Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Gyrosy 4 w 4K@30 lub FHD@60:
 
https://gearsofwar.com/en-us/games/gears-of-war-4/xbox-one-x-enhanced
 
I wlasnie tak IMO powinno wygladac wsparcie dla XBX/Pro, a nie jakies zabawy w downsampling.


To i downsampling i jest pięknie. 1080p@60fps z wygładzaniem wystarczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, CePeeN napisał:

 


To i downsampling i jest pięknie. 1080p@60fps z wygładzaniem wystarczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

W Wersji FHD też będzie lifting, lepsze teksturki, więcej efektów i 60fps-ów :) 

 

I to jest dobry kierunek, bo ulepszają wersję FHD (dodają efekty itp.) przy 60 fps-ach, to jeszcze masz wybór.... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
W Wersji FHD też będzie lifting, lepsze teksturki, więcej efektów i 60fps-ów  
 
I to jest dobry kierunek, bo ulepszają wersję FHD (dodają efekty itp.) przy 60 fps-ach, to jeszcze masz wybór.... 

Tak, gearsy dostaną sporo ulepszeń, ale to było w filmie powiedziane. I tak, to bardzo dobry kierunek, oby częsty nie tylko u devow "first party" od MS.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, gracz_ napisał:

 

Gry będą działać też z płyt, nie jesteśmy skazani na cyfrówki. Bardzo liczę, że pojawią się jakieś fatal frame'y, silent hille i inne klasyki złotej ery horrorów

Spoko, tylko KOTORA na płycie ciężko dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pablos_PRO napisał:

Takie w pełni dopieszczone gry to pewnie na palcach obu rąk. 

 

Nie nastawiam się na dziesiątki pozycji

 

Niestety też się tego obawiam, bo powiedźmy szczerze kto jak kto ale M$ i jego flagowiec MUSI pokazać kierunek objęty przez M$.... a reszta może lachę na to położyć :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też miałem np sobie Wieśka kupić drugi raz ale odpuściłem.

 

Łatka na pro szału nie robi. do tego ma jakieś błędy. Łatka na XOX też nie wejdzie na premierę.

 

Dlatego ja na razie absolutnie nic nie planuje. ogram kilka pozycji, które już mam  i będę się przyglądał co tam testy Digital Foundry wykażą.

 

Jak gierka będzie ładnie podbita to będzie okazja by kupić na black friday czy na światecznych promocjach

 

Kilka gier ma też spore dema GOW4, Hitman, Dishonored2. Będzie w co grać przez pierwsze tygodnie a potem coś się dokupi

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, pablos_PRO napisał:

Łatka na pro szału nie robi. do tego ma jakieś błędy. Łatka na XOX też nie wejdzie na premierę.

 

Dlatego ja na razie absolutnie nic nie planuje. ogram kilka pozycji, które już mam  i będę się przyglądał co tam testy Digital Foundry wykażą.

 

Ja na chwilę obecną mam już w bibliotece kilka/kilkanaście tytułów które będą "ENCHANCED" :24_stuck_out_tongue:

Choćby GoW4, Dishonored 2, AC Origins, Cuphead, Dead Rising 4, DOOM, Elite: Dangerous, Fortnite, Middle-earth: Shadow of War, Super Lucky's Tale + cebulka z EAA (Titanfall 2 czy BF1)... więc sporo tego, będzie na czym testować :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam póki co totalnie ignoruje nowe "ulepszone" konsole. Musiałbym sporo dołożyć by wymienić je na nowsze modele, a skok jakościowy dla mnie przynajmniej mało zauważalny. Do tego nowy tv...odpada. Nie jestem zbyt wymagającym graczem ani technologicznym geekiem. Poczekam na rezultaty tych ulepszeń i jak ceny tv trochę spadną.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym CPU w XOX w praktyce, może ktoś przypomnieć? Spora przewaga na Prosiakiem czy symboliczna? Ciekawy jestem, jak na xox będzie śmigać Dishonored 2, które jest podobno grą obciążającą mocno procek. W porównaniach na podstawowym XO gra spada momentami do 20 kl/s, a grafa jest rozpaćkana nieco, z kolei na ps4 pro obraz jest ostry, ale gra nadal nie potrafi utrzymać stałych 30fps-ów. Jak cpu xox-owe jest niewiele lepsze od prosiakowego to chyba nie ma co liczyć na większy przeskok jeśli chodzi o płynność rozgrywki w tego typu grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.3 vs 2.13 GHz oraz 6  vs 4.12 TFLOPS.

 

Wszystko zależy od gry. W XOX ma być jeszcze więcej graficznych opcji 60 klatek, 4K lub jakieś kombinacje.

 

Wyjdzie w testach na Digital Foundry

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie napawa optymizmem, poczekam na analizy digital foundry (będą mieli sporo roboty w najbliższych tygodniach). 4k nie zrobiło na mnie wrażenia na żywo, ale za wyraźnie lepszą płynność i szybsze czasy ładowania byłbym skłonny rozbić skarbonkę (w dishonored 2 grając na ghost powtarzanie sekwencji i towarzyszące temu loadingi naprawdę irytują)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gracz_

Poczekac zobaczyc jak sie sytuacja rozwinie to zawsze jest dobry pomysl. 

Jesli MS poszedl by droga (ktora wczesniej wydawala sie dosc malo realna) czyli oprocz 4K oferowac lepsze wizualia lub lepsza plynnosc dla full hd w wiekszej ilosci tytulow to powiem ze bylbym zadowolony.

Niemniej aktualnie przyjmuje postawe wyczekujaca. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest z promocjami w Xbox store? (Region us) czy tylko DwG ma sens czy są jakieś inne promo? Na znienawidzonej platformie Sony, zniżki są praktycznie non stop i to na wiele gier, tu poza DwG to jakieś parchy w stylu teso. Czy na święta można się spodziewać bardziej konkretnych promo? Mam trochę dolarów do wydania ale chciałbym zoptymalizować zakupy i kupić pare klasyków.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na Black Friday, pewnie będzie coś konkretniejszego.

Cyber Monday chyba też jest niedługo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, cyber monday jest w poniedziałek po black drudzy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

black friday, cyber monday - no sales whore beda mialy uzywanie :1_grinning::1_grinning:

pytanie tylko jak mocno zaboli to poftfel :1_grinning::1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pewnie już wiecie ale właśnie gram w BF1 na xox i jest stałe 60 fps zero dropow w końcu można w to grac z mega przyjemnością 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

możecie podpowiedzieć czy Wasze pady także w trakcie wibracji mają skłonności do brzęczenia (taki lekko metaliczny odgłos). Zauważyłem to grając w Forza Horizon 3. Dźwięk występuje głównie przy hamowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że pad wibruje przy hamowaniu to normalne, a metaliczny odgłos? Nie wiem, możliwe coś tam burczy, kto by się tym przejmował jak działa i nic nie lata środku?

Jak masz problem z padem to wysyłaj na gwarancje i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji to co ile wymiecie paluszki w padach dołączanych do mocarza X ?:scorpio2::4k::xboss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paluszki? Ty masz coś z głową? :Gmoch:

Prawilnie dedykowane akcesorium, czyli akumulatorek wielokrotnego użytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paluszki? Ty masz coś z głową? :Gmoch:
Prawilnie dedykowane akcesorium, czyli akumulatorek wielokrotnego użytku.
Wybacz mu, te zwierzęta z PC tak majo... Taborecik, monitorek, bateryjki paluszki....

Nie zwracaj na niego uwagi...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie odezwali....

ja uzywam akumulatorkow paluszkow i jestem zadowolony zawsze 2 pary naladowane

 

@bany® a co chcesz kupisz pada od X? :24_stuck_out_tongue: w moim wypadku 2100mAh daja okolo 16-20h w zaleznosci od tego jak mocno gra cisnie wibracje i jak mocno owe mam ustawione, domysle dupacelle dolaczone do pada to 6 sessji po 4h w FH3 w ktorej pad mocno uzywa wibracji. Mocno wydygane 2600mAh okolo 20h

Sesje zazwyczaj 3-4h

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×