Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrzalem się jak pierdzielniety na dlc x 2 do forzy 3 ( to się chyba nazywa expansion pass) Gdzieś taniej to dostanę na dzień dzisiejszy niż na storze ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SephiroT napisał:

...bo to jest sklep z Xbox 360 i są z nim jaja?

Sprawdź przez PC.

Niestety niezależnie czy kupujemy z PC czy z poziomu konsoli jest to samo. Pojawia się nawet stosowna informacja, że saldo z konta Microsoft nie mogą być użyte do zakupu tego towaru.

 

Cóż, tak więc gier ze wstecznej kompatybilności nie można nabyć przy pomocy kart pre-paid. Konieczne jest podanie karty kredytowej. Na zagranicznych forach też na to psioczą

Dziwny ruch ze strony Microsoft...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Eloszki napisał:

Nagrzalem się jak pierdzielniety na dlc x 2 do forzy 3 ( to się chyba nazywa expansion pass) Gdzieś taniej to dostanę na dzień dzisiejszy niż na storze ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

https://xbox-store-checker.com/en/

 

 

Godzinę temu, Nautilus napisał:

Niestety niezależnie czy kupujemy z PC czy z poziomu konsoli jest to samo. Pojawia się nawet stosowna informacja, że saldo z konta Microsoft nie mogą być użyte do zakupu tego towaru.

 

Cóż, tak więc gier ze wstecznej kompatybilności nie można nabyć przy pomocy kart pre-paid. Konieczne jest podanie karty kredytowej. Na zagranicznych forach też na to psioczą

Dziwny ruch ze strony Microsoft...

To są 2 tak naprawdę osobne sklepy/systemy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupiłem PS4 pro (wcześniej posiadając PS3) w piątek dokupiłem xox głównie dla bluray 4k z hdr. Konsola robi bardzo dobre wrażenie (choć jak bym miał wybierać to bym został przy PS4 pro) w chwili obecnej gram w forze 7 a zamówiłem dziś Gears of war 4 tak się zastanawiam w co jeszcze zagrac może Killer Instict

Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quantum break jak nie ograłes na PC. Bardzo przyjemna gierka.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladal ktos GA na Mixerze? Ja odpalilem sobie stream, ale mi sie przysnelo ;) i teraz tak, mam nabite iskry za ogladanie, ale sam stream wyglada jakby sie nie odpalil bo bylo powiadomienie o tresci dla doroslych, czy w zwiazku z tym zaliczy mnie do mixpota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SephiroT napisał:

A zapowiadali mixpot?

Tak, ale nic ciekawego nie dali, Goat Simulator, jedynie stroj do forzy bym przytulil, ale przezyje bez niego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było wiadome od dawna.
Jeszcze pakiet Office będzie prędzej czy później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego pewien, czyli surface jako mobilka i xbox jako domowy gamingowy pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tak negatywnie nie podchodził. Wszystko i tak jest w rękach twórców gier. Plusem na pewno będzie to, że może pojawią się jakieś ciekawsze strategie, oprócz AoE może Total Wary.

Oni już od dawna mają chrapkę na stworzenie swojej linii PCtów, a że chcą to zrobić przy użyciu XBOXa... ;)

Teoretycznie biblioteka gier znów by im się powiększyła. Tyle, że nie jest powiedziane, że Sony też taki ruch będzie musiało wykonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że Xbox zawsze był pecetem do gier ale żeby nie kojarzyć go ze standardowym sprzętem dali nazwę DirectX Box którą skrócili do Xbox. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak producenci gier umożliwią granie  M+K w każdego FPS na konsoli, to Xklocek będzie w domu do momentu aż PUBG nie wyjdzie na PS4.

Sorry, ale jaki jest sens grania padem przeciwko MK (pomijam sporadycznych cheeterów używających rozwiązania typu Cronus). To już nie będzie konsola, tylko mały ,lichy PC.

Jak SONY odwali takie coś to  konsola zostanie do ogrywania exów a ja wracam po 15 latach do PC.

Jak mam grać w fps online M+K to wole na PC, gdzie dodatkowo będę miał dużo płynniejsze/ładniejsze wersje gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor_TSK przecież M$ właśnie do tego cały czas zmierza.

Nie liczyć ma się platforma na jakiej grasz (Windows 10 family/ecosystem) a to że kupujesz gry z ich sklepu. Modle Apple/Samsung/Google. Sprawdza się to lepiej finansowo.

Nie mówię czy mi się to podoba lub nie. 

Staram się tylko ukazać kierunek w którym M$ idzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, SephiroT napisał:

@Gregor_TSK przecież M$ właśnie do tego cały czas zmierza.

Nie liczyć ma się platforma na jakiej grasz (Windows 10 family/ecosystem) a to że kupujesz gry z ich sklepu. Modle Apple/Samsung/Google. Sprawdza się to lepiej finansowo.

Nie mówię czy mi się to podoba lub nie. 

Staram się tylko ukazać kierunek w którym M$ idzie. 

Ja wiem w jakim kierunku oni idą. Ale ja chcę grać na konsoli, z graczami którzy grają padami. Oczywiście MS ma to w dupie bo liczy się $ jak to w corpo. Jeżeli już tak bardzo chcą dodawać M+K , proszę bardzo. Niech zrobią tak aby gra wykrywała czym grasz i gracz miał wybór - serwery only pad / dozwolony każdy kontroler. Jak tak zrobią - będą kozaki, a ja z chęcią wymienię S na X.

 

 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu żeby gra/system wykrywały na czym obecnie grasz. Miejmy nadzieje że tak właśnie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, BułkazSzynką napisał:

I nie ma podzielonych serwerow. Martwi mnie tylko, ze ms idzie krok dalej i juz nie trzeba placic 120$ za taki zestaw i stanie sie on bardziej powszechny.

 

Btw jak na tym grac wygodbie na kanapie czy fotelu?

 

Pro gracze nie grają na kanapie czy fotelu, tylko siedzą zgarbieni przed monitorem. Nie każdy mógł sobie przeznaczyć 120$ na taki zestawik (dlatego ludzi grających na MK było mało) , a teraz byle gimb będzie grał na myszce. Skończy się tak, że trzeba będzie grać na myszce bo padem nie będzie szans. Osobiście nie do końca rozumiem po co MS  daje wsparcie myszki w konsoli.

Mają windowsa10 gdzie gra się myszką, mieli konsole gdzie grało się padem. Jak mam grać na konsoli myszka i klawiaturą to dziękuje, wole przesiąść się na PC, grać myszką i cieszyć się 60 fps z detalami ultra.  Zawsze ceniłem sobie w konsoli granie na kanapie. Pecety, myszki to ja mam w pracy, w domu był pad, Mam nadzieje że SONY nie pójdzie w tym kierunku.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor_TSK ...ale Xbox tez stoi na Windows 10. ;)

Tak czy siak, zakładam ze wsparcie jest (Battlefield 1 obsługuje klawiaturę)/będzie w gestii developerów.

Przypominam że każda gra ma inne sterowanie gałką więc nie da się magicznie "podpiąć myszki i działa".

Każdy kto gra na myszce albo robi to koślawo przez brak translacji 1:1 albo spędził godziny na kalibracji. 

Używałem GIMX'a na PS3 więc wiem jak to wygląda w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja wiem, że stoi na Windows 10 ale co to ma do tego na czym stoi ? To przecież nadal jest konsola. Sony też na "czymś" stoi, Nintendo też, a że jest to konsola MS to wiadomo, że nie będą specjalnie robić pod nią systemu bo to są koszty, wrzucili zmodyfikowany w10 i działa.

Przez brak translacji 1do1 właśnie myszka nie działała tak jak w PC, z tym się zgodzę, ale jak będzie oficjalne wsparcie to i sterownie w grach będzie jak w PC.

Nie chce mi się wierzyć, że producenci gier tak spierniczą sterowanie, że granie myszką będzie koślawe. Ludzie by ich zjedli. A kto ma wrodzoną cebule to i podpinał laptopa z linuxem i też grał, ale takich ludzi było mało. Przy wsparciu oficjalnym m+k  to się zmieni. 

Sephi, pisz co chcesz, ja zdania nie zmienię, dla mnie konsola = pad, kanapa, granie fair play. Nie ma tu miejsca na M+K chyba że w przeglądarce internetowej jak ktoś bardzo potrzebuje, ew. jako czat w jakimś mmo.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, SephiroT napisał:

@Gregor_TSK ...ale Xbox tez stoi na Windows 10. ;)

Tak czy siak, zakładam ze wsparcie jest (Battlefield 1 obsługuje klawiaturę)/będzie w gestii developerów.

Przypominam że każda gra ma inne sterowanie gałką więc nie da się magicznie "podpiąć myszki i działa".

Każdy kto gra na myszce albo robi to koślawo przez brak translacji 1:1 albo spędził godziny na kalibracji. 

Używałem GIMX'a na PS3 więc wiem jak to wygląda w praktyce.

Tylko teraz nic nie trzeba bedzie kalibrowac bo bedzie specjalna zakladka w ustawieniach i zapewne bedzie dzialac jak po podpieciu do pc. Po co mieliby wspierac oficjalnie myszki itp skoro z ich uzytkowaniem bylby problem? Zdjecie w newsie z bety nowego sytemu.

 

https://www.ppe.pl/news/54176/xbox-one-juz-wkrotce-ze-wsparciem-myszek-pierwsza-gra-jest-pewniakiem.html

 

 

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja sie raczej ciesze, przy zalozeniu ze to spowoduje porty RTS na X'a. Total War i WH40K i jestem bardziej niz zadowolony. Co do FPS to mam nadzieje ze zrobia po prostu podzial, ale obawiam się, ze niekoniecznie. Na szczescie nie jestem pro i jak ktos od czasu do czasu mnie ustrzeli to nie bede z tego powodu płakał w kącie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat ja sie raczej ciesze, przy zalozeniu ze to spowoduje porty RTS na X'a. Total War i WH40K i jestem bardziej niz zadowolony. Co do FPS to mam nadzieje ze zrobia po prostu podzial, ale obawiam się, ze niekoniecznie. Na szczescie nie jestem pro i jak ktos od czasu do czasu mnie ustrzeli to nie bede z tego powodu płakał w kącie.
Dokładnie mam tak samo, nie jestem pro więc wisi mi K/D i płakał nie będę jak jakiś snajper grający na myszy mnie odstrzeli...

Natomiast mam nadzieję, że będzie jednak podział na różne serwery, po prostu odpalajac w opcjach M/K będziemy wrzucanie do puli m/k...

No i obsługa M/K daje nadzieję na ciekawe RTSy, myślę, że wydawcy już zacierają rączki na myśl o większej puli odbiorców a gracze cieszą się że będzie większy wybór strategii :)
Będzie seria M/K Enchanced

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×