Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrałem kiedyś w konkursie na fb xbox polska i też były to zdjęcia kodów, takie same jak na cd keys. Czyli nie sądzę że kody że zdjęcia to lewizna z automatu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablos_PRO napisał:

Wygrałem kiedyś w konkursie na fb xbox polska i też były to zdjęcia kodów, takie same jak na cd keys. Czyli nie sądzę że kody że zdjęcia to lewizna z automatu. 

no tak panie ale co innego konkurs gdzie mieli X kodow (zakladam ze ponizej 1000) gdzie latwiej bylo im zrobic zdjecie zdrapki a co innego sklep.

Kody albo sa generowane, albo sa w formie zdjecia.

CDkeys dla mnie to odcien szarosci. Bo zasadnym jest pytanie skad maja zdjecia kodow np gry ktora na innych promkach kosztuje 10$ za 3$? Sami twierdza ze ich dzialalnosc opiera sie na kupowaniu w wiekszej ilosci na tanszych rynkach.

Jak pisalem ja prywatnie po jednorazowym zakupie raczej do tego sklepu nie wroce.

Ale i tak CDkeys stoi duuzo wyzej nizli cala masa marketplace o ktorych pisalem wczesniej.

Szkoda ze malo jest sprzedawcow cyfrakow na konsole. Gdyby ten rynek nieco uwolnic mozna by sie spodziewac lepszych promocji (patrz rynek PC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CO to  bębenki do music DJ-a ?
Konfigurowalny kontroler dla upośledzonych ruchowo.
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze to jakiś motyw dla ludzi nieumiejących grać na padzie, rzeczywiście MS fajnie ze pomyślał tez o ludziach z problemami szkoda ze dopiero teraz ale lepiej późno niż wcale, powinno być to standardem bo ludzie niepełnosprawni nie dość ze maja ciężko w życiu przez los to jeszcze zwykle codzienne rzeczy sprawiają im trudności nie mówiąc już o rozrywce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak zawsze się śmiałem, że stworzyli kolejny  kontroler z innym malowaniem, tak w tym przypadku wielkie brawa dla MS za pomysł i stworzenie takiego kontrolera dla ludzi niepełnosprawnych.

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak tydzień temu zacząłem tracić czucie w lewym kciuku to taki kontroler mógłby być wyjściem gdyby się okazało że to coś poważniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzą zmiany

 

bez golda będzie można grać online brać udział w chacie i streamingu 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wchodzą zmiany
 
bez golda będzie można grać online brać udział w chacie i streamingu 
Co co? Jakieś źródło?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Co co? Jakieś źródło?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Na Xbox polska widziałem i wcześniej już dziś gdzieś mi to mrugnęło + rainbow six siege będzie w 4K

 

gold ogólnie zdrozeje chyba 60 dolarów na rok jakoś tak z tego co czytałem , bez golda będziesz miał konto silver w które możesz grać online itp a gold da ci dostęp do tych darmowych gier co miecha , game preview i zniżek 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Banan91PL napisał:

Na Xbox polska widziałem i wcześniej już dziś gdzieś mi to mrugnęło + rainbow six siege będzie w 4K

Też to widziałem, powiem tak- zajebiście.

 

 

33173100_1037359143082972_7956622392686542848_o.jpg

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na internetach wrzawa, że to fejki itd. a zobaczymy co z tym będzie :P

 

Dla mnie obojętne czy multi wymaga golda czy nie, ale fakt był by to dobry krok ze strony M$, na pewno kilka punktów by złapali jako bardziej user friendly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta grafika to fake. Gdyby MS chciał coś ogłosić to by zrobił to na swoich oficjalnych kanałach, pozatym tam jest napisane cold be. Luźne rozważania 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Banan91PL napisał:

Battlefield V oficjalnie w 4k na xox i oby w stałych 60 fpsach na podboju 

 

Battlefield V ma marketingową współpracę z Microsoftem, jak dobrze zoptymalizują to nie będzie problemu uzyskać na XOX stabilne 60FPS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BulletPOL napisał:

 

Battlefield V ma marketingową współpracę z Microsoftem, jak dobrze zoptymalizują to nie będzie problemu uzyskać na XOX stabilne 60FPS'a.

Oby ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×