Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Bundli z FH2 już raczej nie znajdziesz, ale możesz zobaczyć jeszcze Xbox One 500 GB + Halo Master Chief Collection + Forza Motorsport 5 za 1499zł. Bardzo fajny zestaw.

Tak, nad nim się właśnie zastanawiam. Tyle, że ja nie przepadam za strzelankami, a samochodówki to dla mnie Burnout i tylko ewentualnie takie klimaty, stąd zainteresowanie bardziej arcadowym FH.

Chociaż jak czytam opinie, to może właśnie Halo zmieni moje podejście?

Chciałem też zestaw z kinectem ze względu na rodzinne potyczki, ale widzę, że to może być zakup kończący się kolejnym klamotem pod tv zbierającym kurz, bo chyba MS już odpuścił temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem żadnych problemów z wbiciem kodu, ale mam inny problem z uwagi, że nigdy nie miałem X360. Nie mogę dodawać nawet przez www gier z golda na X360, żeby dodawać musiałbym u kogoś z X360 założyć swoje konto i dodać jedną grę.

Zakładać konta chyba nie musisz. Raczej musisz się na x360 zalogować;-)

Wysłane z Sony Xperia Z3 tablet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft jakiś czas temu ogłosił partnerstwo z Oculus Rift, chodzą plotki że ostateczna wersja detaliczna VR będzie jednak współpracować bezpośrednio z Xbox One (bez streamowania do PC).

Wszystko za sprawą Windows 10 który będzie podbudową nowego systemu dashboard w konsoli. Dodatkowo, do każdego zestawu Oculus będzie również dodawany kontroler z Xbox One. Pięknie się zapowiada ten 2016 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak X1 pociágnie Oculusa to chyba w QVGA :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo będzie Oculus One...

 

Eye ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chcę iść i kupić. Które zestawy polecacie i gdzie?

A może bardziej opłaca się kupić golasa?

Pomóżcież :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sie oplaca z codem masz 1tb bajerancka obudowe plus pada oraz coda. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Dla Master Chief Collection warto kupić tą konsolę. Są dwa zestawy, albo tylko z tą grą, albo jeszcze z Forza 5.

 

W MCC dostajesz 5 gier z czego są one tak zremasterowane, że dzisiaj jak grałem w Halo 4 uznałem z całą pewnością, że jest to graficzny miażdżyciel światów. Nikt mu nie dorównuje w tej generacji. Najbliżej był może Killzone, ale i one wymięka przy niektórych miejscówkach. Już nie wspominam nawet jak gra ocieka miodnym gameplayem bo to chyba wszyscy wiedzą.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, tylko ze mną jest taki problem, że nie przemawiają do mnie strzelanki.

CoD na bank odpada, zresztą wygląd konsoli z tej wersji to rzecz gustu, mi się nie podoba.

Jaram się na FH2, ale bundli z tą grą już nie ma.

 

Co do Halo, to z kolei słyszałem opinie, że nawet nie przepadając za strzelankami można się wciągnąć, to prawda?

Chociaż w sumie cena tego zestawu jest atrakcyjniejsza chyba od golasa jeśli się zsumuje wartość gry?

 

No i jeszcze takie głupie pytanko: często widzę na necie oznaczenia przy konsolach np. 6RZ-00069 co one oznaczają i czy zwracać na to w ogóle uwagę?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał zestaw który podałem wcześnie czyli MCC + Forza 5 za 1499zł.

Ewentualnie zestaw z Wiedzminem 3 ale tylko w przypadku gdy wcześniej w niego nie grałeś.

 

Chyba że kupisz sobie golasa, na allegro można tanio dorwać ale w sklepach będzie cieżko, ja szukałem w Media Expert, Media Markt, Euro RTV, owszem były ale za 1499zł :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał zestaw który podałem wcześnie czyli MCC + Forza 5 za 1499zł.

Ewentualnie zestaw z Wiedzminem 3 ale tylko w przypadku gdy wcześniej w niego nie grałeś.

 

Chyba że kupisz sobie golasa, na allegro można tanio dorwać ale w sklepach będzie cieżko, ja szukałem w Media Expert, Media Markt, Euro RTV, owszem były ale za 1499zł :down:

Ta wiem, też szukałem. Dzisiaj wycieczka po sklepach, od kilku dni szukam w necie.

Ogólnie zestawy słabe, oprócz podanego przez Killa, ale tu mam wątpliwości czy mnie gra wciągnie.

Wiedźmina mam na ps4, więc odpada, gdyby jeszcze opchnąć się dało...

Forza5 to gra do wyrwania za 90 zł... itd...

Wiem, ze marudzę jak stara baba, ale dla mnie jest to wydatek i tak nie mały, więc chcę dobrego wyboru dokonać

 

Tu jest golas za przyzwoitą cenę, ale sklepu nie znam http://proline.pl/?p=6RZ-00069&&cno=1

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak polecał zestaw z MCC. Są obecnie na ceneo za 1349, a za 150 zł można dokupić Forzę 5 GOTY, albo nawet Horizon 2.

 

@up w ProLine kupowałem niedawno adapter do słuchawek. Jasne, wartość dużo niższa, ale nie było z nimi problemu.

Edytowane przez Pan J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić zestaw z Halo niż z CODem.

COD w tej wersji to jakaś kpina i tyle.

Lubię serie COD ale AW nawet singla nie miałem ochoty przejść do końca bo mi nerwy puściły i sprzedałem za 100zł (wersja na PS4).

Wersja z Halo daje naprawdę dużo zabawy a za cenę 1349 PLN czego chcieć więcej ;-)

Ja czekam za padem Elite i tyle bo przy tym torchę boli palec od strzelania hehe trochę głęboko trzeba go wciskać ale po za tym minusem reszta jest oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Dla Master Chief Collection warto kupić tą konsolę. Są dwa zestawy, albo tylko z tą grą, albo jeszcze z Forza 5.

 

W MCC dostajesz 5 gier z czego są one tak zremasterowane, że dzisiaj jak grałem w Halo 4 uznałem z całą pewnością, że jest to graficzny miażdżyciel światów. Nikt mu nie dorównuje w tej generacji. Najbliżej był może Killzone, ale i one wymięka przy niektórych miejscówkach. Już nie wspominam nawet jak gra ocieka miodnym gameplayem bo to chyba wszyscy wiedzą.

Chyba gralismy w dwie inne gry...

 

A co powiesz na bundle z aszaszynami?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu czekać na 1TB. Można do konsoli dokupić dysk zewnętrzny, a nowy pad to ok. 240zł. Konsola 1TB kosztuje 1799zł i wątpię, żeby ta cena miała mocno spaść jak już trafi do innych sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę czekać, bo gotówki nie utrzymam, a poza tym urlop pod koniec lipca i xone już musi być :D

 

A na temat tych oznaczeń, co pytałem wyżej ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu jest golas za przyzwoitą cenę, ale sklepu nie znam http://proline.pl/?p=6RZ-00069&&cno=1

 

Kupowałem kiedyś w tym sklepie podzespoły komputerowe i nie było żadnego problemu.

Jednak nie ma to jak wziąć sobie z półeczki w sklepie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z CODem jest kompletnie bez sensu. Stary pad, gra do wyrwania za jakieś 100zł i moim zdaniem brzydkie malowanie, do tego cena ok. 2000zł.


Nie mogę czekać, bo gotówki nie utrzymam, a poza tym urlop pod koniec lipca i xone już musi być :biggrin:

 

A na temat tych oznaczeń, co pytałem wyżej ktoś coś?

Z Xboxami nie było do tej pory problemów (chyba tylko niektóre z edycji Day One miały wadliwy napęd), także nie ma się co przejmować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę czekać, bo gotówki nie utrzymam, a poza tym urlop pod koniec lipca i xone już musi być :biggrin:

 

A na temat tych oznaczeń, co pytałem wyżej ktoś coś?

Numer serii  xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu czekać na 1TB. Można do konsoli dokupić dysk zewnętrzny, a nowy pad to ok. 240zł. Konsola 1TB kosztuje 1799zł i wątpię, żeby ta cena miała mocno spaść jak już trafi do innych sklepów.

Wszystko można dokupić, tylko po co? Lepiej poczekać i brać nowy, już skompletowany zestaw, niż robić jakiegoś składaka ;)

  

Nie mogę czekać, bo gotówki nie utrzymam, a poza tym urlop pod koniec lipca i xone już musi być :biggrin:

 

A na temat tych oznaczeń, co pytałem wyżej ktoś coś?

To wpłać do banku na lokatę ;) a te literki/cyferki, to oznaczenie modelu/bundla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można dokupić, tylko po co? Lepiej poczekać i brać nowy, już skompletowany zestaw, niż robić jakiegoś składaka ;)

  

To wpłać do banku na lokatę ;) a te literki/cyferki, to oznaczenie modelu/bundla...

 

A nie lepiej mieć teraz i taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem kiedyś w tym sklepie podzespoły komputerowe i nie było żadnego problemu.

Jednak nie ma to jak wziąć sobie z półeczki w sklepie :P

Też jestem zwolennikiem kupowania z półeczki. Pod pachę i do domu :)

Ale zestaw z MCC za 1349 znalazłem tylko w morele.net chyba, ze ktoś ma jeszcze inne namiary?

 

Co do oznaczeń domyśliłem się, że to nr seryjny, ale czy czymś te konsole się różnią, albo ma to wpływ na gwarancję?

 

@Willi: aszaszyn leży na ps4 od dnia zakupu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×