Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Super, ja tego nie zrobiłem bo nie wiem jaką konsolę wybiorę w następnej generacji a podobno te urządzenia mają sięgać cenowo nawet 5k PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, skąd taka informacja? Wątpię zeby tak było. Przeskoczenie progu $699 wydaje się strzałem w stopę wiec raczej obstawiam $499 a $599 za jakieś wypasione wersje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były ceny w szweckich sklepach i głośno było o tym w necie. Oczywiście to tylko domysły i wróżenie z kart czy takie ceny będą na prawdę. Podobno te konsole mają być mocne i zaawansowane technologicznie więc myślę, że te 3500 do 4tys mogą kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No będą tak zaawansowane techniczne, ze w przyszłym roku (kiedy wyjdą prawdopodobnie) to analogiczny sprzęt PC będzie średnia polka. Oczywiście tez nie wiem na pewno, ale nie spodziewałbym się ceny wyższej niż te co napisałem. 599 było cena startowa PS3 i prawie ich pogrążyło, wiec jak myśle ze będą celowali w okolice 499.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy za roczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Ale mam nadzieje ze się mylisz ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupujesz golda na np. 2lata, łączysz ultimatem za 8zl i zyskujesz chyba 10 miesięcy. Gold kupujesz gdzieś za tanioche i wsio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Kolos28 napisał:

Tak, kupujesz golda na np. 2lata, łączysz ultimatem za 8zl i zyskujesz chyba 10 miesięcy. Gold kupujesz gdzieś za tanioche i wsio.

A jak już to raz zrobilem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie bo nie masz nawet dostępu do promocji Ultimate Pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Frost Prime napisał:

A jak już to raz zrobilem?

To nic z tego poki aktualne abo Tobie nie wygasna, a i wtedy na dwoje babka wrozyla. 
 

Ci ktorzym sie skonczyl abo pod koniec sierpnia mimo aktywnej promki na XGP U widzieli ja i cene promocyjna tylko jak byli nie zalogowani (mowie o www) po zalogowaniu cena normalna promocji brak. 

Ale tutaj tez byla loteria czesc miala opcje mimo iz juz korzystala z promocji czesc nie. 

 

No chyba ze bedzie promocja na Ultimate dla wszystkich a nie tylko dla tych co nie maja aktywnego. 

Wtedy powinno pojsc bez problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to jest logiczne, jak nie jesteś zalogowany to ci MS wyświetli promocje, bo skąd ma wiedzieć ze już skorzystałeś. A jak już się zalogujesz to wie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

No ale to jest logiczne, jak nie jesteś zalogowany to ci MS wyświetli promocje, bo skąd ma wiedzieć ze już skorzystałeś. A jak już się zalogujesz to wie.

 

Nie o to mi chodzilo. 

 

Promocja jest dla osob nie majacych obecnie uslugi tak? 

 

Usluga skonczyla mi sie 30 sierpnia. Wbijam na konto MS patrze wygasla. 

Wbijam 31 sierpnia na stronke zeby kupic za grosze - bach nie mam promocji nie mam uslugi nie moge kupic jej w promocyjnej cenie. 

 

Bycie niezalogowanym mialo li tylko na celu sprawdzenie ze dalej jest promocyjna cena nic wiecej. 

 

I tu jest pies pogrzebany. 

Jak donosza uzytkownicy niektorzy nie mieli problemu i mogli kupic w promocyjnej cenie inni problem mieli. 

 

Byc moze zalezy to ile razy ktos juz cebulil za grosze. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując kartę prepaid na Nową Zelandie i robiąc tam zakup przykładowo PES2020, to wystarczy, że będę miał ustawiony region na NZ i pogram wcześniej?

I drugie pytanie: Czy kupując przykładowo we francuskim, albo UK store PES 2020, to wystarczy, że przełączę na region NZ i będę mógł pograć wcześniej?

Zastanawia mnie to, bo ostatnio wystarczyło, żebym zmienił region i mogłem pograć w Gears 5 dużo wcześniej. OCzwyiście pobrany dzięi Xboxgameppass Ultimate.

\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak założę na mojej konsoli nowe konto np dla mojej narzeczonej z jej profilem, to będę mógł skorzystać z promki ultimate game pass za 8 zl/2mies? Bo na moim koncie już tego nie widzę, za dużo cebuli już chyba miałem. 

 

Pytam bo całkowicie się nie orientuje czy da się to w ten sposób odejść czy lipa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mpluto napisał:

Czy jak założę na mojej konsoli nowe konto np dla mojej narzeczonej z jej profilem, to będę mógł skorzystać z promki ultimate game pass za 8 zl/2mies? Bo na moim koncie już tego nie widzę, za dużo cebuli już chyba miałem. 

 

Pytam bo całkowicie się nie orientuje czy da się to w ten sposób odejść czy lipa. 

Dla nowych kont co tego nie miały powinno być git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mpluto napisał:

Czy jak założę na mojej konsoli nowe konto np dla mojej narzeczonej z jej profilem, to będę mógł skorzystać z promki ultimate game pass za 8 zl/2mies? Bo na moim koncie już tego nie widzę, za dużo cebuli już chyba miałem. 

 

Pytam bo całkowicie się nie orientuje czy da się to w ten sposób odejść czy lipa. 

Tak będzie działać game pass na każdym koncie które jest na konsoli.Ja tak właśnie robie-mam 3 konta założone i kupuje game passa w promce na różnych kontach.Na polskim profilu nie miałem promocji 8zł za 2 miechy a na angielskim się pokazała.

Edytowane przez MrArt-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wytłumaczcie mi jak krowie na rowie w jaki sposób mam zrobić ustawienia Dolby Atmos, tak aby amplituner i słuchawki (turtle beach 800x) odtwarzały głos jednocześnie. Kiedyś gdy włączałem słuchawki, nie musiałem niczego przestawiać w ustawieniach. Teraz musze wejść do opcji i poprzestawiać kilka pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Właśnie sprzedałem XOX.

Zrobiem reset ustawień z zaznaczeniem opcji by usunął wszystko. Karta bankomatowa usunięta z konta. Na wszelki wypadek zmieniłem hasło.

 

Powinienem coś zrobić jeszcze?

Na moim koncie MS widnieje Xbox w zakładce "Urządzenia" powinienem go usunąć?2ca291fb2218273017c794d56608c3ec.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Kolos28 napisał:

Panowie,

Właśnie sprzedałem XOX.

Zrobiem reset ustawień z zaznaczeniem opcji by usunął wszystko. Karta bankomatowa usunięta z konta. Na wszelki wypadek zmieniłem hasło.

 

Powinienem coś zrobić jeszcze?

Na moim koncie MS widnieje Xbox w zakładce "Urządzenia" powinienem go usunąć?

Jak sprzedałeś to po co zostawiać?

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, tak właśnie zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem wątku, wiec tu zapytam: czy ta kolekcja halo masterchief na konsole posiada polski język? Chociażby kinowy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mpluto napisał:

Nie znalazłem wątku, wiec tu zapytam: czy ta kolekcja halo masterchief na konsole posiada polski język? Chociażby kinowy? 

Z tego co pamiętam, to tylko 4 posiada napisy jak i dubbing. 1,2,3 nie mają nawet napisów PL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem tyle, żeby odpalić i wszedłem w menu i wszystko jest po polsku. Żadnej części nie odpalałem, ale chyba hak jest menu, to powinno być wszystko?

Odpaliłem halo 1 i angielski język 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×