jest podana ważność do 30.07, ale w pkt 4 regulaminu jest wyraźnie napisane, iż Promocja obowiązuje od 25.07.2014 r. od godz. 0:01 do 30.08.2014 r. do godz. 23:59.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wpisałem, bez spacji... w innym przypadku pewnie by mi się pojawił komunikat, że nieprawidłowy kod...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak próbowałem drugi raz wykorzystać ten kod (na tym samym koncie), to również dostałem taki komunikat, ale nie chce mi się wierzyć, że to była jednorazówka. Dobrze, jakby ktoś jeszcze sprawdził "na sucho" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem identyczny kod na maila po wczorajszej rejestracji. Godzinę temu zamówiłem limitkę, wpisałem kod i normalnie zadziałał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby kod zadziałał musi być aktywny na koncie, w zakładce kupony rabatowe:

36782176133358830583.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×