Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno to dla nowych lub powracających 1 msc gratis przy zakupie XGP.  Ale pewnie wyjaśni się za niecałą godzinkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie xbox inside

https://news.xbox.com/en-us/2018/04/10/inside-xbox-episode-two-news-recap/

 

Oglądałem prawie cały, najważniejsze info to nowe enhanced z RDR i GOW2 na czele, wsteczne z oryginalnego Xbox , darmowy weekend w PUBG

Raczej nic wartego zarywania nocy. 

 

BC-OG-940x529-hero.jpg

 

Enhanced-620x320.jpg

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR w 4K? O jacieszp****e :obama:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RDR w 4K? O jacieszp****e :obama:
Juz ogrywam na YT ;) w sumie różnica jest widoczna od razu, bo jednak rozdzialka z Xbox360 robiła swoje, oczywiście dodali kilka ficzerow aby tak tragicznie nie wyglądało

Swoją drogą gra naprawdę daje radę, a poddana nawet delikatnemu odswiezeniu jak podbicie rozdzialki robi swoje...

Warto było kupić za bezcen i trzymać w kolekcji :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, toreso napisał:

RDR w 4K? O jacieszp****e :obama:

Aż mnie naszła ochota aby kupić X i zagrać! Musiałem szybko wyłączyć yt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok temu ogrywałem to na ps3, i jedyne co mnie meczyło to niska rozdzielczość i skoki FPS. Teraz trzeba będzie chyba kupić płytkę z x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zwykłym X360 rozdzielczość chyba była jeszcze niższa z tego co pamiętam.

Jestem ogromnie ciekawy ile dało im się wycisnąć z tego tytułu jeszcze :obama:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, toreso napisał:

Na zwykłym X360 rozdzielczość chyba była jeszcze niższa z tego co pamiętam.

Jestem ogromnie ciekawy ile dało im się wycisnąć z tego tytułu jeszcze :obama:

 

a jednak dobrze pamietalem ze jednak x360 mial lepsza rozdzialke od PS3 

Cytuj

This entails a full 720p resolution on Xbox 360 along with 2x multi-sampling anti-aliasing. PlayStation 3 on the other hand renders at a significantly lower resolution: 1152x640, with a very selective implementation of the blur-inducing quincunx anti-aliasing.

src: https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-red-dead-redemption-face-off

 

Ale wracajac do tematu - swietnie ze XOX dostaje enchanced gry - pomijam ze wsteczna miedzy roznymi architekturami to niezle osiagniecie a teraz dochodzi jeszcze podbicie starszych gier. 

Bravo dla MS. 

 

Ja wiem ze jestem archeologiem - ale prosze mi sie otwarcie przyznac ilu z Was siegnie po poprawiony staroc na nowszej konsoli? lub ilu majac go odpali i zagra? 

Ja bym gral. Tak jak pisalem w watku o PS5 - konsole to coraz bardziej PC i mnie to nie przeszkadza. Jednym z zalet PC bylo to ze kupujesz nowszy (nie znaczy zaraz ze high end) i cieszysz sie grami ktore bawily tyle ze doznania moga sie zmienic bo grafa lepsza, bo plynnosc idealna itd. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MagEllan napisał:

a jednak dobrze pamietalem ze jednak x360 mial lepsza rozdzialke od PS3

 

Nie pamiętałem właśnie dokładnie na której konsoli RDR miało mniejszą rozdzielczość, wiedziałem tylko że na jednej z nich było 640p.

Tak czy siak gra wyglądała jak kupa na X360 jak i na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, toreso napisał:

 

Nie pamiętałem właśnie dokładnie na której konsoli RDR miało mniejszą rozdzielczość, wiedziałem tylko że na jednej z nich było 640p.

Tak czy siak gra wyglądała jak kupa na X360 jak i na PS3.

 

Na PS3 ogrywalem i bez szalu fakt. Z drugiej strony spojrz ilu uznaje ta gre za rewelacyjna mimo iz graficznie niepowalala a dodatkowo na PS3 (nie pamietam do DF pisalo nt x360) miala tez dosc denerwujace dropy klatek. 

Gra nie porwala mnie az tak jak coniektorych - dla mnie byla dobra i tyle. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MagEllan napisał:

 

Na PS3 ogrywalem i bez szalu fakt. Z drugiej strony spojrz ilu uznaje ta gre za rewelacyjna mimo iz graficznie niepowalala a dodatkowo na PS3 (nie pamietam do DF pisalo nt x360) miala tez dosc denerwujace dropy klatek. 

Gra nie porwala mnie az tak jak coniektorych - dla mnie byla dobra i tyle. 

 

 

 

Nie no, dla mnie to był i jest dalej klejnot tamtej generacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, MagEllan napisał:

Ja wiem ze jestem archeologiem - ale prosze mi sie otwarcie przyznac ilu z Was siegnie po poprawiony staroc na nowszej konsoli? lub ilu majac go odpali i zagra? 

Ja bym gral. Tak jak pisalem w watku o PS5 - konsole to coraz bardziej PC i mnie to nie przeszkadza. Jednym z zalet PC bylo to ze kupujesz nowszy (nie znaczy zaraz ze high end) i cieszysz sie grami ktore bawily tyle ze doznania moga sie zmienic bo grafa lepsza, bo plynnosc idealna itd. 

 

Np ja sięgnę z przyjemnościa, tak jak po Wiedzmina 2 i pare innych rzeczy. GoW3 ogrywam w BC i dodatkowo to tez poprawiony tytul wiec wizualnie wyglada baaardzo dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coby nie było, dla sporej części to zbędny "ficzer" podbijanie starych gier bo i tak w nie nikt nie gra, tylko ta właśnie "spora część" to głównie społeczność PS (bez obrazy, taka prawda) NIE SPOSIADAJĄCA drugiej konsoli jako dodatkowy system rozrywki... Dla tych co mają i PS i XB, nie są fanbojami i doceniają mnogość opcji, podbijanie gier z BC na Enchanced jest spoko :) Dla Mnie podbicie RDR, to impuls aby wrócić i zagrać ponownie w świetną grę, być może już nie będę się tak zachwycał, ale dobrze bawił na 100% będę :)

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

Jako osobnik wychowany na PC brak wstecznej byl na konsolach byl dla mnie brakiem odczuwalnym. 

Pytaniem na ktore odpowiedzial @CePeeN chcialem zobaczyc ilu z nas docenia taka mozliwosc.

I zgodze sie wiele gier nie ma tego samego walniecia jak za pierwszym razem. Ale dobra gra to dobra gra jesli jeszcze przy tym wyglada ok i lepiej nizli to co ogrywalismy lata temu to ciezko nie byc na TAK. Pomijam juz fakt ze grywam w starocia i sie tego nie wstydze. I dzieki temu ogralem pare dobrych produkcji. Sporadycznie odswiezam tez starsze tytuly i tez potrafie dobrze sie bawic. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki wstecznej ogrywam Wieśka2. Nigdy nie miałem okazji w to zagrać, na PS nie było, na laptopie nie działało... aż do teraz :) Ostatnio przeszedłem też Alan Wake również dzięki wstecznej..  Jest parę gierek których nie ograłem w poprzedniej generacji  jak np. Mafia2. Jakby dali łatę do 4k to ograłbym na bank.

Czekam na Bad Company 2 w 4k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze ja rzadko wracam do gier które już skończyłem bo zwyczajnie nie mam na to czasu. Dlatego tez na początku nie doceniałem BC. Ale choćby możliwość ogrania starszych tytułów których nie było na PS jak te wyżej wymienione spowodowało ze jednak uważam to za bardzo dobry pomysł. Szczególnie ze cześć z nich dostała niezłego kopa na XBO:X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów dawno się nie udzielałem więc krótko ... Jakie gry dostały największego boosta z tych starszych na koksa + 4k ? Coś co z miejsca można zacząć ściągać , mogą być też z 360 ( o rdr juz wiem ) ? Pozdrawiam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o grach na One to w sklepie masz osobna zakładkę dla gier enhanced. Jeśli mówisz grach z 360 to musisz poszukać ale na pewno Gyrosy trzecie są warte uwagi jeśli chodzi o ulepszenie.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Banan91PL napisał:

Rdr w 4k wyglada niezłe ciekawe czy dropy są jak na 360 

 

Na XOX - beton 30 fps.

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zakupić digital Ninja Gaiden z org Xboxa , czy trzeba szukać pudełka ? Rzecz się też tyczy innych gier bo widzę że jakieś problemy licencyjne przez to że de facto dystrubucji u nas nie było ( pierwsze konto z 2003 miałem na u.k )  Pamiętam że tu ogarniacie dobrze te zdrapki zmiany regionów ,  w wolnej chwili może rzuci ktoś link , dziękuję z góry . 

 

Sama konsola oczywiście kozak , kultura pracy przy 4k itp . No kolejny xbox :) 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×