Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Ze strategiami bym nie był takim optymistą bo dalej by musieli każdą grę przystosować do pada co nie byłoby takie proste, żeby tego nie spieprzyć, dawno nie grałem w total wary ale czy to jest do ogarnięcia na padzie? Chyba, że zrobią gry gdzie będzie myszka i key must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej ze w CQB wydaje mi sie ze myszka ma mniejsza przewage (poza obrotem o 180stopni), snajperzy pewnie beda bardziej "bolesni". Ale ta perspektywa RTS powoduje, że bez wiekszego bólu moge to przyjąć.

2 minuty temu, BułkazSzynką napisał:

Ze strategiami bym nie był takim optymistą bo dalej by musieli każdą grę przystosować do pada co nie byłoby takie proste, żeby tego nie spieprzyć, dawno nie grałem w total wary ale czy to jest do ogarnięcia na padzie? Chyba, że zrobią gry gdzie będzie myszka i key must have.

 

No tak, na razie to tylko nasze czcze życzenia, ale może to zrobią, chociażby w ten sposób, że MK będzie wymagane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CePeeN napisał:

Tym bardziej ze w CQB wydaje mi sie ze myszka ma mniejsza przewage (poza obrotem o 180stopni), snajperzy pewnie beda bardziej "bolesni". Ale ta perspektywa RTS powoduje, że bez wiekszego bólu moge to przyjąć.

 

No tak, na razie to tylko nasze czcze życzenia, ale może to zrobią, chociażby w ten sposób, że MK będzie wymagane.

Mój sceptycyzm wynika z tego, że jestem wielkim przeciwnikiem myszek na konsolach i moim marzeniem jest ich całkowita eksterminacja. Grałem trochę w poprzednie cody i to co tam się dzieje woła o poste do nieba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dla mnie singiel > multi i po drugiej stronie ludzie mogą grać nawet na fortepianie, a mnie to rybka dunno.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że dla mnie singiel > multi i po drugiej stronie ludzie mogą grać nawet na fortepianie, a mnie to rybka dunno.png
Bany podobno przeszedł całego PUBGa na gitarze od Guitar Hero...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, BułkazSzynką napisał:

Mój sceptycyzm wynika z tego, że jestem wielkim przeciwnikiem myszek na konsolach i moim marzeniem jest ich całkowita eksterminacja. Grałem trochę w poprzednie cody i to co tam się dzieje woła o poste do nieba.

 

Ty to wiesz, ja to wiem i każdy kto gra online. Osobiście nie gram dla K/D statystyk itp, mam to w dupie a moje KD średnio wynosi ok 1.0. Tak, słabo, mimo to bawię się dobrze, jak wejdą myszki, dla takich słabych graczy  jak ja , zabawa się skończy- oczywiście rozumiem, że ludzie na tym forum nie grający dla statystyk mimo to będą bawić się super robiąc za mięso armatnie ginąc od byle gimba. (no chyba, że tu są same koksy z KD 2,5  ).

Na tym forum tego ludziom nie wytłumaczysz , jakby święty MS wymusił na graczach, że mają grać tylko na gitarze, to pisali by że to świetna sprawa, bo można np. grać do tego tańczyć, a jak nie od dziś wiadomo- ruch to zdrowie.

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi to emocje, rywalizacja z człowiekiem, swiadomość że gdzies tam siedzi jakiś typ przed swoim monitorkiem i wyzywa cie od cziterów bo jesteś lepszy, masz szybszy czas reakcji albo zjadłeś go taktycznie napędza cie do kolejnych pojedynków.

 

A singielek spytacie? No cóż, jak ktoś lubi być prowadzonym na smyczy i odkrywać co autor miał na myśli to prosze bardzo :263g3sw: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wychodzę z założenia, że normalny człowiek, który ma dobrą pracę i rodzinę, to odpala multi dla odprężenia na godzinkę, dwie i po prostu cieszy się z gry. Jak komuś pęka żyłka, bo jest przekonany, że zabił go 11-latek i jest z tego powodu smutny i wściekły, to pora sprzedać konsolę i zastanowić się nad sobą. 

  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że dla randomowego konsolowca strzelanki multi na padzie będą juiż kompletnie niegrywalne po wprowadzeniu supportu dla myszki no ale nie mój chlew :30vm3cw: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ten baran pisze, ale pewnie o jakimś pro podejściu do KD i emocjach e związku z multi, ale uważam ze Grecky ma sto procent racji. Jak się ewentualnie trafi jakiś koks na MK to będzie można zmienić serwer, jestem pewien ze spora cześć ludzi dalej będzie grać na padach, a na myszkę przerzuca się melepety które nie potrafiły opanować pada, ewentualnie tacy internetowi napinacze jak bany.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie jak smutne życie muszą mieć osoby, którym nie idzie gra w multi i w myszce oraz klawiaturze na konsoli widzą szanse na dowartościowanie się :30vm3cw: Wszyscy z takim podejściem powyżej 15 lat to już mocna stulejka. Tak jak pisałem, granie to przede wszystkim powinna być chwila relaksu. Jeżeli przestanie mnie to bawić albo zacznie frustrować z powodu narzuconych rozwiązań, to zmienię hobby. Życie jest za krótkie, by przejmować się takimi pierdołami jak sposób prowadzenia kilku pikseli wygenerowanych przez plastikowe pudełko. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grecky

Cytuj

Tak jak pisałem, granie to przede wszystkim powinna być chwila relaksu. Jeżeli przestanie mnie to bawić albo zacznie frustrować z powodu narzuconych rozwiązań, to zmienię hobby.

 

To calkiem zgrabnie napisales. 

Dodam od siebie, ze roznorodnosc gier jest spora, wiec zmiana hobby to raczej ostatecznosc. Wystarczy porzucic gry ktore nie daja nam tego czego oczekujemy fun/wyzwanie/colkowiekinnego. 

 

To samo tyczy sie implementowania systemow progresji znanych z mobile w grach za pelna cene. Widze taka gre, olewam szukam czegos innego. 

Sa gry gdzie farmienie nie przeszkadza (ReCore - chwala ze gra nie ma lootboxow), lub gdzie nawet tego sie nie zauwaza (dla mnie FH3, bo pojezdze dla funu, i zawsze wpadnie troche widzow i kasy - nie postrzegam tego w kategorii farmienia). Ale gry z mobilnym systemem progresji opierajace sie na farmieniu to porazka, szczegolnie jesli gra ma PvP bo gracze beda pewnie farmic na gumke zamiast grac, i psuc tym samym rozgrywke innym.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Grecky napisał:

Tak jak pisałem, granie to przede wszystkim powinna być chwila relaksu.


dla relaksu to sobie możesz odpalić euro truck symulator koleżko :messi: strzelanki multi to jest wojna :listek:  

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Grecky napisał:

No ja wychodzę z założenia, że normalny człowiek, który ma dobrą pracę i rodzinę, to odpala multi dla odprężenia na godzinkę, dwie i po prostu cieszy się z gry. Jak komuś pęka żyłka, bo jest przekonany, że zabił go 11-latek i jest z tego powodu smutny i wściekły, to pora sprzedać konsolę i zastanowić się nad sobą. 

 

Ja natomiast wychodzę z założenia ( posiadając dobrą pracę i rodzinę (WTF ? Co to ma do tego???)) , odpalam multi na godzinkę lub dwie i cieszę się z gry, a jak wygrywam to cieszę się jeszcze bardziej. Jak coś robię  i widzę, że wychodzi mi to coraz lepiej, sprawia mi to zdecydowanie większą frajdę (nie dotyczy to tylko gier, ale również pracy itp).

Przykładowo grając np. w PUBG dążę do tego aby wygrać co daje mi mega satysfakcję. TAK, dążę do tego aby WYGRAĆ/ BYĆ NAJLEPSZYM dobrze się przy tym bawiąc (nie odpalam gry żeby sobie pobiegać po łące, popatrzeć na chmurki, tylko kogoś kilim :) ) Oczywiście, jak nie wygram, nie rzucam padem w telewizor oraz nie wyrzucam mebli przez balkon, bo tak czy siak nic to nie zmienia w życiu moim/mojej rodziny.

 

Dostawanie batów od myszkowców którzy nie mają skilla, ale dzięki myszce potrafią przycelować 3x szybciej od osoby grającej padem jest irytujące (to moje zdanie - a że jest to forum, mam prawo je wyrazić).  Kto grał w jakimś klanie BF to wie o czym piszę (wystarczy zainteresować się gówno burzą na klanówkach / polskich ligach, jakie rozpętały myszki na konsolach). Jeżeli ktoś nadal uważa, że myszka nie daje przewagi w grach fps, to z chęcią popatrzę jak taka osoba zagra padem od xboxa, który jest przecież w pełni kompatybilny z systemem Windows np. Counter Strike na PC.

 

Bólu dupy z tym nie mam , bo w każdym momencie mogę zmienić platformę na której gram. Nie mniej jednak uważam, że bez osobnych serwerów dla myszkowców to głupi pomysł (oczywiście piszę tu o grach FPS). To jak zostanie wykorzystana MK wie tylko MS oraz studia produkujące gry. Nie mniej jednak uważam, że myszki i klawiatury w konsoli są zbędne.

Konsola od zawsze kojarzyła mi się z padem, wygodną kanapą i graniem na telewizorze ( MOIM skromnym zdaniem - tak powinno zostać).

 

 

 

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



 
Oczywiście, jak nie wygram, nie rzucam padem w telewizor oraz nie wyrzucam mebli przez balkon, bo tak czy siak nic to nie zmienia w życiu moim/mojej rodziny.
 



A weź spróbuj wypierniczyc mebelki, stół czy TV przez okno, to zobaczysz że jednak będzie to miało wpływ na twoje życie...

Tylko przygotuj się że wycieraczka pod drzwiami nie jest zbyt wygodna

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany szybkie pytanie - gdzie kupić zdrapki na Argentynę?
Widzę że tam można najtaniej wyrwać sporo gier

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany szybkie pytanie - gdzie kupić zdrapki na Argentynę?
Widzę że tam można najtaniej wyrwać sporo gier

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


VPN i jedziesz...@SephiroT moje guru cebulki tak działa i wszystko smiga :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VPN i jedziesz...[mention=45190]SephiroT[/mention] moje guru cebulki tak działa i wszystko smiga 12_slight_smile.png

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Ale wtedy płatność karta płatniczą?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wtedy płatność karta płatniczą?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Taaa, my to chyba mamy 99% rzeczy z Argentyny

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taaa, my to chyba mamy 99% rzeczy z Argentyny

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

No kurde taki Wiedźmin Complete 44zl!

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

VPN i jedziesz...@SephiroT moje guru cebulki tak działa i wszystko smiga :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

 

Jeżeli mógłbym Cie jeszcze podpytać bo jestem laikiem.
Kiedys chcialem kupic gre za pomoca zdrapek na dany region i zaczalem akurat liczyc koszt zdrapek w rublach, bo akurat ktoras z gier byla stamtad najtansza. Ludzie pisali wtedy ze tanio jest a po przeliczeniu zakupu wymaganej ilosci rubli, no ni cholery nie wychodzilo mi taniej :D Albo cos zle robilem, albo nie wiem. A niby oferta na rosje danej gry najtansza. Sam zakup rubli przewyzszyl cene, bo zdrapki mialy pelne kwoty.

Drugie pytanie, sposob z VPN to cos z tych toutoriali? https://www.youtube.com/watch?v=kTnbdqjeEtQ

Czy po prostu vpn -> xbox store -> logowanie -> zmiana regionu i zakup polska karta?

Edytowane przez paweltpb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego VPNa korzystacie?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VyprVPN.
Regon na konsoli Argentyna, serwer w Wietnamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×