Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, w euro w każdej chwili można anulować zamówienie, polecam wziąć na allegro, jest za 209 z darmową przesyłką kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Klientowi przysługuje prawo do rezygnacji z realizacji Zamówienia przed dniem otrzymania wiadomości e-mail"

 

Wydaję mi się, że otrzymałem taką wiadomość, więc to chyba nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli złożyłeś zamówienie w sklepie internetowym euro to możesz zrezygnować nawet jak towar czeka już na ciebie w sklepie, bez żadnych konsekwencji. Po prostu wejdź na stronę i kliknij "anuluj zamówienie" i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? Nigdy tego nie robiłem, a nie chcę mieć żadnych konsekwencji xd

 

I przejdzie to jak mam już coś takiego? : "Twoje zamówienie jest przygotowywane do wydania kurierowi."

Edytowane przez Nisshin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też miałem taką sytuację, wysłałem meil z zapytaniem i taką otrzymałem odpowiedź

 

Szanowny Kliencie,

informuję, że Klient w każdej chwili może zrezygnować z zarezerwowanych produktów.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.
  Pozdrawiam


Joanna Sachajko
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
Sklep Internetowy: www.euro.com.pl
e-mail: sklep.internetowy@euro.com.pl
telefon: 22 57-15-120; 0 801-400-420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Klientowi przysługuje prawo do rezygnacji z realizacji Zamówienia przed dniem otrzymania wiadomości e-mail"

 

Wydaję mi się, że otrzymałem taką wiadomość, więc to chyba nie przejdzie.

 

Jesli nie zaplaciles to czym sie przejmujesz ? Klikasz "anuluj" i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, anulowałem. Teraz druga sprawa..

 

Gdzie zamówić tanio i z tymi bonusikami "Day One"? Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie dostałem żadnego maila od euro napisałem im zapytanie ale nic na razie nie odpisali. Ewidentnie mnie nie lubią :(. Gorsze jest to że właśnie dziś się dowiedziałem o nowej inwestycji więc od pon. pracuje po 12 h n/c .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się powoli zaczyna, już można ściągać grę z US stora:D

 

24e49w5.jpg

Edytowane przez fenixPeEl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że Euro może wydawać gry już jutro , bo znajomy zamówił dzisiaj i była opcja ekspresowej dostawy jutro za 5 zł. Jeśli jutro by nie mógł jej odebrać , jaki był by sens tej dodatkowej opłaty?? 

Serwery i tak pewnie już działają  więc.. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym może być ciężko, też kiedyś miałem taką sytuację na premierę hitman absolution. Wziąłem zamówienie z odbiorem osobistym, dostałem info że płyta jest już w sklepie i można odebrać, nawet zadzwoniłem na infolinię zapytać czy na pewno mają i sprzedają (było dzień przed premierą) Jak się pofatygowałem to koleś jak wstukiwał w kompa moje zamówienie to mu wyskoczyło że nie może jeszcze sprzedawać i ostatecznie wyszedłem z niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym może być ciężko, też kiedyś miałem taką sytuację na premierę hitman absolution. Wziąłem zamówienie z odbiorem osobistym, dostałem info że płyta jest już w sklepie i można odebrać, nawet zadzwoniłem na infolinię zapytać czy na pewno mają i sprzedają (było dzień przed premierą) Jak się pofatygowałem to koleś jak wstukiwał w kompa moje zamówienie to mu wyskoczyło że nie może jeszcze sprzedawać i ostatecznie wyszedłem z niczym.

No to ale jeśli ktoś zapłaci te 5 zł więcej to co? Zwrócą mu bo nie mógł odebrać? Czy i tak skasują, no bo przecież gra już leżała w sklepie?? 

Przekonamy się jutro jak pierwsi szczęśliwcy zdadzą relacje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że Euro może wydawać gry już jutro , bo znajomy zamówił dzisiaj i była opcja ekspresowej dostawy jutro za 5 zł. Jeśli jutro by nie mógł jej odebrać , jaki był by sens tej dodatkowej opłaty?? 

Serwery i tak pewnie już działają  więc.. :biggrin:

 

Serwery ruszaja w dniu premiery , jedyne co bedziesz mogl zrobic to ..... stworzyc postac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bff1a593272e82d45f1b4c1426eef961.jpg

U mnie już się zaczęło... :-)

bff1a593272e82d45f1b4c1426eef961.jpg

U mnie już się zaczęło... :-)

Update. Destiny już kusi z menu konsoli..

53dce87ccbe5f4c3211c0e88a631e7ab.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery ruszaja w dniu premiery , jedyne co bedziesz mogl zrobic to ..... stworzyc postac

Srututu , jeszcze się nie spotkałem z sytuacją w której serwery nie działały minimum tydzień przed właściwą premierą gry.

Fifkę też oficjalnie włączaj w dniu premiery a jak dorwiesz grę wcześniej to się okazuje że nawet online pass (jak jeszcze były) już jest na PSN ukryty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srututu , jeszcze się nie spotkałem z sytuacją w której serwery nie działały minimum tydzień przed właściwą premierą gry.

Fifkę też oficjalnie włączaj w dniu premiery a jak dorwiesz grę wcześniej to się okazuje że nawet online pass (jak jeszcze były) już jest na PSN ukryty.

 

Co ja tam wiem pewnie masz racje , przyjamnej rozgrywki zycze....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w Ełro zamówiłem limitke i żadnych maili od dnia 15.08, czyli wtedy kiedy zamówiłem nic nie przyłszło. Zadnej wiadomośc.. Co mi tam i tak czekać pewnie będę musiał :D

 

@polo508 - Fifa (EA) to nie to samo co BUNGIE, więc weź sobie porządną poprawkę na to :) A jeżeli servery faktycznie będą działać to uderzę się w pierś i cofnę te słowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w Ełro zamówiłem limitke i żadnych maili od dnia 15.08, czyli wtedy kiedy zamówiłem nic nie przyłszło. Zadnej wiadomośc.. Co mi tam i tak czekać pewnie będę musiał :biggrin:

 

@polo508 - Fifa (EA) to nie to samo co BUNGIE, więc weź sobie porządną poprawkę na to :) A jeżeli servery faktycznie będą działać to uderzę się w pierś i cofnę te słowa :)

Ja zwyczajnie w takie rozwiązanie nie wierzę , za duże ryzyko przy tak dużym obciążeniu jakie serwer musi przyjąć w pierwszym dniu ,żeby bawili się w takie dopinanie wszystkiego na ostatnią chwilę. Bo jeśli coś nie zagra to będą mieć dopiero problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na stronie euro mam tak: "Skompetowaliśmy Twoje zamówienie/rezerwację i wkrótce zrealizujemy wysyłkę z magazynu"

Zamawiałem Limitkę do domu bezpośrednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już się zaczęło... :-)

Update. Destiny już kusi z menu konsoli..

 

Kurcze mam dodane pieniążki w portfelu na zakup i zamówiony preorder a nic mi nie pobiera (sprawdzałem dziś na stronce konta ilość sumy pieniędzy i stan jest taki sam a konsola jest na czuwaniu). Mam od 2 dni dopiero PS4 więc jeszcze nie ogarniam menu.

Edytowane przez diuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam dodane pieniążki w portfelu na zakup i zamówiony preorder a nic mi nie pobiera (sprawdzałem dziś na stronce konta ilość sumy pieniędzy i stan jest taki sam a konsola jest na czuwaniu). Mam od 2 dni dopiero PS4 więc jeszcze nie ogarniam menu.

Zaloguj się z poziomu pc albo aplikacji mobilnej i zobacz czy możesz wybrać opcję Pobierz na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mamy w samej podstawce to jest "only the beginning". Od czegoś trzeba zacząć ;)

Jak Bungie rozwinie skrzydła, to Warframe będzie mu mogło brud z pomiędzy palców wydobywać.

No, ale to zupełnie inne półki, więc też nie ma co tak porównywać. Pewnie jak będziemy grać w Destiny 4 to będziemy się sami z siebie śmiać, jak mogliśmy grać w tego indyka :P

Tutaj to przesadziłes piszac o warframe... Destiny nie dorównuje do piet tej grze. Nie widziałem jeszcze tak rozbudowanej gry jaka jest warframe i non stop jest cos nowego dodawane. Warframe jest lepsza gra i dodatkowo zjada te destiny tym ze jest Darmowa!!. Gram w warframe ponad 300 h i szczerze znam tylko podstawy. Myslałem ze wiele wiem ale ta gra jest tak skomplikowana ze hej...Wiem ze jestes fanboyem Destiny ale pisac takie głupoty o wareframe grajac od niedawna jest nietaktowne. Bez obrazy... Tez zagram W destiny. Grałem tez w bete i szczecze mowiac nie podjarała mnie tak bardzo. Wydawała sie monotonna i pewnie taka bedzie. Tyko ze grind w wareframe jest bardziej czasochłonne i wydropic jakis element zeby moc wydobyc jakis przedmiot czasem graniczy z cudem. przykład hełm do Rhino prime Vanguard... maja go tylko weterani i kosztuje on 600 platyn ok 400-500 zł czyli wiecej niz to całe destiny z dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam dodane pieniążki w portfelu na zakup i zamówiony preorder a nic mi nie pobiera (sprawdzałem dziś na stronce konta ilość sumy pieniędzy i stan jest taki sam a konsola jest na czuwaniu). Mam od 2 dni dopiero PS4 więc jeszcze nie ogarniam menu.

A masz wykupione Playstation Plus? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×