Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Metro nie dało rady bo pojawiał się ten komunikat o ograniczeniach ale TLOU już tak i na moim łączu ( słabym ) to grafika wyglądała jak na PS2 prawie lagi po byku w sterowaniu i sypała się kompresja jak w MP4 kwardaty wszędzie

AjaS a jaką masz prędkość łącza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w Metro może grać tylko 1 osoba prawdopodobnie. Gospodarz przekazał ci pada??

to nie to bo przecież może tylko udostępniać ekran bez kontroli - wszystko udostępnił i nie dało rady - potwierdzam w Metro może grać tylko jeden ludz ale w TLOU też i wyszerował bez problemów - dobrze by było aby ktoś oficjalnie o to " ograniczenia " zapytał Sony !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z udostępnieniem zawartości swoim znajomym?? Ja próbowałem z 2 osobami już i nie da rady ale w drugą stronę wszystko działało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć tę aplikację?

 

To nie jest aplikacja. To nowa funkcja konsoli, którą można użyć naciskając "Share" na padzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć tę aplikację?

tworzysz imprezę z kimś i masz obok opcję udostępniania w imprezie tyle tylko że możesz udsotępnić tylko ekran z gry

Ma ktoś problem z udostępnieniem zawartości swoim znajomym?? Ja próbowałem z 2 osobami już i nie da rady ale w drugą stronę wszystko działało...

ale co nie da rady - dokładniej ??? jaki jest komunikat ??? jaki masz NAT cy rozmawiać z innymi możesz przez imprezę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tworzysz imprezę z kimś i masz obok opcję udostępniania w imprezie tyle tylko że możesz udsotępnić tylko ekran z gry

ale co nie da rady - dokładniej ??? jaki jest komunikat ??? jaki masz NAT cy rozmawiać z innymi możesz przez imprezę ??

Probowalem ze znajomym w DriveClub sie pobawic i caly czas mi i tak samo jemu wyskakuje komunikat o slabym polaczeniu internetowym :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tworzysz imprezę z kimś i masz obok opcję udostępniania w imprezie tyle tylko że możesz udsotępnić tylko ekran z gry

ale co nie da rady - dokładniej ??? jaki jest komunikat ??? jaki masz NAT cy rozmawiać z innymi możesz przez imprezę ??

U mnie że gość nie może dołączyć. 

U znajomego "nie można dołączyć ze względu na niewystarczającą szybkość internetu"  

Internet 100Mb , NAT Typ 2  , gadać normalnie możemy.  Ale nie możemy się połączyć u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki ma upload? Może ma 100/1 ;)

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki ma upload? Może ma 100/1 ;)

Ja mam 100/20 

Raczej niemożliwy jest problem po stronie łącza bo na twitchu transmisje wrzucam w najlepszej jakości (720p) i nie ma nawet momentu w którym by coś miało przyciąć więc z tym też nie powinno być problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaka minimalna prędkość internetu da radę z Share Play?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mogę spróbować, choć wątpię, że się uda.

 

Zapraszaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge udostepnic metro redux do testow jak ktos chce , mnie osobiscie to nie interesuje za bardzo ;)
jezeli bedzie oczywiscie dzialać internet mam 20mb/s , warto sprawdzić



Wie ktos czy trzeba byc znajomym przez 30 dni ?

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tej samej osobie udostępniam TLOU i śmiga aż miło, a Metro już kicha, nawet oglądać nie może, wywala info, że ograniczenia bla bla bla.....  jak ktoś znajdzie chwilkę i udostępni to chętnie na kilka minut zagram w DC    tomi915  

Edytowane przez Tomi915
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam mogło nie działać, bo ja mam słaby internet (choć wtedy wyskoczyła by informacja o tym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przetestuje Lords of The fallen jak ktoś ma możliwość udostepnić :) ja osobiście moge zaoferowac NBA2k15,EA UFC,Destiny,DriveClub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie trzeba mieć łączne na to udostępnianie ? Ja mam 30 MB Downloadu a Upload 2 MB.Chciałem kumplowi pokazać grę,to wyskakiwał komunikat związany z tym interenetem WTF ?!

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą z GORO też kłopoty, łącza 40 i 120, nie mogłem od niego DC bo info, że "łącze za wolne", ale TLOU śmigało, połączenie głosowe tez słabo, raz było i rwało, a raz wcale i miałem info, że on ma kłopoty z.....NATem.  Usługa udostępniania sama w sobie super jak będzie dopracowana, bo z braku demek - fajnie zagrać u kogoś i sprawdzić itp. Do teraz testy z 5 osobami - 7 różnych gier. Nadal szukam DC żebym mógł z 10min zagrać, pzdr :)

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze nie w temacie ale do ludzi ktorzy borykaja sie z problemem łącza.

Pamietajmy nie chodzi li tylko o predkosci na umowie a o rzeczywiste a jeszcze bardziej o stabilnosc. Czyli komus kto ma X uploadu ale przez caly czas jest jest on dajmy na to powyzej 70% wartosci nominalnej bedzie cos dzialac lepiej nizli komus kto ma X ale ma co chwile spadki do jakis marnych wartosci bo to czesto uznawane jest za niewystarczajaca predkosc.

 

Tutaj jest to polaczenie jesli sie nie myle P2P - wiec wazne jest to jak szybko mozna komunikowac sie miedzy danymi uzytkownikami.

 

Wartosci teoretyczne dawno juz schowalem gleboko w kieszenie przy testach onlive siedzac w Szwecji na 10Mbit gralem bez problemu w polsce na 25DL/5UP wywalalo mnie co pare minut (mimo iz gralem na kablu!) odleglosc od serwerow byla porownywalna.

 

Dlatego do testow tej uslugi najlepiej znalezc kogos maksymalnie blisko siebie - to nic nie gwarantuje ale jednak moze byc tak ze bedzie ciut lepiej.

 

over and out

(do czasu az sam zaczne testowac te usluge - w dalekiej przyszlosci)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×