Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam nic w tej zakładce...co mam zrobić, aby ten kod rabatowy mi się pojawił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podpisałeś zgody formalne przed lipcem 2014, to wydaje mi się że kody już przepadły. Możesz założyć nowe konto i na nowym koncie też je dostaniesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, musi mieć status aktywny, ale najważniejsze, że jest poprawny :)

Co do zgód, to ja dopiero je wczoraj włączyłem i w/w kodu (w zakładce "dedykowane kupony") jeszcze nie było, dziś nawet nie sprawdzałem, po prostu z palca wpisałem z pdf-a i zadziałało, pewnie w międzyczasie, tak jak podaje regulamin - do 48h - kod został dodany.

Ps. nota bene, wszystko jest wyjaśnione w regulaminie - I. pkt 5 i 6 http://www.euro.com.pl/si_upload/gfx/2014/03_11_kody/Regulamin_30082014.pdf

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyłem na żonę nowe konto, to otrzymam ten kod ? nie wiem w wiadomości e-mail czy sam się przypisze do konta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli założyłeś nowe konto w tym miesiącu to dostaniesz kody. Nie koniecznie dostaniesz je na maila (na jednym koncie dostałem z pocztą na interii, na drugim koncie z gmailem, maila nie dostałem) natomiast do konta same się przypiszą. 

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam konto w Euro od paru lat - wczoraj w nocy dodałem te haczyki w Twoje dane/Zgody Formalne; emaila nie dostałem - ale z rana sprawdziłem na koncie i kody już były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, procedura wygląda mniej więcej tak, że najpierw trzeba postawić ptaszki, później należy odczekać 1-2 dni i wpisać kod jw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam tak zrobione od ponad miesiąca i nic. Poza tym ten kod 0309043000000005 nie działa. Przypisany jest do konta.

Poza tym bał bym się wycofać preorder dla 30zł, bo możliwe, że wtedy już dla mnie limitki nie starczy :D

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko: limitka ma w sobie season pass na WSZYSTKIE dodatki jakie wyjdą w przyszłości? Czy tylko na te 2 duże DLC? Czy będzie więcej dużych DLC?

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na szybko :biggrin:

 

Tylko 2 dodatki będą wchodziły w skład Expansion Packa z limitki: The Dark Below i House of Wolves.

Edytowane przez Malibu19
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po rabatach, mi przyszły jakies z d***.

 

Niestety mam podobnie przyszły mi jakieś kody ale żaden na Destiny. No nic będę polował u siebie w Media na limitkę bo tam mam kupon rabatowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czekaliście te 48h ? Ja zrobiłem 21.08 dwa konta i mam dodane kody na obydwóch. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam dodane kody, tylko niestety tak jak koledzy wyżej wspomnieli są to już kody dotyczące nowej promocji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wczoraj do Empiku, ponieważ na wersji podstawowej mają w DLC tego Red Sparrow, ale przy limitce i ghost już nie widnieje.

No to piszę do nich, że pewnie przeoczenie mają i czy rzeczywiście go nie ma, bo przecież w normalnym rozumowaniu limitka/kolekcjonerka = podstawka + dodatki.

Ale nie...dostałem odpowiedź, że Red Sparrow tylko w edycji podstawowej...lol...

 

Gdyby nie te punkty payback to w życiu bym tam nie kupował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wersja podstawowa w empiku jest na swój sposób limitowana :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie? Zameirzam zaopatrzyc sie w to cos :biggrin: Jak miec hajpa to juz rasowego haha

 

51_Ky8_Gq_Wob_L.jpg

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe. Nawet bym się zaopatrzył w ten na gorze, ale jakoś nie do końca mnie przekonują te naklejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Brzydkie okropnie, zwykła naklejka na konsolę zrobiona z jakiejś tapety na kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie? Zameirzam zaopatrzyc sie w to cos :biggrin: Jak miec hajpa to juz rasowego haha

 

 

Masz świadomość, że w rzeczywistości nie będzie to tak wyglądać jak na zdjęciu? Ja bym sobie dał spokój, zbędny "gadżet" którym pojarasz się 2 dni, a później nawet nie będziesz na niego zwracał uwagi. (no chyba że zepsuje wygląd Twojej konsoli, to codziennie będziesz się wkur... że niepotrzebnie to kupowałeś) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i macie racje ale jak bedzie lipnie wygladac to zawsze mozna odkleic :) Czytalem troche opini na temat oklein ps4 na amazonie i wiekszosc ludzi chwali.Koszt to raptem 40 zl takze czy az tak duzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zostanie klej i syf. Jak już to dałbym jedynie lśniącą część obudowy do jakiegoś kumatego aerografa, który zrobiłby fajne logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×