Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

no raczej z tymi kodami nie ma większego problemu. ja swój z ppe wbiłem po 10 minutach i jeszcze był.

 

Niby zrobili betę zamkniętą a wszyscy kody na lewo i prawo rozdają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold jest niezbędny do tej bety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Frost Prime napisał:

Nie mam teraz czasu sprawdzić. Jak już pogracie to proszę o wasze opinie na temat tej gry.

Ja już grałem w wcześniejsze alfy i szczerze to dupy nie urywa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sea of thieves może i ładna ale absolutnie pusta gra. Zlazilem wysepkę łącznie z jaskiniami i tam absolutnie nic nie ma. Można jedynie z kościotrupami powalczyć ale ich zabicie nic nie daje. Chyba nie umiem w grać albo gra wybitnie nie dla mnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pablos_PRO napisał:

Sea of thieves może i ładna ale absolutnie pusta gra. Zlazilem wysepkę łącznie z jaskiniami i tam absolutnie nic nie ma. Można jedynie z kościotrupami powalczyć ale ich zabicie nic nie daje. Chyba nie umiem w grać albo gra wybitnie nie dla mnie. 

Taka nijaka ta gra moim zdaniem będzie ostry bubel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka nijaka ta gra moim zdaniem będzie ostry bubel
Podpisuje się swymi konczynami pod tym co wczoraj na grupie (podczas gry) powiedziałeś... Idealna do piwka / grupy i daje dużo śmiechu.... Gdy zabraknie czegokolwiek z tego (piwka/grupy) będzie słabo...

Ale sam powiedz ta frajda, gdy ktoś krzyczy:

"kur... Wyspa, zayebiemy, kotwica w dół i przygotować wiadra"

Albo

"K.... statek po prawej, ładować działa"

Niemniej jeżeli to ten gruby EX to cóż :38_worried: smuteczek...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Podpisuje się swymi konczynami pod tym co wczoraj na grupie (podczas gry) powiedziałeś... Idealna do piwka / grupy i daje dużo śmiechu.... Gdy zabraknie czegokolwiek z tego (piwka/grupy) będzie słabo...

Ale sam powiedz ta frajda, gdy ktoś krzyczy:

"kur... Wyspa, zayebiemy, kotwica w dół i przygotować wiadra" emoji14.png

Albo

"K.... statek po prawej, ładować działa"

Niemniej jeżeli to ten gruby EX to cóż :38_worried: smuteczek...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Trzeba przyznać ze zabawa przednia jak spotkaliśmy randomowy team i była walka między okrętami ale na ile ta frajda wystarczy po premierze jak content dosyć ubogi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba przyznać ze zabawa przednia jak spotkaliśmy randomowy team i była walka między okrętami ale na ile ta frajda wystarczy po premierze jak content dosyć ubogi 
To jest właśnie gra typu SOCIAL, więc i stawiam że content od hooya będzie (nowe zagielki, wzorki, itp.) w becie tylko ideę gry mieliśmy poznać....

Obawiam się natomiast, że pojawi się mnóstwo mikro płatności...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już na starcie dostajesz po twarzy sklepikiem . co tam nie możesz dokupić z ciuszków i dodatków. a w sakiewce 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Delikatna zmiana w grach w alphie.
d7d5b56f8ec12a7c8c02d5cac9734674.jpg
2 konta? Hmmm.... Podejrzane ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold i EA Access. Jakby był jeszcze Game Pass to by były 3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma ktoś luźnego kodu na betę Sea of Thieves?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Switch powoli dogania rodzine xbox one pod wzgledem sprzedanych konsol i to po niecałym roku od premiery :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do XGP i sklepow ktore panikuja. 

Owszem MS chce ograniczyc drugi obieg. I w porzadku moga probowac o ile tylko zrobia to z glowa.

Na PC masa osob "kupuje" (raczej kupuje dostep do uslugi) starsze gry za grosze na Steam bo czy taki TR2013 czy Rise of the TR cos traca ogrywane dzis? tam drugi obieg nie istnieje. 

To jest biznes. Nie oplaca sie danemu sklepowi sprzedawac takiego towaru, to niech nie sprzedaja. A nie robia z tego drame. Ludzie ktorzy wola pudla beda kupowac pudla. 

Kazdy przedsiebiorca ma (a jak nie ma to powinnien miec) swiadomosc ze prowadzenie dzialalnosci gospodarczej obarczone jest ryzykiem. 

I teraz te sklepiki ktorym sie cos nie podoba maja 2 wyjscia dostosowac sie do rynku lub zwijac biznes. 

 

Z innych plotek z obozu MS to fakt ze MS przymierza sie do kupna wydawcy lub studia jakiegos co by zwiekzyc swoja konkurencyjnosc. 

Plotki byly nawet o mozliwej ofercie w strone EA. 

Ale to bylby moim zdaniem bylby sredni ruch. Po pierwsze MS sam zebral troche sredniej pracy za MTX, a EA stoi mikroplatnosciami. EA nie ma teraz dobrej reputacji. Do tego dochodzi fakt ze jesli MS postanowil by wskrzesic marki do ktorych EA ma prawa ale wydalby gry tylko na XO i PC to bylby krzyk jak przy Rise of TR. Poniekad sluszny bo co innego zrobic marke na wylacznosc a co innego przejac marke i zrobic z niej wylacznosc. 

Plusem bylo by to ze jesli wydawali by gry tez na PS (np. sportowki) to na tym tez by zarabiali. 

Niestety EA opiera swoj biznes glownie na zarobku ze sportowek wiec moim zdaniem juz jest troche wydmuszka, owszem to sie sprzedaje i moze sprzedawac przez lata, ale jak pokazal przyklad SW BF2 i NFS:P ludzie nie chca tego samego modelu (lub co gorsza modelu znanelo z darmowych mobilnych gier) w grach za pelna cene. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Da się kupić do tej konsoli jakiegoś pilota do sterowania. Zależy mi na włączaniu filmów np netflix? Konsola to xbox s. 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Eloszki napisał:

Da się kupić do tej konsoli jakiegoś pilota do sterowania. Zależy mi na włączaniu filmów np netflix? Konsola to xbox s. 

 

Na stronie M$, prawilny dedykowany:

 

https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/controllers/media-remote

 

bd84a2e7-03ab-4121-89fa-226a611bc8bd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam smart tv i zamiast tego wole kupić pilota do xboxa bo i tak nie mam dla niego innego zastosowania. 

 

Ktos z tego korzystał działa to poprawnie ? 

 

Dzieki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Banan91PL napisał:

Wyglada spoko ale w erze smart tv to jest nieużyteczne 

 

Wytłumacz mi proszę jak smart tv ma mi pomóc w obsłudze np. Plexa, albo Netflixa na Xboxie.

 

@Eloszki, aplikacja Xbox na androida ma wbudowanego pilota. To tak jakbyś chciał wypróbować wersje budżetową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×