Skocz do zawartości
pack

CounterSpy

Rekomendowane odpowiedzi

 

CounterSpy to szpiegowska platformówka z silnymi elementami skradankowymi.

Akcja gry toczy się w czasach Zimnej wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę grałem.

Jest wciągająca rozgrywka, ale niestety ukończenie gry zajmuje 2 godziny (easy, medium i hard razem 5-6 godzin).

Do pozbywania się patroli służy głównie broń palna. Tej jest całkiem sporo i występuje różnorodność

– są karabiny maszynowe, strzelby, pistolety (z tłumikiem lub bez), pistolety maszynowe.

Cięższa broń przydaje się do zestrzelenia kamer – wykrycie przez nie zwiększa poziom alarmu.

Strzał z broni z tłumikiem również zlikwidowałby kamerę, ale warto oszczędzać amunicję.

Znajdźki i losowo generowane poziomy.

Jest to bardzo satysfakcjonujące.

Grafika - Zrealizowano ją w nieco komiksowym stylu. Postaci są ładnie animowane.

 

Naprawdę polecam! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że taka krótka, bo gra prezentuje się bardzo ciekawie i zachęcająco jak na tytuł Indie. Mam przeczucie, że za jakiś czas wyląduje w PS+.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pobrać za free PS+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem, nie mogę zmieniać broni w grze, przed misją gdy wybiera się broń ( tzn. ustawia na jakiej strzałce co ma  być ) wszystko ustawiam , strzałki niby są ale obrazków broni obok strzałek nie ma. W czasie gry też mogę wybrać tylko podstawową broń. Na koncie dziewczyny wszystko śmiga normalnie. Usunąłem raz grę ( savy zostały ) i zainstalowałem od nowa ale nic nie pomogło. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×