Skocz do zawartości
Fuviks

NBA LIVE 15

Rekomendowane odpowiedzi

4zwx78.jpgHit czy kit?


A na okładce nie kto inny jak sam Damian Lillard


Oby w tym roku nie dali d**y. Chciałbym dobra konkurencje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udział Lillarda w reklamie Maddena był podejrzany, więc jego obecność na okładce wcale mnie nie dziwi.Lepszy on niż Kyrie. Prawda jest taka, że 2k w tym roku robi taką samą wersję na pc'ty co konsole, więc koszykówka w tym roku od ea może nie wypalić, nawet jak nie będzie takim gównem jak poprzednia odsłona.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udział Lillarda w reklamie Maddena był podejrzany, więc jego obecność na okładce wcale mnie nie dziwi.Lepszy on niż Kyrie. Prawda jest taka, że 2k w tym roku robi taką samą wersję na pc'ty co konsole, więc koszykówka w tym roku od ea może nie wypalić, nawet jak nie będzie takim gównem jak poprzednia odsłona.

Może w końcu pokażą GamePlay, póki co muszą się go mocno wstydzić :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu pokażą GamePlay, póki co muszą się go mocno wstydzić :biggrin:

Póki co nie mam konsoli, więc zadowolę się konkurencją na PC. Ale jeżeli chodzi o gameplay gry, to powinien być pokazany już w okresie gamescomu, albo chociaż jakieś informacje. Bo przecież muszą jakieś demo wydać z czasem, a o grze do tej pory nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno, pograłem moze z 20 minut.

Ja mam całkiem odmienne zdanie. Grafika chyba najleosza jaką widziałem na PS4. Gra się też mega fajnie. Tyke, ze ze mnie zaden znawca NBA:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całkiem odmienne zdanie. Grafika chyba najleosza jaką widziałem na PS4. Gra się też mega fajnie. Tyke, ze ze mnie zaden znawca NBA:p

A grales w 2k14? Ten NBA live od NBA live 14 niewiele sie rozni, a byl to gniot totalny. Grafa dla mnie tez bez szału, dziwne ze twierdzisz ze to najlepsza na ps4... aaa sorry napisales "chyba" i "jaką widzialem" ;)

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz moj psn id wiec możesz sprawdzić, ze na ps4 widziałem wszystkie gry warte obejrzenia :p

NBA 2K jest raczej dla maniaków, a Live jest dla takich jak ja którzy chcą pograć bez ciśnień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda w takim razie, że 2K15 nie ma dema:) na jeden meczyk raz na jakiś czas, demo Live styknie:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×