Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Uńja Europejsko. Nie powinno być problemów.

Serwis i tak jest u Niemiaszków. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki  SephiroT za pomoc. Klocek S sprzedany, niebawem będzie klocek X.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Pan Zadowolony!

Różnica w działaniu zależy od gry i jest od "żadna" po "różnica między PS3 a PS4".

 

Jak mój X był na serwisie to zabrałem córce S'kę.

Od takiego Monster Huntera krwawiły oczy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SephiroT napisał:

Będzie Pan Zadowolony!

Różnica w działaniu zależy od gry i jest od "żadna" po "różnica między PS3 a PS4".

 

Jak mój X był na serwisie to zabrałem córce S'kę.

Od takiego Monster Huntera krwawiły oczy!!!

Mnie oczy krwawią od PUBG, co prawda na XOX też nie jest idealnie ale dużo płynniej i dużo ładniej. XBOX ONE to świetna konsola ale niestety za słaba. Na dzień dzisiejszy nie polecam jej nikomu bez względu na TV czy ma FHD czy 8K . Cebula na Xbox jest taka, że aż ciężko grać bo oczy szczypią :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cebula? To jest kur... królestwo cebuli...

EA Access za 80zl, Gold, a na dodatek GP który można cebulic z innych regionów i dzielić na 3...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywa ktoś w PUBG na xboxie? w sumie kodzik w dc keys już za 6 dyszek. gdyby jakaś ekipa się zebrała można by sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grywa ktoś w PUBG na xboxie? w sumie kodzik w dc keys już za 6 dyszek. gdyby jakaś ekipa się zebrała można by sprawdzić
Bieri i nakurwiamy, akurat będzie jako odpoczynek od MHW...

Tym bardziej, że nie pamiętam która gra dostarczyła mi tyle emocji co PUBG (no chyba tylko Bubble Bubble na 99 lvl na Amidze 500+)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione!! tylko trzeba poczekać bo ten cd keys to te kody od razu nie wysyła tylko chwilkę trzeba odczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W @ od nich masz odnośnik do  linka z kodem...Kod jako osobna wiadomość nie przychodzi od cdkeys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ale mi te maile zawsze wolno dochodzą. w potwierdzeniu od razu jest kod ale na gówniany onet to 2 h idzie nawet to potwierdzenie

 

edit: jedziemy z koksem

29197019_1832104070154718_73782645651365

Edytowane przez pablos_PRO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupowalem u nich zdrapke to dostalem natychmiast. Nie masz jakis spam list ustawionych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Grywa ktoś w PUBG na xboxie? w sumie kodzik w dc keys już za 6 dyszek. gdyby jakaś ekipa się zebrała można by sprawdzić

 

Ja grywam często ( w sumie codziennie :1_grinning: ) , tylko w dniu dzisiejszym konsola pojechała na serwis także będę za 2-3 tyg. Póki co na 140 rund - 1 kurczak wiec szauuu nie ma ;D

 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ja grywam często ( w sumie codziennie :1_grinning: ) , tylko w dniu dzisiejszym konsola pojechała na serwis także będę za 2-3 tyg. Póki co na 140 rund - 1 kurczak wiec szauuu nie ma ;D
 
Dobra proponuję jakas specjalną grupę jakiś Squad :
PSSite Noob Squad


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.03.2018 o 13:43, pablos_PRO napisał:

wiem ale mi te maile zawsze wolno dochodzą. w potwierdzeniu od razu jest kod ale na gówniany onet to 2 h idzie nawet to potwierdzenie

 

edit: jedziemy z koksem

 

Jak gierka? Dropy so? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_PRO szykujesz dupke?

Może coś pogramy z wieczora?

Stawiam że przezywalność epikciego składu pssite będzie na poziomie maks 3-4 minut od rozpoczęcia gry

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym XOX wrócił z serwisu. Oczywiście konsola jest nie naprawiona, osobiście mam wrażenie, że chodzi głośniej niż chodziła. Generalnie grając na TV potrafi zagłuszać odgłosy z gry ale co ja tam mogę się znać na serwisie sprzętu, przecież "

Cytuj

poddaliśmy tę konsole XBOX zakrojonym testom sprzętowym  i przywróciliśmy fabryczne ustawienia oprogramowania, by mieć pewność, że nic nie zakłóci przyjemności z gier i rozgrywki, której słynie marka XBOX

 KU.WA jak na zjebany wentylator można przywracać ustawienia fabryczne jako rozwiązanie problemu, to przecież jest taka herezja jak na uszkodzony zawias klapy laptopa, przeinstalować Windowsa. Teraz wyśle znowu to kolejny głąb który tam pracuje zresetuje ustawienia i powie że działa. Po ile razach tej samej usterki mogę doprosić się aby te głąby wymieniły konsole?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor_TSK dostałeś defaultową templatkę taką samą jak i ja a widać że moja konsola była rozbierana i jest nowy dysk bo konsola chodzi teraz dobrze ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SephiroT napisał:

@Gregor_TSK dostałeś defaultową templatkę taką samą jak i ja a widać że moja konsola była rozbierana i jest nowy dysk bo konsola chodzi teraz dobrze ;) 

 

Mam templatkę z service date czyli ja rozbierali, ale co ja mogę chcieć i wymagać, przecież wentylator się kręci do tego mam nowy system.

 

 

Dzwoniłem do MS Polska, problem znają, koleś  powiedział, że będę się z nimi pałował 2-4x zanim wymienią konsole.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrowolne wybranie obrazka na avatar jest nadal tylko dla Insider czy jak się to nazywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrowolne wybranie obrazka na avatar jest nadal tylko dla Insider czy jak się to nazywa?
Możesz również z aplikacji na telefonie. Tylko nie pamiętam czy w oficjalnej już jest czy tylko w beta
Nie ma ona nic wspólnego z insider.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×